Соборний район. Школа № 35

 





Вступ до школи

 

За наявності вільних місць, всіх бажаючих запрошуємо в нашу школу.

Перевага надається дітям мікрорайону школи №35

 

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів

(Посилання)

 

Список учнів зарахованих до 1-х класів

№ з\п Прізвище, ім'я по батькові учнів (повністю  в алфавітному порядку) Клас
1 Андросова А.О. 1-Д
2 Аносов Н.О. 1-Г
3 Антоненко М.О. 1-Д
4 Асіміонес К.Р. 1-Б
5 Бахматова С.В. 1-А
6 Білецький І.К. 1-Д
7 Бойко А.О. 1-В
8 Бойко О.С. 1-А
9 Бойко Р.Д. 1-Г
10 Бондаренко М.К. 1-Г
11 Борисенко А.Р. 1-А
12 Булгаков Б.А. 1-В
13 Васильєв І.Д. 1-Г
14 Васильків А.І. 1-Г
15 Велигоцька Д.Є. 1-Г
16 Виноходов О.В. 1-Д
17 Вишневський Г.Р. 1-В
18 Вовк Д.Р. 1-Д
19 Войнович Я.Г. 1-В
20 Ворошилова Ю.О. 1-Г
21 Гаврилова С.А. 1-А
22 Гавядова К.С. 1-А
23 Гаджиєва-Кравцова Д.М. 1-А
24 Галкіна М.М. 1-Б
25 Гангал А.Ю. 1-Б
26 Гаркуша М.В. 1-Б
27 Гасанов М.Р. 1-В
28  Гахов Г.М. 1-А
29 Герасименко М.О. 1-Б
30 Гладкий А.В. 1-А
31 Гладченко К.Є. 1-А
32 Глущенко Д.В. 1-Г
33 Говоруха В.А. 1-В
34 Грановський М.С. 1-Д
35 Гребінчук Н.Г. 1-А
36 Грицай М.С. 1-Б
37 Грігор’єва А.Є. 1-Г
38 Гуров Є.О. 1-Б
39 Даценко М.П. 1-Б
40 Дебіжанський Д.І. 1-Г
41 Демидова Д.Д. 1-А
42 Денисенко Є.А. 1-В
43 Дикун А.М. 1-В
44 Добров Т.Я. 1-Б
45 Доброгорська К.А. 1-Г
46 Доброгорський Д.О. 1-Б
47 Доманська Н.А. 1-А
48 Доробець Є.А. 1-В
49 Дружинін М.О. 1-А
50 Євченко М.І. 1-Б
51 Єфименко С.І. 1-А
52 Єфремов І.Д. 1-Б
53 Жуланов М.Д. 1-Г
54 Захарченко М.В. 1-В
55 Зеленіна А.О. 1-Г
56 Зміяк Д.О. 1-В
57 Іваніщев В.Р. 1-Б
58 Іваннікова Т.Є. 1-В
59 Іванов С.М. 1-А
60 Іванова А.П. 1-Г
61 Ільченко І.А. 1-Б
62 Ілюшечкін Є.А. 1-Б
63 Іоніна А.О. 1-А
64 Казачанська П.В. 1-Б
65 Калашников М.А. 1-Г
66 Калько В.А. 1-В
67 Карнаушенко М.А. 1-Б
68 Каспіржна Є.О. 1-Г
69 Кириленко А.Д. 1-Д
70 Кириленко Д.Д. 1-Д
71 Ключніков З.Ю. 1-А
72 Кобилянська Д.А. 1-Б
73 Коломієць Є.А. 1-В
74 Костандов О.Ю. 1-Г
75 Костенко Н.А. 1-В
76 Кузьменко А.І. 1-Д
77 Кушнірчук С.Р. 1-Б
78 Левицький М.Д. 1-А
79 Литвин В.С. 1-Д
80 Ліннік П.С. 1-А
81 Луцик М.М. 1-Б
82 Мамоненко Л.Р. 1-А
83 Мартиненко О.Д. 1-А
84 Мирончук А.К. 1-Д
85 Мінін А.Є. 1-Г
86 Мухіна А.І. 1-Г
87 Наливайко С.І. 1-В
88 Негіпов І.І. 1-В
89 Ніколенко П.О. 1-В
90 Оздоєв Т.О. 1-Д
91 Павленко М.Д. 1-Д
92 Павловська П.О. 1-Г
93 Панич Є.Р. 1-Б
94 Перепелиця М.С. 1-Д
95 Піддубна Б.В. 1-Г
96 Попко Г.С. 1-Б
97 Попов В.М. 1-А
98 Прокопець С.І. 1-Д
99 Пшенічнікова Є.О. 1-Б
100 Радзієвська С.С. 1-Г
101 Раєвський В.С. 1-Б
102 Рожко П.О. 1-Б
103 Рожков І.К. 1-Б
104 Рудь Т.Б. 1-В
105 Савчук Т.В. 1-А
106 Сальнікова А.О. 1-В
107 Северин Б.В. 1-В
108 Сіряченко О.В. 1-А
109 Соколов К.О. 1-Б
110 Сорокін М.Д. 1-Г
111 Сотник Б.С. 1-Г
112 Старун А.О. 1-Д
113 Старун Д.О. 1-Д
114 Стрюкувата  О.О. 1-А
115 Таган В.В. 1-Д
116 Тарасова С.К. 1-А
117 Тимченко А.О. 1-Д
118 Тіркель С.І. 1-Д
119 Тітова К.В. 1-Б
120 Токарєв Т.В. 1-Г
121 Тубольцева А.О. 1-Г
122 Туз К.С. 1-В
123 Тюпенко П.В. 1-А
124 Уманський І.Г. 1-В
125 Фітісов В.С. 1-В
126 Харкавлюк К.К. 1-Д
127 Цукан Д.В. 1-Г
128 Чеберда Т.А. 1-Г
129 Чеботар О.П. 1-Г
130 Шаврина Д.А. 1-Д
131 Шкуріна В.С. 1-Б
132 Шмигін М.Є. 1-Б
133 Шрам Д.Є. 1-В
134 Щебетюк В.С. 1-А
135 Щебетюк В.С. 1-А
136 Щербак С.А. 1-Г
137 Щербина М.Д. 1-А
138 Яцура М.Є. 1-В

 

У школі працюють:

  • спортивні, танцювальні  гуртки;

  • стоматологічний кабінет.

 

У школі створено Музей слави, є сучасно обладнані комп'ютерний клас, кабінет обслуговуючої праці, кабінет кулінарії. Обладнано ігровий майданчик для проведення учнями 1 - 4 класів перерв на свіжому повітрі.