Соборний район. Школа № 35

 





Вікторина з біології

27 лют. 2018
Протягом тижня, з 19 лютого по 26 лютого 2018 р., учні мали можливість відповісти на цікаві питання по біології. Підведено підсумки вікторина з біології

 

Результати учасників вікторини

  1.  

5-В

Скляр П.

23 б.

  1.  

5-В

Кусов І.

22 б.

  1.  

5-Б

Дарашкевич Є.

22 б.

  1.  

9-А

Баржак Д.

22 б.

  1.  

9-А

Чернодуб В.

22 б.

  1.  

9-А

Шамрай Ю.

22 б

  1.  

9-А

Пікуш В.

22 б.

  1.  

8-Б

Причиненко Д.

21 б.

  1.  

8-Б

Новгородський М.

21 б.

  1.  

8-Б

Арланов В.

21 б.

  1.  

9-А

Курінна В.

21 б.

  1.  

9-А

Васильєва А.

21 б.

  1.  

9-Б

Нестеренко А.

21б.

  1.  

10-А

Донець В.

21 б.

  1.  

10-А

Гасанова А.

21 б.

  1.  

10-А

Арестова А.

21 б.

  1.  

10-А

Маломуж К.

21 б.

  1.  

5-В

Храмцова Д.

20 б.

  1.  

5-В

Похальський І.

20 б.

  1.  

5-В

 Тестоєдова В.

20 б.

  1.  

8-Б

Ємельяненко К.

20 б.

  1.  

8-Б

Просяник Ю.

20 б.

  1.  

8-Б

Вінник К.

20 б.

  1.  

8-Б

Сібілева К.

20 б.

  1.  

10-А

Шугаєв Є.

20 б.

  1.  

10-А

Лебідь А.

20 б.

  1.  

10-А

Андреасян А.

20 б.

  1.  

10-А

Макєєв С.

20 б.

  1.  

10-А

Солонська О.

20 б.

  1.  

10-А

Переворська В.

20б.

  1.  

10-А

Переворська В.

20б.

  1.  

10-А

Сергеев Д.

20б.

  1.  

10-А

Савицький Р.

20 б.

  1.  

10-А

Лобань А.

20 б.

  1.  

10-А

Вишневський М.

20б.

  1.  

10-А

Барташук К.

20 б.

  1.  

5-В

Можухова Д.

19 б.

  1.  

5-В

Ярошенко О.

19 б.

  1.  

5-В

Росинець А.

19 б.

  1.  

7-В

Попов М.

19б.

  1.  

8-Б

Капітан М.

19б.

  1.  

10-А

Степанова У.

19 б.

  1.  

10-А

Шолін К.

19 б.

  1.  

10-А

Бабаніна А.

19б.

  1.  

1-Б

Шевченко Б.О.

18 б.

  1.  

5-В

Педащенко О.

18 б.

  1.  

5-В

Бондаренко В.

18 б.

  1.  

5-В

Бучіна В.

18б.

  1.  

7-В

Скальський Р.

18 б.

  1.  

8-Б

Шинкаренко Н.

18б.

  1.  

8-Б

Воронін К.

18 б.

  1.  

10-А

Донцов А.

18 б.

  1.  

5-В

Шакін І.

17 б.

  1.  

7-Г

Гурін Д.

17б.

  1.  

7-Г

Василенко М.

17б.

  1.  

7-Г

Отделкіна Д.

17б.

  1.  

8-Б

Литвинчук П.

17 б.

  1.  

5-А

Кузьменко М.

16б.

  1.  

5-В

Бровченко М.

16 б.

  1.  

5-В

Лантрат Ф.

16б.

  1.  

5-В

Тимощук З.

16б.

  1.  

7-Г

Бондар Є.

16б.

  1.  

7-Г

Шадріна Д.

16б.

  1.  

8-Б

Діденко Н.

16 б.

  1.  

10-А

Гавреш І.

16б.

  1.  

10-А

Горошко А.

16 б.

  1.  

10-А

Кравченко Н.

15б.

  1.  

5-В

Дяченко С.

13б.

  1.  

7-В

Гуров А.

13б.

  1.  

10-А

Белікова М.

12б.

  1.  

10-А

Семенова Д.

12б.