Соборний район. Школа № 35


Участь у олімпіадах

 

Вітаємо!!!

Воробйову Олександру, ученицю 7-А класу,яка зайняла 1 місце в районній олімпіаді з хімії та 3 місце в міській олімпіаді з хімії 21.11.16р.

 

Витаємо!!

Учениця 5-Б класу, Классен Варвара зайняла 1 місце в районній олімпіаді з музики ( викладач Якуніна О.Ю.) 14.11.16р.

 

 

Переможці районної олімпіади з історії 14.11.16р.

 

Власенко Даніл 10-Б клас -2місце

Кондратенко Микита 8-В клас -3місце

Щокін Богдан 8-В клас -3місце

 

 

Переможці районної олімпіади з правознавства 7.11.16р.

 

Кармазіна Анастасія 10-А клас -1 місце
Охрименко Григорій 9-А клас - 3 місце
Власенко Данило 10-Б клас - 2 місце
Божко Марія 9-Б клас -3 місце

 

7.10.16 н.р. відбулась олімпіада соборного району з черлідінгу. Наша школа зайняла 1 місце в категорії "Хіп-хоп",та 2 місце в категорії "Соло-джаз"! Вітаємо!!

 

  • Коберняк Ілону 10-А
  •  Тимощука Єгора 6-А
  • Жиркевич Валерію 5-А
  • Чеснокову Ганну 10-А
  • Кривчикову Поліну 6-А
  • Алевтину Щирову 11-А
  • Машарову Дарію 6-А

 

 

Вітаємо переможців районних олімпіад з хімії  01.11.16р.

 

1) Воробйову Олександру 7-А клас -1 місце

2) Пирлика Романа 7-А клас -2 місце

З Української мови та літератури:

1) Кондратенка Дмитра 8-В клас-2 місце

2) Переворську Ілону 9-А клас-3 місце

 

Переможці районної олімпіади з біології 25.10.16р.

 

Кондратенко Дмитро (8-В кл.) - II місто

Семенова Діана (9-А кл.) - III місто

 

 

 

 

 

 

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

 

Наказ МОН № 915 від 07.09.15 року - Посилання.

 

 

Результати участі СЗШ № 35

у відбірковому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

(2015-2016 навчальний рік)

 

№№

  з/п

          Прізвище, ім¢я

                учасника

Предмет

Клас

Кількість       балів

  Місце

Участь у

ІІ етапі

  1.  

Хор

Музика

 

9

ІІ

-

  1.  

Переворська Валерія

Англ. мова

8

79

-

--

  1. -

Самарський Юрій

 

10

58

-

-

  1.  

Мішина Валерія

 

11

74

-

-

  1.  

Кондратенко Дмитро

Укр. мова

7

24

-

-

  1.  

Переворська Валерія

 

8

31,5

ІІ

-

  1.  

Воробйова Олекснадра

Математика

6

15

ІІ

-

  1.  

Дейко Олексій

 

7

14

ІІІ

 

  1.  

Охріменко Григорій

 

8

5

-

-

  1.  

Чернобук Владислава

 

9

1

-

-

  1.  

Шаповалов Олексій

 

11

5

-

-

  1.  

Охріменко Григорій

Біологія

8

21

-

-

  1.  

Кармазіна Анастасія

 

9

45

-

-

  1.  

Сатановська Олександра

 

10

23

-

-

  1.  

Савченко Дар’я

 

11

45,5

І

Так

  1.  

Кондратенко Дмитро

Рос. мова

7

22

-

-

 

Підсумки І етапу

Всеукраїнських учнівських

предметних олімпіад у 2015-2016н.р.

 

         На підставі виконання річного плану життя школи з 05 жовтня по 23 жовтня були проведені шкільні предметні олімпіади з базових дисциплін. Проведення олімпіад було сплановано згідно з «Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін», затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 22 вересня 2011 №88997.

         На І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 170 учнів, що складає 30% від загальної кількості школярів.

         У шкільних предметних олімпіадах брали участь учні 6-11 класів, а саме:

Клас

Усього учнів, які брали участь в олімпіадах

Українська мова та література

Англійська мова

Російська мова та світова література

Математикка

Інформатика

Фізика

Біологія

Хімія

Історія

Провознавство

6-А

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

6-Б

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

6-В

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

7-А

7

1

 

2

3

 

2

4

-

-

 

7-Б

6

3

 

-

2

 

1

1

1

-

 

7-В

14

1

 

1

2

 

6

6

1

-

 

8-А

21

3

4

6

2

 

3

2

3

4

 

8-Б

9

1

-

2

1

 

2

2

3

-

 

9-А

22

1

2

1

3

2

2

5

1

3

4

9-Б

26

2

2

8

1

2

5

 4

1

3

5

9-В

10

1

-

-

1

2

2

3

-

-

-

10-А

21

2

2

4

3

2

-

6

-

6

1

11-А

13

-

2

-

3

2

2

4

1

2

-

11-Б

21

1

-

-

-

2

5

3

4

5

1

Усього

учнів

170

16

12

24

23

12

30

41

15

23

11

За показниками даної таблиці найбільша кількість учнів брала участь у шкільних олімпіадах з математики, фізики, біології, історії.

         Малий показник учасників відображений щодо участі в олімпіадах з англійської мови, української мови та літератури.

         Найактивнішими учасникам олімпіад були учні 9-Б  класу.

         Керівники предметних комісій вчасно підготували завдання для учасників олімпіад, наказом по школі від 09.10.2015 року №113-А створено оргкомітет олімпіади, результати шкільних олімпіад оформлені в протоколах і надані заступнику директора з НВР Черевко Т.В.

         За підсумками перевірки олімпіад них робіт визначено переможцями таких учнів:

 

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Учитель-предметник

Українська мова та література

Переворська Вероніка

Кондратенко Дмитро

Сатановська Олександра

8-А

7-В

10-А

Нечай В.Ю.

Антонова Є.М.

Нечай В.Ю.

Російська мова та світова література

Кондратенко Дмитро

Переворська Вероніка

Власенко Данило

Щирова Алевтина

7-В

8-А

9-Б

10-А

Свіченська Т.В.

Максютенко С.В.

Максютенко С.В.

Максютенко С.В.

Англійська мова

Самарський Юрій

Мішина Валерія

Переворська Валерія

Некротюк Анастасія

10-А

11-А

8-А

9-Б

Кожушко Л.В.

Купріянова Л.В.

Маловик М.Ю.

Кожушко Л.В.

Математика

Воробйова Олександра

Охріменко Григорій

Дейко Олексій

Чернобук В.

Музика Ілона

Олефір Юрій

Шиповалов Олексій

6-А

8-А

7-Б

9-А

9-А

10-А

11-А

Литвиненко К.В.

Литвиненко К.В.

Владимирська Н.М.

Владимирська Н.М.

Владимирська Н.М.

Владимирська Н.М.

Владимирська Н.М.

Фізика

Переворська Вероніка

Цукан Вікторія

Нестеренко Анастасія

Косьмина І.

Семакіна Діана

8-А

11-Б

7-В

9-А

11-А

Блінова С.Г.

Хімія

Дейко Олексій

Кондратенко Дмитро

Охрименко Георгій

7-Б

7-В

8-А

Трофимова О.М.

Історія

Цукан Вікторія

Власенко Данііл

Переворська Вероніка

Гінчева Катерина

11-Б

9-Б

8-А

11-А

Асташева С.Б.

Асташева С.Б.

Васковський Р.Ю.

Асташева С.Б.

Біологія

Загній Софія

Охріменко Григорій

Савченко Дар’я

Кучмій Марія

Сатановська Олександра

7-В

8-А

11-Б

10-А

10-А

Балан С.А.

Інформатика

Олефір Юрій

10-А

 

Мокрозуб О.Г.

 

Правознавство

Кулик Ілля

Коржов Єгор

Погоріла Діана

Соловйова Валентина

9-Б

9-А

10-А

11-Б

Турчак Т.С.

 

 

 

 

Результати конкурсу «Патріот 2015»

 

21 лютого 2015 р. проводився конкурс, в якому взяли участь 36 учнів, з 3 по 9 клас, з них

 

Золотий сертифікат отримала Ткаченко Аліна, 4-Г кл.,

 

Срібний сертифікат – Цапліна Владислава, 8-Б кл. і

 

Бронзовий сертифікат – Кириченко Ксенія, 4-Г кл.

 

 

 

На підставі виконання річного плану життя школи з 07 жовтня по 23 жовтня були проведені шкільні предметні олімпіади з базових дисциплін. Проведення олімпіад було сплановано згідно з «Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін», затвердженому наказом Міністерства освіти та науки України від 22 вересня 2011 № 1099

         На І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 193 учня, що складає 23% від загальної кількості школярів.

         У шкільних предметних олімпіадах брали участь учні 6-11 класів, а саме:

 

 

 

За показниками даної таблиці найбільша кількість учнів брала участь у шкільних олімпіадах з математики, біології, української мови та літератури.

         Малий показник учасників відображений щодо участі в олімпіадах з фізики, хімії, інформатики.

         Найактивнішими учасникам олімпіад були учні 8-Б та 10-А  класів.

         Керівники предметних комісій вчасно підготували завдання для учасників олімпіад, наказом по школі (№102-А) створено оргкомітет олімпіади, результати шкільних олімпіад оформлені в протоколах і надані заступнику директора з НВР Шейко Н.О.

         За підсумками перевірки олімпіадних робіт визначено переможцями таких учнів:

 

 

 

 

Підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 н. р.

 

На підставі виконання річного плану життя школи у жовтні були проведені шкільні предметні олімпіади. Олімпіади були проведені згідно з "Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін", затвердженому наказом Міністерства освіти і науки  України від 22 вересня 2011 року №1099.

Згідно з графіком в І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 213 учнів, що складає 26,4%  від загальної  кількості школярів.

 

У шкільних предметних олімпіадах брали участь 5-11-х класів, а саме:

 

Клас

Усього учнів Українська мова та література література Англійська мова Російська мова та література

Матема

тика
 

Інформа

тика
 

Фізика Біологія Хімія Історія

Правознав

ство

Етика

Обслуговуюча

праця

5-А 3       2                
5-Б 2       3                
5-В 4       4                
6-А 9       4             5  
6-Б 3                     3  
6-В 10       1             9  
7-А 8 3   1 2   2            
7-Б 5     3     2            
7-В 9 1   2 3   3            
8-А 31 4 4 7 3 1 3 3 3 3     1
8-Б 18 2 3 2       5 4 1     1
9-А 22 3 2 3 5 1 2 2 2 2      
9-Б 19 2 3   1   2 1 4 2 1   3
10-А 11 3 1   2   1 2   1     1
10-Б 19 2 3 1 2 1 2 2   1 3 2  
11-А 17 2 3   3     2 4 2     1
11-Б 23 1     4 4 3 1 1 5 1   3
Всього учнів 213 23 19 19 39 7 20 17 19 19 4 17 10

 

 

За показниками даної таблиці найбільша кількість учнів брала участь у шкільних олімпіадах з математики, фізики, української мови та літератури.

 

Малий показник учасників відображений щодо участі в олімпіадах з інформатики та правознавства.

Найактивнішими учасниками олімпіад були учнів 8-А класу (кл. керівник Максютенко С.В.), 11-Б класу (кл. керівник Москаленко Т.Г.), 9-А класу (кл. керівник Якуніна О.Ю.).

Керівники МПК підготували завдання для учасників олімпіад, наказом по школі (від 30.09.2013 р. №104-А) створено оргкомітет олімпіади, результати шкільних олімпіад оформлені в протоколах і надані заступнику директора з НВР Смірновій Т.Ю.

 

За підсумками перевірки олімпіадних робіт визначені переможцями такі учні:

 

       Предмет

Прізвище, ім'я           

          учня

Клас

       Учитель-   

    предметник

Українська мова та література

Цукан Вікторія

Кутовий Антон

Малахова Марія

 

        9-Б

      10-А

      11-А

           

Кльосова Р.А.

Прокуратов І.О.

Шейко Н.О.

 

Англійська мова

Таратута Філіп

Мішина Валерія

Кутовий Антон

Канцер Кристина

        8-А

        9-А

      10-А

      11-А

Кожушко Л.В.

Купріянова Л.В.

Кульбач Т.А.

Купріянова Л.В.

Російська мова та література

Галкіна Софія

Коптєв Олександр

Зборець Яна

Мішина Валерія

Асташев Деніс

 

 

        7-Б

        7-В

        8-А

        9-А

      10-Б

Максютенко С.В.

Свіченська  Т.В.

Максютенко С.В.

Свіченська Т.В.

Грінь Л.М.

Математика

Дейко Олексій

Прудніков Андрій

Озерова Поліна

Удовицька Каріна

Каменева Вікторія

Зарубенко Елизавета

Малахова Марія

        5-Б

        6-В

        7-А

        8-А

        9-А

      10-Б

      11-А

Смірнова Т.Ю.

Дорохова Т.І.

Владимирська Н.М.

Владимирська Н.М.

Владимирська Н.М.

Москаленко Т.Г.

Владимирська Н.М.

 

Інформатика

Лазебнік Даніїл

Зарубенко Єлизавета

Шуров Андрій

        9-А 

      10-Б

      11-Б

Мокрозуб О.Г.

Мокрозуб О.Г.

Мокрозуб О.Г.

 

Фізика

Цукан Вікторія

Каменева Вікторія

Миколаєнко Вероніка

        9-Б

        9-А

      11-Б

Блінова С.Г.

Блінова С.Г.

Блінова С.Г.

 

Біологія

Дубенець Аліна

Соловйова Валентина

Гончарук Андрій

Бурба Марія

        8-Б

        9-Б

      10-А

      11-А

Балан С.А.

Балан С.А.

Балан С.А.

Балан С.А.

 

Хімія

Цукан Вікторія

        9-Б

Русанова Е.М.

 

Історія

 

 

 

 

Зборець Яна

Цукан Вікторія

Асташев Денис

Єрмолаєва Анастасія

        8-А

        9-Б

      10-Б

      11-Б

Асташева С.Б.

Асташева С.Б.

Асташева С.Б.

Васковський Р.Ю.

Правознавство

Соловйова Валентина

Асташев Денис

Зарубенко Елизавета

Білецька Аліна

        9-Б

      10-Б

      10-Б

      11-Б

Турчак Т.С.

Турчак Т.С.

Турчак Т.С.

Турчак Т.С.

 

Етика

Лобан Ангеліна

      6-В

Кононова Ю.Ю.

Обслуговуюча праця

Максименко Марина

Соловйова Валентина

Циганенко Яна

Білецька Аліна

      8-А

      9-Б

     10-А

     11-Б

Савицька Т.А.

Савицька Т.А.

Савицька Т.А.

Савицька Т.А.

 

 

 

Учні, що посіли І місце в шкільних предметних олімпіадах, були нагороджені на лінійці Успіху.

 

На нараді при директорові була оголошена подяка вчителям Кльосовій Р.А., Прокуратову І.О., Шейко Н.О., Кожушко Л.В., Купріяновій Л.В., Кульбач Т.А., Максютенко С.В., Свіченській Т.В., Дороховій Т.І., Владимирській Н.М., Москаленко Т.Г., Мокрозуб О.Г., Бліновій С.Г., Балан С.А., Русановій Е.М., Асташевій С.Б., Васковському Р.Ю., Турчак Т.С., Кононовій Ю.Ю., Савицькій Т.А. за підготовку призерів предметних олімпіад.

 

 


1
2
3