Соборний район. Школа № 35

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
3d print files

Працевлаштування наших випускників

 

 

Працевлаштування

учнів 11-х класів

2016/2017 н.р.

 

 

Працевлаштування

учнів 11-А класу

2014/2015 н.р.

 

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові випускника

Місце навчання

 1

Березовська Софія Ігорівна

Дніпропетровський університет ім.А. Нобеля

 2

Бочаров Кирило Віталійович

ДНУ ім.. О. Гончара

 3

Гончарук Андрій Вікторович

Дніпропетровський Університет залізничного транспорту

 4

Дзоц Сергій Вадимович

Дніпропетровський зварювальний технікум

 5

Дядічко Дар’я Андріївна

Криворізький національний університет

 6

Іванченко Єгор Костянтинович

Дніпропетровська консерваторія ім.. М. Глінки

 7

Іванченко Валерія Сергіївна

Дніпропетровський коледж культури і мистецтв

 8

Іщишина Руслана Володимирівна

Дніпропетровський інститут традиційної і нетрадиційної медицини

 9

Клименко Максим Едуардович

Дніпропетровський університет ім.А. Нобеля

10

Конельська Олександра Олександрівна

Медичне училище м. Запоріжжя

11

Кутовий Антон Борисович

ДНУ ім.. О. Гончара

12

Кучинський Едуард Владиславович

ВПТУ -17

13

Макаренко Юлія Андріївна

 Дніпропетровськемедичне училище

14

Положай Олександр Сергійович

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

15

Пухальська Олександра Сергіївна

Центр «Флекс» курси

16

Романенко Діана Максимівна

Дніпропетровський Університет залізничного транспорту

17

Садовников Микола Андрійович

Медичне училище м. Дніпродзержинськ

18

Салова Анастасія Євгенівна

Університет митної справи та фінансів

19

Статіва Яна Вячеславівна

ДНУ ім.. О. Гончара

20

Стецюк Еліна Олександрівна

КДУ ім. Т.Г. Шевченко

21

Стоп’ятюк Максим Андрійович

Дніпропетровський монтажний технікум

22

Субботіна Дарина Вячеславівна

Дніпропетровський університет ім.А. Нобеля

23

Туз Олена Сергіївна

ДТРЄК

24

Циганенко Яна Василівна

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

25

Ціваш Ангеліна Олександрівна

Дніпропетровський університет ім.А. Нобеля

 

Працевлаштування

Учнів 11-Б класу СЗШ № 35

2014-2015 н.р.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові випускника

Місце навчання

 1

Асляєва Аліса Олександрівна

Медичне училище м. Нікополь

 2

Асташев Деніс Владиславович

Дніпропетровський національний гірничий університет

 3

Баша Анжеліка Андріївна

ДНУ ім. Олеся Гончара

 4

Білий Іван Борисович

Польща,  університет м. Лодзь

 5

Бочарова Дарина Ростиславівна

Дніпропетровський національний гірничий університет

 6

Василишин Дмитро Олександрович

Дніпропетровський національний гірничий університет

 7

Горбань Олена Олександрівна

Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медіціни

 8

Далека Даниїл Вячеславович

Дніпропетровський університет ім., А. Нобеля

 9

Закшевський Денис Олексійович

Дніпропетровський університет ім., А. Нобеля

10

Зарубенко Єлизавета Іванівна

ДНУ ім. Олеся Гончара

11

Карнаухов Юрій Андрійович

Дніпропетровська Національна металургійна академія

12

Козирєв Іван Станиславович

Київський університет культури Дніпропетровський факультет менеджменту і бізнесу

13

Ларченко Володимир Андрійович

Київський національний економічний  університет

14

Манжула Богдан Вадимович

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

15

Матей Єлизавета Сергіївна

Працює -ТОВ «Ендоскопічна нейрохірургія»

16

Махортов Олександр Олегович

Дніпропетровський національний гірничий університет

17

Наливайко Вероника Віталіївна

Київський національний економічний  університет

18

Пашкульська Кристина Андріївна

Київський національний економічний  університет

19

Радівілов Анатолій Вадимович

ДДІ фізичної культури і спорту

20

Рогожкін Іван Анатолійович

Університет митної справи та фінансів

21

Рябчий Дар’я Денисівна

ДНУ ім. Олеся Гончара

22

Соломко Микита Дмитрович

Польща,

23

Судак Кирило Олександрович

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

24

Хижняк Марія Сергіївна

Дніпропетровський національний гірничий університет

25

Черевко Олександр Олександрович

ДНУ ім. Олеся Гончара

26

Чернявська Тамара Миколаївна

Дніпропетровська Національна металургійна академія

27

Шевченко Влада Ігорівна

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

28

Щербіна Анастасія Юріївна

Польща, Школа Фінансів, м. Варшава

 

Працевлаштування

учнів 9-А класу СЗШ № 35

2014/2015 н.р.

 

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові випускніка

Місце навчання

 1

Бондар Нікіта Дмитрович

10 клас СЗШ № 35

 2

Бурба Микита Вікторович

10 клас СЗШ № 35

 3

Гайворонський Руслан Сергійович

Дніпропетровський центр професійної освіти

 4

Гладиш Вікторія Олександрівна

Дніпропетровський технікум зварювання ім.. Патона

 5

Глядчишин Тарас Михайлович

10 клас СЗШ № 34

 6

Григоров Олександр Вікторович

ВПТУ-17

 7

Давидов Едуард Сегійович

10 клас СЗШ № 35

 8

Дворников Богдан Максимович

10 клас СЗШ № 35

 9

Костюк Микита Сергійович

10 клас СЗШ № 35

10

Кулик Марія Ростиславівнп

ПТУ-27 м. Генічеськ

11

Макар’єва Ольга Дмитрівна

10 клас СЗШ № 35

12

Максименко Марина Володимирівна

10 клас СЗШ № 35

13

Марченко Руслан Валерійович

10 клас СЗШ № 35

14

Олефір Юрій Тарасович

10 клас СЗШ № 35

15

Онопко Владислав Вікторович

10 клас СЗШ № 35

16

Осипов Ілля В’ячеславович

10 клас СЗШ № 35

17

Пашкульский Ілля Андрійович

10 клас СЗШ № 35

18

Погоріла Діана ВІолодимирівна

10 клас СЗШ № 35

19

Резниченко Олександра Анатоліївна

10 клас СЗШ № 45 м. Одеса

20

Романюха Роман Ігорович

Дніпропетровський політехнічний коледж

21

Самарський Юрій Ігорович

10 клас СЗШ № 35

22

Таратута Філіпп Євгенович

10 клас СЗШ № 35

23

Трофімова Марія Вадимівна

10 клас СЗШ № 35

24

Удовицька Карина Олександрівна

10 клас дніпропетровський обласной медичний ліцей-інтернат «Дніпро»

25

Філіпенко Олександра Анатоліївна

10 клас СЗШ № 35

26

Чебатарьов Сергій Сергійович

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

27

Чернецька Крістіна Сергіївна

10 клас СЗШ № 35

28

Яковлев Дмитро Олександрович

10 клас СЗШ № 35

 

Працевлаштування

учнів 9-Б класу СЗШ № 35

2014/2015 н.р.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові випускніка

        Місце навчання                                                                                           

 1

Бардадімов Олександр Юрійович

Дніпропетровський технікум зварювання ім. Патона

 2

Вакулович Дмитро Анатолійович

Дніпропетровський технікум зварювання ім. Патона

 3

Глова Поліна Дмитрівна

Дніпропетровське медичне училище

 4

Горінов Данило Ігорович

Дніпропетровський Коледж електрифікації

 5

Горчилина Марія Єгорівна

10 клас СЗШ № 35

 6

Євдокимова Єлизавета Валеріївна

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

 7

Загороднюк Владислав Олександрович

10 клас СЗШ № 35

 8

Кузнецов Кирило Андрійович

Дніпропетровський технікум зварювання ім. Патона

 9

Кучмій Марія Андріївна

10 клас СЗШ № 35

10

Лисенко Юлія Сергіївна

Дніпропетровський педагогічний коледж

11

Лісєєва Даніела Андріївна

Дніпропетровський автотранспортний технікум

12

Лісняк Олександр Дмитрович

Дніпропетровський центр професійної освіти

13

Мирончук Руслан Костянтинович

Дніпропетровський Коледж електрифікації

14

Мохудер Лілія Ігорівна

10 клас СЗШ № 35

15

Мунтян Микита Олегович

Дніпропетровський центр професійної освіти

16

Окулов Данило ВІалентинович

10 клас СЗШ № 35

17

Охонько Максим Васильович

Придніпровський енергобудівний технікум

18

Панченко Анна Ігорівна

10 клас СЗШ № 107

19

Полтавченко Дмитро Костянтинович

Росія (виїхав з опікуном)

20

Сатановська Олександра Яківна

10 клас СЗШ № 35

21

Сладковська Наталія Павлівна

Дніпропетровське медичне училище

22

Соловей Олег Олександрович

Міжрегіональне ВТУ з поліграфії та друкування

23

Сухорук Роман Вітілійович

10 клас СЗШ № 35

24

Точений Олександр Дмитрович

10 клас СЗШ № 35

25

Хвостов Даниїл Олексійович

10 клас СЗШ № 35

26

Шабалін Сергій Андрійович

10 клас СЗШ № 35

27

Шмат Ігор Сергійович

Дніпропетровський автотранспортний технікум

28

Щирова Алевтина Володимирівна

10 клас СЗШ № 35

 

 

Працевлаштування

учнів 11 – А класу СЗШ № 35

2013-2014 н.р.

 

з/п

Прізвище, імя, по батькові випускника

Місце навчання

  1.  

АшветіяКристинеБадріївна

Дніпропетровський національний університет імені Олесі Гончара

  1.  

Березан Вадим Олександрович

Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є.О.Патона

  1.  

Бурба Марія Вікторівна

Дніпропетровська медична академія МОЗ України

  1.  

Венчкевич Микита Ігорович

Польща

  1.  

Виноградов Ярослав Володимирович

Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля

  1.  

Драч Костянтин Валерійович

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

  1.  

Єлісєєва Валентина Захарівна

Київський університет культури, Дніпропетровський факультет менеджментиу і бізнесу

  1.  

Канцер Кристина Володимирівна

Національний гірничий університет

  1.  

Костовецька Олександра Євгенівна

Київський університет культури, Дніпропетровський факультет менеджментиу і бізнесу

  1.  

Кравченко Дар’я Юріївна

Національна металургійна академія України

  1.  

Кравчук Віталій Митрофанович

Дніпропетровський національний університет імені Олесі Гончара

  1.  

Крамар Валерія Олексіївна

Дитячо-юнацький центр «Штурм», тренер

  1.  

Малахова Марія Дмитрівна

Національний гірничий університет

  1.  

Нечитайло Каріна Ігорівна

Дніпропетровський національний університет імені Олесі Гончара

  1.  

Ремез Артем Тарасович

Національна металургійна академія України

  1.  

Сало Світлана Вадимівна

Національна металургійна академія України

  1.  

Софієнко Ганна Дмитрівна

Дніпропетровський національний університет імені Олесі Гончара

  1.  

Таран Надія Русланівна

Національний авіаційний університет (м. Київ)

  1.  

Тен Станіслав Олександрович

Дніпропетровська медична академія МОЗ України

  1.  

Третьяк Катерина Сергіївна

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

  1.  

Хмель Анна Вололимирівна

Польща, Ягеллонський університет в Кракові

  1.  

Шевченко Владислав Віталійович

Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету

 

Працевлаштування

учнів 11 – Б класу СЗШ № 35

2013-2014 н.р.

 

з/п

Прізвище, імя, по батькові випускника

Місце навчання

  1.  

Бардадімов Павло Юрійович

не працевлаштован

  1.  

Білецька Аліна Сергіївна

Польща, Люблінський католицький університет

  1.  

Бубело Роман Ігорович

Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля

  1.  

Вакулович Оксана Сергіївна

Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти

  1.  

Васюта Антон Володимирович

Національний гірничий університет

  1.  

Говорун Євгенія Олександрівна

Дніпропетровський національний університет імені Олесі Гончара

  1.  

Гуляєва Ілона Вячеславівна

Дніпропетровський національний університет імені Олесі Гончара

  1.  

Єрмолаєва Анастасія Сергіївна

Дніпропетровський національний університет імені Олесі Гончара

  1.  

Жуковський Андрій Костянтинович

Національний гірничий університет

  1.  

Івашко Віталій Євгенович

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту

  1.  

Ільїн Олександр Леонідович

ПТУ № 6

  1.  

Кравченко Віталій Андрійович

ПТУ № 6

  1.  

Летвищенко Ілля Андрійович

Дніпропетровський гуманітарний університет

  1.  

Макіна Марія Дмитрівна

Київський університет культури, Дніпропетровський факультет менеджментиу і бізнесу

  1.  

Миколаєнко Вероніка Юріївна

Національний гірничий університет

  1.  

Рожков Антон Михайлович

Національна металургійна академія України

  1.  

Савченко Ольга Віталіївна

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

  1.  

Сімутін Владислав Миколайович

ПТУ № 6

  1.  

Холодова Карина Олегівна

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

  1.  

ЧернишевРенат Григорович

Комп’ютерна академія-ШАГ

  1.  

Шуров Андрій Сергійович

ПТУ № 6

  1.  

Шурова Уляна Андріївна

Польща, Державна вища школа у БялійПідлясці

 

Працевлаштування

учнів 9 – А класу СЗШ № 35

2013-2014 н.р.

 

з/п

Прізвище, імя, по батькові випускника

Місце навчання

  1.  

Ахмєдов Ахмед Анарогли

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Бабченко Карина Андріївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Барабанова Дар’я Євгеніївна

коледж Таврічеського нац. університету

  1.  

Биковська Валерія Ігорівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Владіміров Назар Валентинович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Воробйов Валентин Костянтинович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Гінчева Катерина Максимівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Гончаров Костянтин Сергійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Денисова Катерина Володимирівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Заплава Вікторія Юріївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Іванова Анастасія Сергіївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Ілюшечкіна Валерія Андріївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Каменева Вікторія Дмитрівна

Росія (м.Невель)

  1.  

Каменева Дар’я Дмитрівна

Росія (м.Невель)

  1.  

Колеснікова Діана Євгеніївна

міська середня загальноосвітня заочна школа

  1.  

Кравченко Віктор Дмитрович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Крикунова Карина Сергіївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

ЛазебникДаниїл Вадимович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Левчик Анастасія Сергіївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Ліфанов Ігор Олександрович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Мішина Валерія Дмитрівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Мяус Катерина Володимирівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Петрівна Вікторія Володимирівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Семакіна Діана Едуардівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Стоян Дар’я Олегівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Тюпа Дар’я Юріївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Тягунов Олег Костянтинович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Файзулова Ірина Леонідівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Цебро Владислав Віталійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Цегельник Віталій Вячеславович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Шиповалов Олексій Анатолійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Шоб Василь

Німеччина

  1.  

Щербакова Ольга Михайлівна

10 клас СЗШ № 35

 

Працевлаштування

учнів 9 – Б класу СЗШ № 35

2013-2014 н.р.

 

з/п

Прізвище, імя, по батькові випускника

Місце навчання

  1.  

Александров Антон Сергійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Андріїшина Олександра Олександрівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Апанасенко Артем Олексійович

Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки

  1.  

Бабенцов Георгій Андрійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Волобуєв Олександр Дмитрович

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

  1.  

Воложанінова Катерина Валентинівна

Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки

  1.  

Воронкін Борис Олексійович

Дніпропетровське медичне училище

  1.  

Дев’ятка Валерія Андріївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Демиденко Євгеній Андрійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Каменщик Євгеній Олександрович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Мартиненко Денис Русланович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Маякова Ангеліна Олексіївна

педагогічний коледж Дніпропетровського нац. університету

  1.  

Мережко Аліна Олександрівна

Дніпропетровський центр професійної освіти

  1.  

Морозов Богдан Денисович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Моторін Михайло Димитрійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Носоненко Владислав Сергійович

Дніпропетровський технолого-економічний коледж

  1.  

Олійник Михайло Михайлович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Паламаренко Наталія Тарасівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Пікуш Ігор Васильович

Дніпропетровський центр професійної освіти

  1.  

Подройкіна Марина Сергіївна

Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки

  1.  

Романовська Наталія Вікторівна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Савченко Дар’я Геннадіївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Силка Анна Юріївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Соловйова Валентина Сергіївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Сук Андрій Віталійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Холомйов Микита Сергійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Циганенко Тетяна Василівна

Дніпропетровський центр професійної освіти

  1.  

Цукан Вікторія Валеріївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Чернікова Анна Вікторівна

Польща

  1.  

Швидченко Ксенія Андріївна

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Шмалій Артем Сергійович

10 клас СЗШ № 35

  1.  

Яшкін Ростислав Ігорович

10 клас СЗШ № 35

 


1
2