Соборний район. Школа № 35

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
3d print files

Накази школи

 

 

Комунальний заклад освіти

 «Середня загальноосвітня школа №35»

Дніпровської міської ради

                                                                                      

НАКАЗ

 

29 вересня 2017р.                                                                                         № 96-А

 

Про проведення церемонії Успіху

за підсумками вересня

і нагородження учнів школи

 

На виконання річного плану життя школи у вересні 2017 р. були проведенні такі  заходи: збір макулатури, конкурс малюнків на асфальті «Я знаю дорожні знаки», юні художники «У світі дорожніх знаків».

Юні художники 1-4-х класів брали участь у конкурсі малюнків «Улюблені місця мого міста».

Учні 1-11-х класів до Дня Миру підготували творчі композиції «Голуб Миру».

За рішенням класних колективів були обрані для нагородження і сфотографовані лідери вересня на звання  «Учень місяця».

За підсумками участі класів у позакласних й позашкільних заходах визначено рейтинг кожного класу. Класи, які мають найвищий рейтинг, за підсумками вересня представлені до нагороди шкільним Парламентом.

За рішенням Ради школи (протокол №5 від 25.09.2017р.) були придбані подарунки й оформлені подяки учням, які стали переможцями конкурсів й були активними учасниками проведених заходів.

 

Виходячи з вищесказаного

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 05 жовтня 2017р. церемонію Успіху за підсумками заходів вересня.
  2. На церемонії Успіху нагородити грамотами і подарунками класні колективи, які зібрали  найбільшу кількість кг  макулатури.    

                      1-В   (кл. кер. Лавроненко М.Л.)

                      2-Б    ( кл. кер. Дьоміна І.Г.)  

                      3-В    ( кл. кер. Бойко В.В.)  

                      4-Б    ( кл. кер. Дузь І.С.)

5-В    (кл. кер. Трофимова О.М.)

6-Б    (кл.кер. Якуніна О.Ю.)

7-В   (кл. кер. Асташева С.Б.)

8-А    (кл. кер. Шейко Н.О.)

11-Б (кл. кер Кожушко Л.В.)

 

  1. Нагородити подяками найактивніших учасників збору макулатури. 
  1.  

Голуб М.

1-А

57

Карамушку З.

 
  1.  

Реутенка В.

 

58

Токарева М.

 

  1.  

Назаренка В.

 

59

Бузоверю М.

 
  1.  

Долду А.

 

60

Шакіна І.

5-В

  1.  

Федченко А.

1-В

61

Голик А.

 

  1.  

Палкіну Є.

 

62

Кусова І.

 
  1.  

Саламатенко С.

 

63

Жиркевич В.

6-А

  1.  

Загникова С.

 

64

Нечипоренко К.

 

  1.  

Русавську К.

1-Г

65

Лебединську А.

 
  1.  

Бендеру Д.

 

66

Остапенко Л.

6-Б

  1.  

Козаткова Д.

 

67

Сизар В.

 

  1.  

Денисенка Л.

 

68

Нечипорук С.

 
  1.  

Остапенка І.

2-Б

69

Доброжанську А.

 
  1.  

Трубіцину А.М.

 

70

Шулик М.

7-А

  1.  

Пономарьова Г.

 

71

Тарасенко В.

 
  1.  

Матвійчука Г.

 

72

Добродій А.

 
  1.  

Філатьєва Н.

2-В

73

Судака І.

 

  1.  

Горбатенко С.

 

74

Литвиненка П.

 
  1.  

Абазу Н.

 

75

Бардадимова Д.

7-Б

  1.  

Краєва О.

 

76

Клименка В.

 

  1.  

Нестеренко В.

3-А

77

Геленка В.

7-В

  1.  

Кобильського А.

 

78

Рогожкіну Г.

 
  1.  

Ратушного О.

 

79

Віктосенко Ю.

 
  1.  

Дубінченка А.

 

80

Васильченко Д.

 

  1.  

Бойко А.

3-Б

81

Левадного М.

 
  1.  

Новицького М.

 

82

Кириченка К.

7-Г

  1.  

Гукайла М.

 

83

Василенко М.

 

  1.  

Скакун Д.

 

84

Філіпову Д.

 
  1.  

Пономаренко П.

3-В

85

Корневу В.

8-А

  1.  

Доброву А.

 

86

Плешакова Ю.

 
  1.  

Башту М.

 

87

Жиряєву М.

 
  1.  

Рожкову В.

 

88

Діденко Н.

8-Б

  1.  

Захарову В.

3-Г

89

Сібілеву К.

 
  1.  

Присяжну М.

 

90

Арланова В.

 
  1.  

Сілкіну К.

 

91

Зенінгу Д.

8-В

  1.  

Щербакову М.

 

92

Дмитренко С.

 

  1.  

Корнева А.

4-А

93

Кривчикову П.

 
  1.  

Некротюк Я.

 

94

Баглай І.

 
  1.  

Плахотнік В.

 

95

Чорногдуб В.

9-А

  1.  

Чернієву Є.

 

96

Степанову Н.

 

  1.  

Ільченко Я.

 

97

Курінну В.

 

  1.  

Кобилянську В.

 

98

Сосненка В.

9-Б

  1.  

Осипова Я.

 

99

Мостову М.

 

  1.  

Тузікова Д.

 

100

Нікітенка Є.

 

  1.  

Бойко Б.

4-В

101

Попову М.

10-А

  1.  

Авраменко О.

 

102

Переворську В.

 

  1.  

Приходько К.

 

103

Переворську В.

 

  1.  

Машкіна Д.

 

104

Чесноковау А.

11-А

  1.  

Ракову В.

4-Г

105

Коберняк І.

 

  1.  

Колончу Я.

 

106

Кондратенка Д.

 

  1.  

Качалову О.

 

107

Некротюк А.

 

  1.  

Кузьменко М.

5-А

108

Цапліну В.

 

  1.  

Гореву К.

 

109

Третьяк О.

 

  1.  

Летучу П.

 

110

Орловського О.

 

  1.  

Веретельника П.

 

111

Яценка М.

 

  1.  

Дарашкевич Є.

5-Б

112

Хижняка О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Вручити сертифікати, відзнаки «Учень вересня 2017» та подарунки переможцям в номінації «Учень місяця»:

1.

Голуб М.

1-А

17.

Можуховій Д.

5-В

2.

Щедровій С.

1-Б

18.

Жиркевич В.

6-А

3.

Можейко І.

1-В

19.

Мазур С.

6-Б

4.

Чепурко С.

1-Г

20.

Шулик М.

7-А

5.

Андрієнко В.

2-Б

21.

Грисенко А.

7-Б

6.

Сало П.

2-В

22.

Васильченко Д.

7-В

7.

Горожеєвій А.

3-А

23.

Василенко М.

7-Г

8.

Чорнобай О.

3-Б

24.

Мачулі П.

8-А

9.

Добродєєвій А.

3-В

25.

Причиненко Д.

8-Б

10.

Олійник К.

3-Г

26.

Гончаренко Ю.

8-В

11.

Євдокименко О.

4-А

27.

Кондріковій В.

9-А

12.

Смаль Є.

4-Б

28.

Литвин Є.

9-Б

13.

Цукан А.

4-В

29.

Макеєву С.

10-А

14.

Сенів М.

4-Г

30.

Чесноковій А.

11-А

15.

Теслі В.

5-А

31.

Мухіну Б.

11-Б

16.

Бадьорній В.

5-Б

     
  1. Нагородити подяками та подарунками переможців конкурсу малюнків на асфальті «Я знаю дорожні знаки»:

 

 

Рославського Є.

1-А

67

Яворську Є.

 

 

Полтавець С.

 

68

Бучину В.

 
 

Єфремову Є.

 

69

Щолкіна Д.

6-А

 

Єфремову С.

 

70

Парову К.

 
 

Романцевич Д.

1-Б

71

Коррнієнко А.

 
 

Загоруйко М.

 

72

Федотову Д.

 
 

Шмелькова С.

 

73

Танцюру Д.

 
 

Лапіка Д.

 

74

Донцову А.

6-Б

 

Тарновецьку А.

1-В

75

Классен В.

 
 

Давидова А.

 

76

Девлад А.

 
 

Чуйко А.

 

77

Кошнарьову К.

 
 

Чичотку В.

 

78

Дядюру С.

 
 

Можейко І.

 

79

Шулик М.

7-А

 

Харчук С.

1-Г

80

Тарасенко В.

 
 

Чепурко С.

 

81

Ситник Д.

 
 

Волкову А.

 

82

Монахову Н.

 
 

Батуру М.

 

83

Чичотку А.

 
 

Старкіну С.

2-Б

84

Сухоруких Д.

 
 

Хримова Р.

 

85

Гонтову С.

7-Б

 

Добро горську П.

 

86

Гонтову М.

 
 

Трубіцину М.В.

 

87

Клименка В.

 
 

Кочергу Н.

2-В

88

Пізняка В.

 
 

Таран П.

 

89

Рогожкіну Г.

 
 

Ісаченкова Д.

 

90

Ткаченко А.

 
 

Батюшинську Є.

 

91

Терещенка Є.

 
 

Саламатенко А.

3-А

92

Щокіну А.

 
 

Горожеєву А.

 

93

Віктосенко Ю.

 
 

Куцик А.

 

94

Кириченко К.

7-Г

 

Газзаєву Т.

 

95

Гурін Д.

 
 

Гупайла М.

 

96

Василенко М.

 
 

Бодакву А.

 

97

Отделкіну Д.

 
 

Бережну К.

 

98

Білоконь О.

8-А

 

Доброву А.

3-Б

99

Жиряєву М.

 
 

Гордієнко Р.

 

100

Абамусову Д.

 
 

Корнєєва Є.

 

101

Єрмоленко М.

8-Б

 

Новик В.

 

102

Єрмоленко К.

 
 

Олійник К.

3-Г

103

Просяник Ю.

 
 

Мостовій І.

 

104

Лисєк А.

 
 

Демидовій П.

 

105

Сохацбку Є.

8-В

 

Бешті А.

 

106

Гетьман Є.

 
 

Черняєвій Є.

4-А

107

Цвітка В.

 
 

Тюпенко В.

 

108

Удалого М.

 
 

Ільченко Я.

4-Б

109

Артьомову Я.

9-А

 

Кобилянській В.

 

110

Артьомову С.

 
 

Науменко М.

 

111

Кондрікову В.

 
 

Герман А.

 

112

Баржак Д.

 
 

Тихомирову О.

4-В

113

Кірпіченкову В.

 
 

Синельник В.

 

114

Рубан Є.

 
 

Френдіну Ю.

 

115

Костюк А.

9-Б

 

Цукан А.

 

116

Грицук Ю.

 
 

Гончаруку А.

4-Г

117

Сироту А.

 
 

Кривозуб С.

 

118

Литвин Є.

 
 

Мурчич В.

 

119

Макєєва С.

10-А

 

Тарасенко К.

 

120

Черепанова М.

 
 

Черевко В.

 

121

Степановум У.

 
 

Сенів М.

 

122

Кисильова М.

 
 

Теслі В.

5-А

123

Омельницьку Ю.

11-А

 

Коломоєць Ю.

 

124

Дубінченко В.

 
 

Гречаен М.

 

125

Чеснокову А.

 
 

Летучу П.

 

126

Кармазіну А.

 
 

Палюх М.

5-Б

127

Саніну О.

11-Б

 

Торгало М.

 

128

Добродєєву є.

 
 

Підвисоцьку В.

 

129

Татарчук Є.

 
 

Якуніну У.

 

130

Раздорську К.

 
 

Храмцову Д.

5-В

131

Бобошко О.

 
 

Педашенко О.

 

132

Литвиненко Д.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Нагородити переможців конкурсу малюнків «Улюблені місця мого міста»:
 

Бойко О.

1-А

28

Крячка І.

 

 

Моторіна М.

 

29

Юзвенко В.

3-Б

 

Кондратюка М.

 

30

Гупайла М.

 
 

Парового М.

 

31

Бойко А.

 
 

Щедрову С.

1-Б

32

Бережну К.

 
 

Загоруйко М.

 

33

Гордієнко Р.

3-В

 

Шевченко к.

 

34

Мушиць В.

 
 

Богур

Комунальний заклад освіти

 «Середня загальноосвітня школа №35»

Дніпровської міської ради

                                                                                      

НАКАЗ

 

27 березня 2017р.                                                                                         № 30-А

 

Про проведення лінійки Успіху

за підсумками березня 

і нагородження учнів школи

 

На виконання річного плану життя школи у березні 2017 р. були проведенні такі  заходи: збір макулатури, фотоконкурс «Вода в об’єктиві», конкурс листівок в початковій школи «Державні і національні символи України». Серед учнів 1-4-х класів - проведений конкурс малюнків до творів Т.Г. Шевченка, серед учнів 1-11-х класів – творчий конкурс «Портрети первоцвітів». Юні художники 5-11-х класів брали участь у конкурсі, організованим Євроклубом школи «Архітектура Гданська і Одеси», також старшокласники оформили «Словник в коридорі» та брали участь в тестових завданнях з безпеки життєдіяльності.

  За рішенням класних колективів були обрані для нагородження і сфотографовані лідери березня на звання  «Учень місяця».

  За підсумками участі класів у позакласних й позашкільних заходах визначено рейтинг кожного класу. Класи, які мають найвищий рейтинг, за підсумками березня представлені до нагороди шкільним Парламентом.

За рішенням Ради школи (протокол №3 від 24.03.2017р.) були придбані подарунки й оформлені подяки учням, які стали переможцями конкурсів й були активними учасниками проведених заходів.

 

Виходячи з вищесказаного

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 06 квітня 2017р. лінійку Успіху за підсумками заходів березня.
  2. На лінійці успіху нагородити грамотами і подарунками класні колективи, які зібрали  найбільшу кількість кг  макулатури.    

                      1-Б    (кл. кер. Білоус Ю.А.)

                      2-В    ( кл. кер. Бойко В.В.)  

                      3-А    ( кл. кер. Донцова С.В.)  

                      4-В    ( кл. кер. Лавроненко М.Л.)

5-А    (кл. кер. Кульбач Т.А.)

6-В    (кл.кер. Асташева С.Б.)

10-А   (кл. кер. Владимирська Н.М.)

8-В     (кл. кер. Литвиненко К.В.)

 

 

  1. Нагородити подяками найактивніших учасників збору макулатури. 
  1.  

Ковальова М.

1-А

 

Іванченко А.

 
  1.  

Губицького Н.

 

 

Бровченка М.

 

  1.  

Губицьку А.

 

 

Китайгородську В.

5-А

  1.  

Григоренко К.

   

Жиркевич В.

 
  1.  

Пирлик К.

1-Б

 

Кошнарьову К.

 

  1.  

Милославську М.

   

Классен В.

 
  1.  

Ісаченка Є.

   

Малишко О.

 
  1.  

Крамар М.

1-В

 

Девлад А.

 

  1.  

Ісаченкова Д.

   

Сухоруких Р.

6-А

  1.  

Філатьєва Н.

   

Токмакова К.

 
  1.  

Ратушного О.

2-А

 

Овчарова І.

 

  1.  

Борисову А.

   

Геленка В.

6-В

  1.  

Щокіна І.

   

Горобця Т.

 
  1.  

Новицькго М.

2-Б

 

Левадного М.

 

  1.  

Гукайла М.

   

Василенко М.

6-Г

  1.  

Коновалову Т.

   

Карпачова Д.

 
  1.  

Довбню Є.

2-В

 

Мінгинович А.

 

  1.  

Гордієнко Р.

   

Малу Д.

7-А

  1.  

Реснянського Т.

   

Баглай І.

7-Б

  1.  

Захарову В.

2-Г

 

Ткаченко А.

 

  1.  

Бабіч С.

   

Бакликова Г.

 
  1.  

Терещенко А.

   

Гетьман Є.

7-В

  1.  

Перетятька М.

3-А

 

Васильків Т.

 
  1.  

Половицю А.

   

Кривчикову П.

 

  1.  

Удовицьку О.

   

Чорнодуб В.

8-А

  1.  

Тузікова Д.

3-Б

 

Рубан Є.

 
  1.  

Ткаченка Н.

   

Кондрікову В.

 

  1.  

Коптеву К.

   

Драгана В.

8-Б

  1.  

Бойко Б.

3-В

 

Балабанова О.

 
  1.  

Приходько К.

   

Щебетюк Б.

8-В

  1.  

Френдіна Ю.

   

Гапочку М.

 
  1.  

Качалову А.

3-Г

 

Попову М.

9-Б

  1.  

Ракову В.

   

Третяк Д.

 
  1.  

Батрак К.

   

Отенко В.

10-А

  1.  

Зарембу М.

4-А

 

Чеснокову А.

 
  1.  

Кулініч Є.

   

Батрак О.

 

  1.  

Ревенка В.

   

Некротюк А.

10-Б

  1.  

Токарева М.

4-Б

 

Макарєву О.

11-А

  1.  

Бадьорну В.

   

Таратуту Ф.

 
  1.  

Русавського І.

   

Марченка Р.

 

  1.  

Кулак А.

4-В

   

 

 

 

  1. Вручити сертифікати, відзнаки «Учень березня 2017» та подарунки переможцям в номінації «Учень місяця»:

1.

Бондаренка Ф.

1-А

17.

Дядюру С.

5-Б

2.

Черноюука М.

1-Б

18.

Шулик М.

6-А

3.

Сокоринську М.

1-В

19.

Щолкіну А

6-В

4.

Нестеренко В.

2-А

20.

Василенко М.

6-Г

5.

Чернишову Ю.

2-Б

21.

Мачулу П.

7-А

6.

Добродєєву А.

2-В

22.

Причиненко Д.

7-Б

7.

Науменко Є.

2-В

23.

Гетьман Є.

7-В

8.

Бабич С.

2-Г

24.

Чонодуб В.

8-А

9.

Грисенко М.

3-А

25.

Бучина В.

8-Б

10.

Сурту О.

3-Б

26.

Сосненко В

8-В

11.

Цукан А.

3-В

27.

Ільницькогоь І

9-А

12.

Куліненка Д.

3-Г

28.

Кучеріну В.

9-Б

13.

Кузьменка М.

4-А

29.

Олефіра К.

10-А

14.

Костирева В.

4-Б

30.

Некротюк А.

10-Б

15.

Храмцову Д.

4-В

31.

Довидова Є.

11-А

16.

Щолкіну Д.

5-А

     
  1. Нагородити подяками та подарунками переможців фотоконкурсу «Вода в об’єктиві»:

 

 

Щеглову Є.

1-А

42.

Нечипорука О.

 

 

Прищепу С.

 

43.

Остапенка Є.

 
 

Зборець А.

 

44.

Ярличенко Д.

 

 

Чернобука М.

1-Б

45.

Геленка В.

6-В

 

Бабич В.

 

46.

Карпо А.

 
 

Доброгорську П.

 

47.

Кравинського А.

 
 

Босенко А.

1-В

48.

Скальського Р.

 
 

Таран П.

 

49.

ТкаченкоА.

 
 

Сокоринську М.

 

50.

Чернявську С.

6-Г

 

Клейменова А.

2-А

51.

Василенко М.

 
 

Дубінченка А.

 

52.

Філіпову Д.

 
 

Горожеєву А.

 

53.

Корнєєва М.

7-А

 

Корнєєва Є.

2-В

54.

Машарову Д.

 
 

Самовара О.

 

55.

Борисова О.

 
 

Шарапка В.

 

56.

Кириченко І.

 
 

Дударя Д.

2-Г

57.

Ткаченко А.

7-Б

 

Захарову В.

 

58.

Тарасенка І.

 
 

Кобзар В.

 

59.

Губу А.

 
 

Сілкіну К.

 

60.

Омельченка А.

 
 

Половицю А.

3-А

61.

Гончаренко Ю.

 
 

Некротюка Я.

 

62.

Кривчикову П.

 
 

Кутафіну Н.

 

63.

Шамрай Ю.

8-А

 

Калиниченко М.

3-Б

64.

Кондрікову в.

 
 

Сурту О.

 

65.

Чорнодуб В.

 
 

Ткаченка Н.

 

66.

Костильова І.

 
 

Синельника В.

3-В

67.

Бучина В.

8-Б

 

Френдіна Ю.

 

68.

Тюпу Д.

 
 

Сенів М.

3-Г

69.

Костюк А.

8-в

 

Цісар К.

 

70.

Щокіна Б.

 
 

Батрак К.

 

71.

Кравченко Н.

9-А

 

Кузьменка М.

4-А

72.

Охрименка Г.

 
 

Коломоєць Ю.

 

73.

Горошка А.

9-Б

 

Іванцову К.

4-В

74.

Пономарьову В.

10-А

 

Зубченка В.

 

75.

Омельницьку Ю.

 
 

Мосейчука Я.

 

76.

Каращюк Д.

 
 

Шерету І.

5-А

77.

Некротюк А.

10-Б

 

Булгакова М.

 

78.

Татарчук Є.

 
 

Донцову А.

5-Б

79.

Самарського Ю.

11-А

 

Дорошенко М.

 

80.

Горчиліну М.

 
 

Девлад А.

 

81.

Онопка В.

 
 

Классен В.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Нагородити переможців конкурсу листівок - плакатів «Державні і національні символи України»:
 

Віноградова П.

1-А

11.

Доброву А.

 

 

Дейнегу М.

 

12.

Демидова П.

2-Г

 

Грисенко Ю.

1-Б

13.

Плахотніка В.

3-А

 

Пономарьова Г.

 

14.

Бойко є.

 
 

Милославську М.

 

15.

Коптеву К.

3-Б

 

Новікова І.

1-В

16.

Синельник В.

3-В

 

Бреславського В.

 

17.

Френдіна Ю.

 
 

Шаломаєвап м.

2-А

18.

Дарашкевич Є.

4-Б

 

Коваля М.

 

19.

Храмцову Д.

4-В

 

Науменко Є.

2-В

20.

Пономар М.

 
  1. Нагородити найкращих юних художників, які брали участь у конкурсі малюнків до творів Т.Г. Шевченка:

1.

Пашніну С.

1-А

15.

Плахотніка В.

 

2.

Кондратенка Є.

 

16.

Доброгорську М.

3-Б

3.

Заярського Є.

1-Б

17.

Смирнова Д.

 

4.

Класне В.

 

18.

Приходько Д.

3-В

5.

Кочергу н.

1-В

19.

Кузьменка Р.

 

6.

Білова Б.

 

20.

Назаренко о.

3-Г

7.

Турчак М.

2-А

21.

Сенів М.

 

8.

Шаоломаєва М.

 

22.

Ревенка В.

4-А

9.

Кучеріна І.

2-В

23.

Галушку С.

 

10.

Калько Є.

2-В

24.

Обухову Д.

4-Б

11.

Нурулаєву Є.

 

25.

Кулібабу М.

 

12.

Денисенко К.

2-Г

26.

Можухову Д.

4-В

13.

Миргород Д.

 

27.

Іванцову К.

 

14.

Лінника М.

3-А

   

 

 

  1. Нагородити активних учасників творчого конкурсу «Портрет первоцвітів»:

 

 

Причепу С.

1-А

38.

Дядюру С.

 
 

Маглаперідзе М.

 

39.

Донцову А.

 

 

Андрієнко В.

1-Б

40.

Грачову С.

6-А

 

Кримова Р.

 

41.

Панич Д.

 

 

Лері А.

1-В

42.

Яніну А.

 
 

Лукашенка І.

 

43.

Яковенко М.

 

 

Іваненка К.

 

44.

Чичотку А

 
 

Нестеренко В.

2-А

45.

Шулик М.

 

 

Саламатенко А.

 

46.

Донцова І.

6-В

 

Кобильського А.

 

47.

Геленка В.

 
 

Кобзар А.

2-Б

48.

Горобця Т.

 
 

Бодакву А.

 

49.

Василенко М.

6-Г

 

Нурулаєву Є.

2-В

50.

Філіпову Д.

 
 

Чеботарьова К.

 

51.

Каус М.

7-А

 

Добродєєву А.

 

52.

Малу Д.

 

 

Потпчука Н.

3-А

53.

Абамусову Д.

 

 

Черняєву Є.

 

54.

Білоконь О.

 

 

Евдокименко О.

 

55.

Пономар І.

7-Б

 

Кобилянську В.

3-Б

56.

Ткаченко А.

 

 

Коптеву К.

 

57.

Причиненко Д.

 

 

Кофтун В.

 

58.

Губу А.

 

 

Дерманського Д.

3-В

59.

Баржак Д.

8-А

 

Бойко Б.

 

60.

Кондрікову В.

 

 

Гордійчука А.

 

61.

Чорнодуб В.

 

 

Гривозуб С.

3-Г

62.

Кірпіченкову В.

8-Б

 

Приходько Я.

 

63.

Артьомову С.

 

 

Гречан М.

4-А

64.

Артьомову Я

 

 

Литучу П.

 

65.

Костюка А.

8-В

 

Галушку С.

 

66.

Переворську В.

9-А

 

Торгало М.

4-Б

67.

Переворську А.

9-А

 

Іванцову К.

4-Б

68.

Горошко А.

9-Б

 

Можухову Д.

 

69.

Кучеріну В.

 

 

Товмашенка О.

 

70.

Солонську В.

 

 

Парову К.

5-А

71.

Каращука Д.

10-А

 

ТіміновуВ.

 

72.

Косьміну А.

 

 

Ситник О.

 

73.

Татарчук Є.

10-Б

 

Васецьку Б.

 

74.

Погорілу Д.

 

     

75.

Олефір Ю.

11-А

     

76.

Кучмій М.

 

 

  1. Нагородити переможців літературного конкурсу «Казка про воду»:

 

 

Кравця І.

3-А

8.

Приходько Л.

 
 

Вілко Н.

 

9.

Гречан М.

4-А

 

Ващенко Є.

3-Б

10.

Веретельника П.

 
 

Науменко М.

 

11.

Терещенко К.

4-Б

 

Дерманського Д.

3-В

12.

Палюх М.

 
 

Синельник В.

 

13.

Моржухову Д.

4-В

 

Сенів М.

3-Г

14.

Бровченка М.

 

 

  1. Нагородити подяками, подарунками та видати грошову винагороду переможцям контрольного тестування з безпеки життєдіяльності:
 

Удовицьку О.

3-А

8.

Шамрай Ю.

8-А

 

Колончу Я.

3-Г

9.

Чорнодуб В.

 

 

Мартинову В.

5-А

10.

Кондрікову В.

 
 

Шинкаренка М.

7-В

11.

Степанову Н.

 

 

Баглай І.

 

12.

Скакун Д.

 
 

Вороніна К.

 

13.

Лесееву Н.

 

 

Причиненко Д.

       

 

  1. Нагородити юних художників, активних учасників виставки «Архітектура Гданська й Одеси»:
 

Нечипоренко К.

5-А

18.

Причиненко Д.

7-Б

 

Танцюра Д.

 

19.

Лисюк А.

 

 

Донцову А.

5-Б

20.

Гетьман Є.

7-В

 

Платковську К.

6-А

21.

Гончаренко Ю.

 

 

Шулик М.

 

22.

Кондрікову В.

8-А

 

Яніну А.

 

23.

Чорнобук В.

 

 

Яковенко М.

 

24.

Шамрай Ю.

 
 

Ситник Д.

 

25.

Макарьєву Н.

8-Б

 

Васильченко Д.

6-В

26.

Мостову М.

8-В

 

Геленка В.

 

27.

Кучеріну М

 
 

Щокіну А.

 

28.

Кучеріну К.

 
 

Щірову А.

 

29.

Денисенко А.

10-А

 

Сатановську О.

 

30.

Каращук Д.

 
 

Філіпенко О.

11-А

31.

Ангіленко К.

 
 

Саніну О.

 

32.

Татарчук Є.

 
     

33.

Раздорську К.

 
     

34.

Добродєєву Є.

 

 

  1. Нагородити подяками ц подарунками активних учасників конкурсу «Словник у коридорі»:
 

Соловйову Д.

5-А

21.

Ліванець О.

 
 

Лебединську А.

 

22.

Гончаренко Ю.

 

 

Маркову А.

 

23.

Баржак Д.

8-А

 

Кошнарйову К.

5-Б

24.

Курінну В.

8-Б

 

Дорошенко М.

 

25.

Бучина В.

 
 

Ярличенко Д.

6-А

26.

Литвиненко М.

8-В

 

Пономарйову Д.

 

27.

Нестеренко А.

 
 

Чичотку А.

 

28.

Грицук Ю.

 
 

Сухоруких Р.

 

29.

Ільницького І.

9-А

 

Тубольцева В.

 

30.

Степанову У.

 
 

Геленка В.

6-В

31.

Бочарова Д.

 
 

Гурін Д.

6-Г

32.

Горгієву М.

10-А

 

Бондар Є.

 

33.

Пономарьову В.

 
 

Чернявську С.

 

34.

Кондратенка Д.

 
 

Корневу В.

7-А

35.

Некротюк А.

10-Б

 

Логінова А.

 

36.

Мухіна Б.

 
 

Вінник К.

7-Б

37.

Цапліну В.

 
 

Губу А.

 

38.

Горчиліну М.

11-А

 

Ткаченко А.

 

39.

Дворнікова Б.

 
 

Удалого М.

7-В

40.

Самарського Ю.

 

 

  1. Вручити сертифікати і нагородити подарунками за найвищий рейтинг такі класи: 

3-А (кл. кер. Донцова С.В.) - 97 балів

7-Б (кл. кер Антонова Є.М.) – 98 балів

  1. Класним керівникам 1-11-х класів записати подяки і нагороди в особові справи учнів.                  

                                                                                           до 13 квітня 2017р.

  1. Контроль  за виконанням наказу покласти на заступника директора з

       навчально - виховної роботи Черевко Т.В.

 

 

 

  Директор СЗШ №35                                                                   Л.М.Грін

 

 

 

Комунальний заклад освіти

 «Середня загальноосвітня школа №35»

Дніпровської міської ради

                                                                                      

НАКАЗ

 

24 лютого 2017р.                                                                                         № 14-А

 

Про проведення лінійки Успіху

за підсумками лютого 

і нагородження учнів школи

 

На виконання річного плану життя школи у лютому 2017 р. були проведенні такі  заходи: збір макулатури, конкурс юних знавців української мови (До Міжнародного дня рідної мови)  в початковій школі, конкурс юних каліграфістів в старшій школі, фотоконкурс «Мій домашній улюбленець» (До Міжнародного дня домашніх тварин), організована виставка кращих зошитів з української мови учнів 1-11-х класів.

  За рішенням класних колективів були обрані для нагородження і сфотографовані лідери лютого на звання  «Учень місяця».

За підсумками участі класів у позакласних й позашкільних заходах визначено рейтинг кожного класу. Класи, які мають найвищий рейтинг, за підсумками лютого представлені до нагороди шкільним Парламентом.

За рішенням Ради школи (протокол №2 від 27.02.2017р.) були придбані подарунки й оформлені подяки учням, які стали переможцями конкурсів й були активними учасниками проведених заходів.

 

Виходячи з вищесказаного

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 07 березня 2017р. лінійку Успіху за підсумками заходів лютого.
  2. На лінійці успіху нагородити грамотами і подарунками класні колективи, які зібрали  найбільшу кількість кг  макулатури.    

                      1-А   (кл. кер. Манжула Л.В.)

                      2-В    ( кл. кер. Бойко В.В.)  

                      3-А    ( кл. кер. Донцова С.В.)  

                      4-Б    ( кл. кер. Циганенко М.Л.)

5-А    (кл. кер. Кульбач Т.А.)

6-Г    (кл.кер. Нечай В.Ю.)

7-А    (кл. кер. Шейко Н.О.)

8-В     (кл. кер. Литвиненко К.В.)

  1. Нагородити подяками найактивніших учасників збору макулатури. 
  1.  

Хорошуна І.

1-А

44.

Шерету І.

 
  1.  

Вакальчука Р.

 

45.

Щолкіну Д.

 

  1.  

Ковальова М.

 

46.

Дядюру С.

5-Б

  1.  

Старкіну С.

1-Б

47.

Воробйова В.

 
  1.  

Чумакова А.

 

48.

Девлад А.

 

  1.  

Доброгорську П.

 

49.

Боцмановського Д.

6-А

  1.  

Мальцева Н.

1-В

50.

Судака І.

 
  1.  

Якуб С.

 

51.

Токмакова К.

 

  1.  

Абазу Н.

 

52.

Воронкіна І.

6-Б

  1.  

Келасьєву Є.

2-А

53.

Бардадімова Д.

 
  1.  

Кузюкова П.

 

54.

Геленка В.

6-В

  1.  

Ратушного О.

 

55.

Раєвську А.

 
  1.  

Чорнобай О.

2-Б

56.

Шевченко А.

 
  1.  

Гупайло М.

 

57.

Щербіну В.

6-Г

  1.  

Бодакву А.

 

58.

Отделкіну Д.

 
  1.  

Шарапко В.

2-Б

59.

Бовкуна А.

 
  1.  

Довбню Е.

 

60.

Гончарова Н.

7-А

  1.  

Раздорську Д.

 

61.

Корнєву В.

 
  1.  

Захарову В.

2-Г

62.

Каус М.

 
  1.  

Генералову М.

 

63.

Новгородського М.

7-Б

  1.  

Кобзар В.

 

64.

Баглай І.

 
  1.  

Корнєву А.

3-А

65.

Капітан М.

 
  1.  

Лимаря О.

 

66.

Шмата А.

7-В

  1.  

Плахотника В.

 

67.

Зеніну Д.

 

  1.  

Герман А.

3-Б

68.

Міхненка Р.

 
  1.  

Натяжко О.

 

69.

Кондрікову В.

8-А

  1.  

Калиниченко М.

 

70.

Когут Д.

 

  1.  

Бойка Б.

3-В

71.

Чорнодуб В.

 
  1.  

Френдіна Ю.

 

72.

Калишенко Д.

8-В

  1.  

Тихомирова О.

 

73.

Нестеренко А.

 
  1.  

Глущенко О.

3-Г

74.

Костюк А.

 
  1.  

Рибалко Ю.

 

75.

Переворську В.

9-А

  1.  

Черевка В.

 

76.

Переворську В.

 
  1.  

КузьменкоМ.

4-А

77.

Сергеєва Д.

9-Б

  1.  

Коломоєць Ю.

 

78

Коберняк І.

10-А

  1.  

Гречан М.

 

79

Отенко В.

 

  1.  

Токарева М.

4-Б

80

Чеснокову А.

 
  1.  

Бузоверю М.

 

81

Саніну О.

10-Б

  1.  

Терещенка К.

 

82

Коломієць Є.

 
  1.  

Бондаренка В.

4-В

83

Третяк О.

 

  1.  

Колеснікова А.

 

84

Бурбу М.

11-А

  1.  

Храмцову Д.

 

85

Кучмій М.

 
  1.  

Булгакова М.

5-А

86

Трофимову М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Вручити сертифікати, значки «Учень лютого  2017» та подарунки переможцям в номінації «Учень місяця»:

1.

Подольській Д.

1-А

17.

Дорошенко М.

5-Б

2.

Трубіциній М.В.

1-Б

18.

Сухоруких Р.

6-А

3.

Артемовій О.

1-В

19.

Нагорному Д.

6-Б

4.

Дубінченку А.

2-А

20.

Терещенку Є.

6-В

5.

Захарченку К.

2-Б

21.

Філіпповій Д.

6-Г

6.

Рожковій В.

2-В

22.

Гребінчук А.

7-А

7.

Діденку Є.

2-Г

23.

Ткаченко А.

7-Б

8.

Кутафіній Н.

3-А

24.

Гончаренко Ю.

7-В

9.

Герман А.

3-Б

25.

Баржак Д.

8-А

10.

Осіпову Я.

3-В

26.

Макар’євій Н.

8-Б

11.

Шинкаренко К.

3-Г

27.

Калишенко Д.

8-В

12.

Ревенку В.

4-А

28.

Бабаніній А.

9-А

13.

Бабичу М.

4-Б

29.

Голбен А.- М.

9-Б

14.

Пономар М.

4-В

30.

Коломоєць О.

10-А

15.

Ситнику О.

5-А

31.

Татарчук Є.

10-Б

16.

Діденко Є.

2-Г

32.

Щировій А.

11-А

5. Нагородити подяками та подарунками переможців конкурсу юних знавців української мови:

 

 

Подольську Д.

1-А

24.

Татарчука Н.

 

 

Зборець А.

 

25.

Бойка Є.

 
 

Губицького Н.

 

26.

Кобилянську ВА.

3-Б

 

Пирлик К.

1-Б

27.

Василенко С.

 
 

Доброгорську П.

 

28.

Кофтун В.

 
 

Старкіну С.

 

29.

Цукан А.

3-В

 

Барановського М.

 

30.

Кузьменка Р.

 
 

Чернобук М.

 

31.

Приходько К.

 
 

Ямкового Т.

 

32.

Єгізарян Є.

3-Г

 

Мальцева Н.

1-В

33.

Цісар К.

 
 

Сокоринську М.

 

34.

Черевка В.

 
 

Краєва О.

 

35.

Ревенка В.

4-А

 

Дубінченка А.

2-А

36.

Летучу П.

 
 

Турчак М.

 

37.

Теслю В.

 
 

Куцик А.

 

38.

Веретельника П.

 
 

Скакуна Д.

2-Б

39.

Палюх М.

4-Б

 

Мушинець В.

 

40.

Бадьорну В.

 
 

Нурулаєву Є.

 

41.

Бузоверю М.

 
 

Єрьоменко В.

 

42.

Можухову Д.

4-В

 

Лазурську В.

2-В

43.

Кусова І.

 
 

Присяжну М.

 

44.

Іванцову К.

 
 

Мороза Є.

       
 

Половицю А.

3-А

     

 

 

 

 

 

6. Нагородити активних учасників конкурсу юних фотографів «Мій домашній улюбленець»:

 

Тестоєдову Я.

1-А

53.

Классенн В.

5-Б

 

Бондаренко Ф.

 

54.

Ввасецьку Б.

 
 

Маглаперідзе М.

 

55.

Дядюру С.

 
 

Павленка М.

1-Б

56.

Донцову А.

 
 

Пирлик К.

 

57.

Дорошенко М.

 
 

Кримова Р.

 

58.

Доброгорську Н.

 
 

Лебедева О.

 

59.

Остапенко Є.

 
 

Краєва О.

1-В

60.

Тубольцева В.

 
 

Дєду Д.

 

61.

Кремер К.

 

 

Кочергу Н.

 

62.

Грачову С.

 
 

Авраменко М.

2-А

63.

Чичотку А.

 

 

Коваль М.

 

64.

Геленка В.

6-В

 

Турчак М.

 

65.

Терещенка Є.

 

 

Калашнікова В.

2-Б

66.

Бондарь Є.

6-Г

 

Коновалову Т.

 

67.

ФіліпповуД.

 

 

Кучеріна І.

 

68.

Чернявсбку С.

 

 

Мушиць В.

2-В

69.

Тимощука Є.

7-А

 

Науменко Є.

 

70.

Машарову Д.

 

 

Новика В.

 

71.

Ткаченко А.

7-Б

 

Діденка Є.

2-Г

72.

Тарасенка І.

 

 

Мостову І.

 

73.

Губу А.

 

 

Лазурську В.

 

74.

Щокіна І.

7-В

 

Удовицьку К.

3-А

75.

Шевцова І.

 

 

Вілко Н.

 

76.

Гончаренко Ю.

 

 

Бойка Є.

 

77.

Шевченка А.

 

 

Герман А.

3-Б

78.

Баржак Д.

8-А

 

Чичкову С.

 

79.

Янковську В.

 

 

Натяжко О.

 

80.

Шамрай Ю.

 

 

Дерманського Д.

3-В

81.

Чорнодуб В.

 

 

Синельник В.

 

82.

Фефелова Д.

 

 

Грачову Д.

 

83.

Кондрікову В.

 

 

Ткач А.

3-Г

84.

Скакуна Д.

 

 

Цісар К.

 

85.

Балабанова О.

8-Б

 

Симонян Д.

 

86.

Бучину В.

 

 

Теслю В.

4-А

87.

Кірпіченкову В.

 

 

Кулініч Є.

 

88.

Костюк А.

8-В

 

Веретельника П.

 

89.

Нікітченка Є.

 

 

Фесенка Р.

4-Б

90.

Гримова О.

9-А

 

Кулібабу М.

 

91.

Переворську В.

 

 

Карамушку З.

 

92.

Переворську В.

 

 

Бучіну В.

4-В

93.

Кучеріну В.

9-Б

 

Іванцову К.

 

94.

Голбен А.М.

 

 

Росинця А.

 

95.

Курт-Аметова О.

 

 

Корнєєнко А.

5-А

96.

Солонську О.

 

 

Щолкіну Д.

 

97.

Калініна В.

10-А

 

Китайгородську Д.

 

98.

Пономарьова М.

 

 

Жиркевич В.

 

99.

Чеснокову А.

 

 

Мартинову В.

 

100.

Татарчук Є.

10-Б

 

Танцюру Д.

 

101.

Цапліну В.

 

 

Ситника О.

 

102.

Некротюк А.

 

 

Нечипоренко К.

 

103.

Удовицьку К.

11-А

 

Парову К.

 

104.

Костюк М.

 

7. Нагородити учасників виставки «Кращі учнівські зошити з української мови» таких учнів:

1.

Зборець А.

1-А

18.

Доброгорську А.

 

2.

Старкіну С.

1-Б

19.

Ярличенко Д.

6-А

3.

Артьомову О.

1-В

20.

Ситник Д.

 

4.

Горожеєву А.

2-А

21.

Філіппову Д.

6-Г

5.

Захарченко К.

2-Б

22.

Абамусову Д.

7-А

6.

Єрьоменко Б.

2-В

23.

Машарову Д.

 

7.

Олійника К.

2-Г

24.

Корнєву В.

 

8.

Кравця І.

3-А

25.

Остапенка І.

7-Б

9.

Василенко С.

3-Б

26.

Степанову Н.

8-А

10.

Кузьменка Р.

3-В

27.

Баржак Д.

 

11.

Кисиленко С.

3-Г

28.

Сироту А.

8-Б

12.

Теслю В.

4-А

29.

Гасанову А.

9-А

13.

Бадьорну В.

4-Б

30.

Переворську В.

 

14.

Ярошенка О.

4-Б

31.

Косьміну І.

10-А

15.

Нечипоренко К.

5-А

32.

Чеснокову А.

 

16.

Китайгородську Д.

 

33.

Погорілу Д.

 

17.

Девлад А.

5-Б

34.

Трофимову М.

 

 

 

 

 

8. Нагородити переможців шкільного конкурсу юних каліграфістів:

I місце

 

 

II місце

 

Машарову Д.

7-А

 

Нечипоренко К.

5-А

Корневу В.

7-А

 

Китайгородську Д.

5-А

Остапенка І.

7-Б

 

Шикуту К.

5-Б

Пікуш В.

8-А

 

Остапенка Є.

5-Б

Омельченко М.

8-В

 

Тарасенко В.

6-А

Карпішину М.

9-Б

 

Шулик М.

6-А

Косьміну І.

10-А

 

Василенко М.

6-Г

Галаган А.

10-А

 

Гребінчук А.

7-А

Третяк О.

10-Б

 

Слюсар В.

7-В

Олефіра Ю.

11-А

 

Дмитренко С.

7-В

Погорілу Д.

11-А

 

Баржак Д.

8-А

   

 

Синько О.

8-А

   

 

Васильєву А.

8-Б

   

 

Гапочку М.

8-В

   

 

Сироту А.

8-В

   

 

Солонську О.

9-Б

   

 

Горобець Є.

10-А

   

 

Бобошко О.

10-Б

   

 

Чернецьку К.

11-А

 

9. Вручити сертифікати і нагородити подарунками за найвищий рейтинг такі класи: 

3-Б (кл. кер. Дузь І.С.);

7-Б (кл. кер Антонова Є.М.)

10.   Класним керівникам 1-11-х класів записати подяки і нагороди в особові справи учнів.                  

                                                                                       до 11  березня 2017р.

11.  Контроль  за виконанням наказу покласти на заступника директора з

       навчально - виховної роботи Черевко Т.В.

 

 

 

  Директор СЗШ №35                                                                   Л.М.Грінь

 

 

  Комунальний заклад освіти

 «Середня загальноосвітня школа №35»

Дніпровської міської ради

                                                                                      

НАКАЗ

 

25 січня 2017р.                                                                                         № 07-А

 

Про проведення лінійки Успіху

за підсумками січня 

і нагородження учнів школи

 

       На виконання річного плану життя школи у січні 2017 р. були проведенні такі  заходи: збір макулатури, конкурс малюнків про зиму, «Я- Європеєць», конкурс творчих робіт «Яким я бачу майбутнє своєї держави»

        За рішенням класних колективів були обрані для нагородження і сфотографовані лідери січня на звання  «Учень місяця».

 За рішенням Ради школи (протокол №1 від 27.01.2017р.) були придбані подарунки й оформлені подяки учням, які стали переможцями конкурсів й були активними учасниками проведених заходів.

      

Виходячи з вищесказаного

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 09 лютого 2017р. лінійку Успіху за підсумками заходів березня.
  2. На лінійці успіху нагородити грамотами і подарунками класні колективи, які зібрали  найбільшу кількість кг  макулатури.    

                      1-В   (кл. кер. Білоус Ю.В.)

                      2-В    ( кл. кер. Бойко В.В.)  

                      3-А    ( кл. кер. Донцова С.В..)  

                      4-В    ( кл. кер. Лавроненко М.Л.)

5-Б    (кл. кер. Якуніна О.Ю.)

6-В    (кл.кер.Асташева С,Б..)

7-А    (кл. кер Литвиненко К.В.)

  1. Нагородити подяками найактивніших учасників збору макулатури. 
  1.  

Ковальова М.

1-А

54.

Яворську Є.

 
  1.  

Полонського І.

 

55.

Дяченко С.

 

  1.  

Чалого А.

 

56.

Ярошенко О.

 
  1.  

Маглаперідзе М.

 

57.

Булгакова М.

5-А

  1.  

Трудіцину М. В.

1-Б

58.

Жиркевич В.

 

  1.  

Андрієнко В.

 

59.

Тімінову В.

 
  1.  

Матвійчука Г.

 

60.

Нечипорук О.

 
  1.  

Милославську М.

 

61.

Дядюру С.

5-Б

  1.  

Новікова І.

1-В

62.

Білоконь Д.

 
  1.  

Деда Д.

 

63.

Мазур С.

 
  1.  

Якуб С.

 

64.

Остапенко Є.

 

  1.  

Босенко А.

 

65.

Токмакова К.

6-А

  1.  

Борисову А.

2-А

66.

Тарасенко В

 
  1.  

Коваль М.

 

67.

Яковенко М.

 

  1.  

Нестеренко В.

 

68.

Сергєєва М.

 
  1.  

Саламатенко А.

 

69.

Пономарьову Д.

 
  1.  

Скакуна Д.

2-Б

70.

Воронкіна І.

6-Б

  1.  

Новицького М.

 

71.

Геленка В.

6-В

  1.  

Коновалову Т.

 

72.

Охріменко Л.

 
  1.  

Бойко А.

 

73.

Терещенко Є.

 

  1.  

Мушиць В.

2-В

74.

Шакіна Д.

7-А

  1.  

Новик В.

 

75.

Тимощюк Є.

 
  1.  

Калько Є.

 

76.

Новгородського М.

7-Б

  1.  

Рожкову В.

 

77.

Діденка Н.

 

  1.  

Захарову В.

2-Г

78.

Губу А.

 
  1.  

Кобзар В.

 

79.

Бутка О.

7-В

  1.  

Миргород Д.

 

80.

Гетьман Є.

 

  1.  

Щербакову М.

 

81.

Сохацьку Є.

 
  1.  

Некротюка Я.

3-А

82.

Василенко М.

6-Г

  1.  

Лангову П.

 

83.

Гавкуна В.

 
  1.  

Перетятько М.

 

84.

Зуева О.

 
  1.  

Корневу А.

 

85.

Кондрікову В.

8-А

  1.  

Коптеву К.

3-Б

86.

Рубан Є.

 
  1.  

Калиниченко М.

 

87.

Шамрай Ю.

 
  1.  

Підлісну А.

 

88.

Макарєву Н.

8-Б

  1.  

Смаль Є.

 

89.

Крячок В.

 

  1.  

Синельник В.

3-В

90.

Грановського Д.

8-В

  1.  

ПАриходько К.

 

91.

Кондратенка Д.

 
  1.  

Осипова Я.

 

92.

Литвиненко М.

 
  1.  

Кузьменка Р.

 

93.

Черепанова М.

9-А

  1.  

Мурчич В.

3-Г

94.

Сергєєвоа Д.

9-Б

  1.  

Глущенко О.

 

95.

Попову М.

 
  1.  

Зеніну А.

 

96.

Кучеріну В

 

  1.  

Любиченко А.

 

97.

Олефіра К.

10-А

  1.  

Коломоєць Ю.

4-А

98.

Калініна В.

 
  1.  

Гречан М.

 

99.

Кондратенко Д.

 
  1.  

Яцуру Я.

 

100.

Некротюк А.

10-Б

  1.  

Шпірко К.

 

101.

Раздорську К.

 
  1.  

Бузоверю М.

4-Б

102.

Гужинову О.

 
  1.  

Бадьорну В.

 

103.

Цапліну В.

 
  1.  

Фесенко Р.

 

104.

Марченка Р.

11-А

  1.  

Обухову Д.

 

105.

Таратуту ф.

 
  1.  

Бровченко М.

4-В

106.

Трофимову М.

 

 

 

 

 

 

 

4. Вручити сертифікати, значки «Учень січня  2017» та подарунки переможцям в номінації «Учень місяця»:

1.

Виноградова Т.

1-А

17.

Остапенко Є.

5-Б

2.

Классена А.

1-Б

18.

Сергєєва Д.

6-А

3.

Кочергу Н.

1-В

19.

Гонтову С.

6-Б

4.

Гордієнко М.

2-А

20.

Гонтову М.

6-Б

5.

Печену Є.

2-Б

21.

Раевську А.

6-В

6.

Єорьоменко В.

2-В

22.

Філіпову Д.

6-Г

7.

Корнєєва Є.

2-В

23.

Каус М.

7-А

8.

Генералову М.

2-Г

24.

Примакову А.

7-Б

9.

Татарчук Н.

3-А

25.

Бутка О.

7-В

10.

Готвянського С.

3-Б

26.

Когут Д.

8-А

11.

Авраменко О.

3-В

27.

Артьомову С.

8-Б

12.

Глущенко О.

3-Г

28.

Литвин Є.

8-В

13.

Кулініч Є.

4-А

29.

Черепанова М.

9-А

14.

Бузоверю М.

4-Б

30.

Горошка А.

9-Б

15.

Можухову Д.

4-В

31.

Горобець Є.

10-А

16.

Мартинову В.

5-А

32.

Власенка Д.

10-Б

     

33.

Самарського Ю.

11-А

5. Нагородити переможців конкурсу малюнків «Зимові пригоди»:

 

 

Парищепу С.

1-А

31.

Бойко Є.

 

 

Пашніну С.

 

32.

Вихор Т.

3-Б

 

Дейнегу М.

 

33.

Смирнова Д.

 

 

Шимко К.

 

34.

Кобилянську В.

 
 

Кримова Р.

1-Б

35.

Тузікова Д.

 
 

Гаврилова і.

 

36.

Грачову Д.

3-В

 

Трубіцина О.

 

37.

Авраменко О.

 
 

Грисенко Ю.

 

38.

Френдіна Ю.

 
 

Горбатенко С.

1-В

39.

Синельник В.

 
 

Білова Б.

 

40.

Кулініч Є.

4-А

 

Ткаченко О.

 

41.

Летучу П.

 
 

Сало П.

 

42.

Якуніну У.

4-Б

 

Кузюкова П.

2-А

43.

Палюх М.

 
 

Чепурко О.

 

44.

Трапезнікову В.

 
 

Горожеєву А.

 

45.

Терещенко К.

 
 

Куцик А.

 

46.

Можухову Д.

4-В

 

Гостіщева Є.

2-Б

47.

Зеніну А.

3-Г

 

Кучері на І.

 

48.

Глущенко О.

 
 

Бодакву А.

 

49.

Качалову О.

 
 

Доброву А.

2-В

50.

Кисиленко С.

 
 

Нурулаєву Є.

 

51.

Генералову М.

 
 

Пономаренко П.

 

52.

Бешту А.

 
 

Дехтяренка В.

 

53.

Плахотнік В.

 
 

Лесіну М.

2-Г

54.

Вілко Н.

 
 

Загній К.

 

55.

Удовицьку О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Нагородити переможців конкурсу  творчих робіт «Я – Європеєць»:

1.

Китайгородську Д.

5-А

26

Лісєєву Н.

 

2.

Мартинову В.

 

27

Сінько О.

 

3.

Донцову А.

5-Б

28

Скакун Д.

 

4.

Мустафіна К.

 

29

Шамрай Ю.

 

5.

Шикуту К.

 

30

Чорнодуб В.

 

6.

Кошнарьову К.

 

31

Артьомову с.

8-Б

7.

Чичотку А.

6-А

32

Артьомову Я.

 

8.

Пономарьову Д.

 

33

Афанасьєву А.

 

9.

Ситник Д.

 

34

Шипуліну К.

8-В

10.

Шулик М.

 

35

Мостову М.

 

11.

Гармаша А.

6-Б

36

Литвиненко М.

 

12.

Геленка В.

6-Г

37

Мурзіну Р.

10-А

13.

Донцова І.

 

38

Косьміну І.

 

14

Терещенка Є.

 

39

Чеснокову А.

 

15

Пирлика Р.

7-А

40

Середняк А.

10-Б

16

Ткаченко А.

7-Б

41

Саніну О.

 

17

Причиненка Д.

 

42

Власенка Д.

 

18

Примакову А.

 

43

Некротюк А.

 

19

Апанасенко А.

 

44

Яновську К.

 

20

Гетьман Є.

7-В

45

Савченка Д.

 

21

Гончаренко Ю.

 

46

Мухіна Б.

 

22

Зеніну д.

 

47

Чернецьку К.

11-А

23

Філіпову Д.

6-Г

48

Олефіра Ю.

 

24

Бондар Є.

 

49

Мохудер Л.

 

25

Бондар Ю.

8-А

50

Горчиліну М.

 

     

51

Кулик І.

10-Б

7. Нагородити подяками переможців конкурсу малюнків «Яким я бачу майбутнє своєї держави»»:

1.

Нечипоренко К.

5-А

19

Капітан М.

 

2.

Танцюру Д.

 

20

Удалого М.

 

3.

Жиркевич В.

 

21

Гончаренко Ю.

 

4.

Донцову А.

5-Б

22

Кондрікоау В.

8-А

5.

Сеніна А.

 

23

Рубан Є.

 

6.

Воробьова В.

 

24

Когут Д.

 

7.

Ярличенко Д.

6-А

25

Артьомову С.

8-Б

8.

Платковську К.

 

26

Шипуліну К.

8-В

9.

Гармаша А.

6-Б

27

Мостову М.

 

10.

Воронкіна І.

 

28

Кучеріну В.

9-Б

11.

Геленка В.

6-В

29

Каращук Д.

10-А

12.

Раєвську А.

 

30

Никитенко А.

 

13.

Василенко М.

6-Г

31

Татарчук Є.

10-Б

14.

Филипову Д.

 

32

Філенко О.

11-А

15.

Абамусову Д.

7-А

33

Сатановську О.

 

16.

Каус М.

       

17.

Губу А.

7-Б

   

 

18.

Лисюк А.

       

 

8. Нагородити сертифікатом за найвищий рейтинг такі класи:

         2-А (кл. керівнк Рудь Н.І.)

         8-А (кл. керівник Балан С.А.)

 

9. Нагородити грамотою учнів 6-Г класу за активну участь у районному конкурсі «Відкрий для себе Україну»:

 

10.   Класним керівникам 1-11-х класів записати подяки і нагороди в особові справи учнів.                  

                                                                                       до 12  лютого  2017р.

11.  Контроль  за виконанням наказу покласти на заступників директора з

       навчально - виховної роботи Черевко Т.В.

 

  Директор СЗШ №35                                                                   Л.М.Грінь

 

 

 

  Комунальний заклад освіти

 «Середня загальноосвітня школа №35»

Дніпровської міської ради

                                                                                      

НАКАЗ

 

02 листопада 2016р.                                                                      № 116-А

 

Про проведення лінійки Успіху

за підсумками жовтня 2016 

і нагородження учнів школи

 

На виконання річного плану життя школи у жовтні 2016 р. були проведенні такі  заходи: збір макулатури, акція «Подаруй бібліотеці книгу», фотоконкурс «Я і книга», конкурс творчих робіт «Моя улюблена книга»,

Впродовж місяця учні 1-11-х класів провели екскурсії по місту, по містам України, відвідали театри і музеї, побували на екскурсіях у природу. 

Учні 2-В класу були найактивнішими у акції «Турбота».

За рішенням класних колективів були обрані для нагородження і сфотографовані лідери вересня на звання  «Учень місяця».

За підсумками рейтингової таблиці найвищий рейтинг отримали такі класи:     3-А (94 бали) та 8-А (92 балів).

За рішенням Ради школи (протокол №4 від 24.10.2016р.) були придбані подарунки й оформлені подяки учням, які стали переможцями конкурсів й були активними учасниками проведених заходів.

      

Виходячи з вищесказаного

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 07 листопада 2016р.  лінійку Успіху за підсумками заходів жовтня
  2. На лінійці Успіху нагородити грамотами і подарунками класні колективи, які зібрали  найбільшу кількість кг  макулатури.    

                      1-В    (кл. кер. Білоус Ю.А.)

                      2-А    ( кл. кер. Рудь Н.І.)  

                      3-Б    ( кл. кер. Дузь І.С.)  

                      4-А    ( кл. кер. Балабанова Т.І.)

5-Б    (кл. кер. Якуніна О.Ю.)

6-А    (кл. кер. Свіченська Т.В.)

7-В    (кл. кер. Блінова С.Г.)

8-А    (кл. кер. Балан С.А.) 

                      10-А  (кл. кер. Владимирська Н.М.)

 

 

  1. Нагородити подяками найактивніших учасників збору макулатури. 
  1.  

Хорохуна І.

1-А

56.

Іванцову К.

 
  1.  

Оголяра М.

 

57.

Герман А.

 

  1.  

Калініченко А.

 

58.

Нечипоренко К.

5-А

  1.  

Губицьку А.

 

59.

Жиркевич В.

 
  1.  

Губицького Н.

 

60.

Маркову А.

 

  1.  

Гречка Б.

1-Б

61.

Щолкіну Д.

 
  1.  

Гаврилова І.

 

62.

Сизаря В.

5-Б

  1.  

Пушканцеву Ю.

 

63.

Мазур С.

 

  1.  

Гудименко Є.

 

64.

Кошнарьову К.

 
  1.  

Абазу Н.

1-В

65.

Дебіжанську Р.

 
  1.  

Горбатенко С.

 

66.

Сергєєва Д.

6-А

  1.  

Гасанову А.

 

67.

Сухоруких Р.

 
  1.  

Сало П.

 

68.

Судака І.

 
  1.  

Коваля М.

2-А

69.

Грачову С.

 

  1.  

Жуланову К.

 

70.

Ярличенко Д.

 
  1.  

Куцик А.

 

71.

Геленка В.

6-В

  1.  

Шаломаєва М.

 

72.

Горяну В.

 

  1.  

Греся Є.

2-Б

73.

Донцова І.

 
  1.  

Коновалову Т.

 

74.

Віктосенко Ю.

 
  1.  

Кальченка А.

 

75.

Бовкуна В.

6-Г

  1.  

Чорнобай О.

 

76.

Чернявську С.

 
  1.  

Башту Н.

2-В

77.

Щербину В.

 
  1.  

Доброву А.

 

78.

Машарову Д.

7-А

  1.  

Довбня Є.

 

79.

Воробьову О.

 

  1.  

Реснянського Т.

 

80.

Баглай І.

7-Б

  1.  

Щербакову М.

2-Г

81.

Новгородського М.

 
  1.  

Захарову В.

 

82.

Остапенка І.

 

  1.  

Мороза Є.

 

83.

Гетьман Є.

7-В

  1.  

Мостову І.

 

84.

Зеніну Д.

 
  1.  

Бурбу Г.

3-А

85.

Омельченка А.

 
  1.  

Кутафіну А.

 

86.

Васильків Т.

 
  1.  

Лангову П.

 

87.

Собка І.

8-А

  1.  

Перетятько М.

 

88.

Бабича М.

 
  1.  

Кобилянську В.

3-Б

89.

Баржак Д.

 
  1.  

Падалка М.

 

90.

Чорнодуб В.

 
  1.  

Підлісну А.

 

91.

Балабанова О.

8-Б

  1.  

Приходько К.

3-В

92.

Драган В.

 
  1.  

Бойка Б.

 

93.

Корбань А.

 
  1.  

Грачову Д.

 

94.

Мостову М.

8-В

  1.  

Цукан А.

 

95.

Шипуліну К.

 

  1.  

Глущенко О.

3-Г

96.

Литвиненко М.

 

  1.  

Кривозуб С.

 

97.

Ільницького І.

9-А

  1.  

Загороднюк М.

 

98.

Черепанова М.

 

  1.  

Грубу Т.

 

99.

Гавреша І.

 
  1.  

Коломоєць Ю.

4-А

100.

Тішина В.

9-Б

  1.  

Зарембу М.

 

101.

Калініна В.

10-А

  1.  

Михайлова Д.

 

102.

Олефіра К.

 
  1.  

Уманьця В.

 

103.

Батрака О.

 
  1.  

Токарева М.

4-Б

104.

Турчака О.

 
  1.  

Бадьорну В.

 

105.

Саніну О.

10-Б

  1.  

Карамушку З.

 

106.

Добродєєву Є.

 
  1.  

Палюх М.

 

107.

Ярмоленка М.

 
  1.  

Тестоедову В.

4-В

108.

Пашкульського І.

11-А

  1.  

Тимощука З.

 

109.

Яковлева Д.

 
  1.  

Ярошенка О.

 

110.

Марченка Р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Вручити сертифікати, значки «Учень жовтня 2016» та подарунки  переможцям в номінації «Учень місяця»:

1.

Литучу П.

1-А

17.

Девлад А.

5-Б

2.

Старкіна С.

1-Б

18.

Ярличенко Д.

6-А

3.

Філатьєва Н.

1-В

19.

Авдєєву А.

6-В

4.

Кобильського А.

2-А

20.

Василенко М.

6-Г

5.

Миць Є.

2-Б

21.

Воробьову О.

7-А

6.

Нурулаєву Є.

2-В

22.

Губу А.

7-Б

7.

Ільєнко І.

2-В

23.

Омельченка А.

7-В

8.

Кобзар В.

2-Г

24.

Чорнодуб В.

8-А

9.

Кравця І.

3-А

25.

Осінового О.

8-Б

10.

Василенко С.

3-Б

26.

Кондратенка Д.

8-В

11.

Синельник В.

3-В

27.

Семенову Д.

9-А

12.

Гречан М.

3-Г

28.

Тішина В.

9-Б

13.

Терещенка К.

4-А

29.

Коберняк І.

10-А

14.

Бровченко М.

4-Б

30.

Татарчук Є.

10-Б

15.

Ткач А.

4-В

31.

Марченко Р.

11-А

16.

Нечипоренко К.

5-А

     

 

 

 

 

5. Нагородити активних учасників творчого конкурсу «Моя улюблена книга»:

 

 

Губицьку А.

1-А

46

Дарашкевич Є.

 

 

Губицького Н.

 

47

Педашенко О.

 
 

Куксу М.

 

48

Морозх В.

 

 

Семенова Т.

 

49

Мосейчук Я.

 
 

Трубіцина О.

1-Б

50

Бучину В.

 
 

Заярського Є.

 

51

Мартинову В.

5-А

 

Чумакова А.

 

52

Брагініну К.

 
 

Милославську М.

 

53

Жиркевич В.

 
 

Бреславськго В.

1-В

54

Классен В.

5-Б

 

Сало П.

 

55

Дорошенко М.

 
 

Деда Д.

 

56

Кошнарьову К.

 
 

Ісаченкова Д.

 

57

Донцову А.

 
 

Газаєву Т.

2-А

58

Нечипорук О.

 
 

Турчак М.

 

59

Яковенко М.

6-А

 

Ведмидцького Є.

 

60

Грачову С.

 
 

Фоміну А.

 

61

Шулик М.

 
 

Драгана Н.

2-Б

62

Авдєєву А.

6-В

 

Еременка В.

2-В

63

Ткаченко А.

 
 

Ільєнко І.

 

64

Філіпова Д.

6-Г

 

Мушиць В.

 

65

Василенко М.

 
 

Раздорську Д.

 

66

ШадрінуД.

 
 

Кучугурного А.

2-Г

67

Пирлика Р.

7-А

 

Бабич С.

 

68

Білоконь О.

 
 

Сілкіну К.

 

69

Шинкаренка Н.

7-Б

 

Діденка Є.

 

70

Пономар І.

 
 

Половицю А.

3-А

71

Вінник К.

 
 

Фоменка Т.

 

72

Кривчикова П.

7-В

 

Черняєву Є.

 

73

Гончаренко Ю.

 
 

Євдокименко О.

 

74

Зеніну Д.

 
 

Василенко С.

3-В

75

Кондрікову В.

8-А

 

Месропян Р.

 

76

Чорнодуб В.

 
 

Сидоріну П.

 

77

пікуш В.

 
 

Шубіну Д.

 

78

Осінового О.

8-Б

 

ГШрачову Д.

3-В

79

Афанасьєву А.

 
 

Цукан А.

 

80

Костюк А.

8-В

 

Синельник В.

 

81

Переворську В.

9-А

 

Авраменко О.

 

82

Гасанову А.

 
 

Єгізарян Є.

3-Г

83

Божко М.

9-Б

 

Сенів М.

 

84

Кучеріну В.

 
 

Сімонян Д.

 

85

Коберняк І.

10-А

 

Теслю В.

4-А

86

Дубінченко В.

 
 

Летучу П.

 

87

Давидова Є.

11-А

 

Коломоєць Ю.

 

88

Горчиліну М.

 
 

Веретельника П.

 

89

Пашкульського І.

 
 

Терещенко К.

4-Б

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Нагородити подяками  учасників фотоконкурсу «Я і книга»:

1.

Гангал С.

1-А

48.

Скляр П.

 

2.

Григоренко К.

 

49.

Щолкіна Д.

5-А

3.

Кривенко М.

 

50.

Китайгородську Д.

 

4.

Подольську Д.

 

51.

Танцюру Д.

 

5.

Пирлик К.

1-Б

52.

Соловьова Д.

 

6.

Старкіну С.

 

53.

Нечипоренка К.

 

7.

Чернобук М.

 

54.

Дорошенка М.

5-Б

8.

Трубіцину М.В.

 

55.

Васецьку Б.

 

9.

Горожеєву А.

2-А

56.

Доброгорську А.

 

10.

Дубінченка А.

 

57.

Малишко О.

 

11.

Турчак М.

 

58.

Мустафіна К.

 

12.

Борисову А

 

59.

Тубольцева В.

6-А

13.

Миць Є.

2-Б

60.

Сухоруких Р.

 

14.

Захарченко К.

 

61.

Ярличенка Д.

 

15.

Малову А.

 

62.

Чичотку А.

 

16.

Гостіщева Є.

 

63.

Токмакову К.

 

17.

Ганнал Є.

2-В

64.

Ткаченкма А.

6-В

18.

Науменко Є.

 

65.

Геленка В.

 

19.

Нурулаєву Є.

 

66.

Авдєєва А.

 

20.

Троханенко О.

 

67.

Василенка М.

 

21.

Генералову М.

2-Г

68.

Філіпову Д.

 

22.

Кобзар В.

 

69.

Машарову Д.

7-А

23.

Лисак М.

 

70.

Тимощука Є.

 

24.

Шакало С.

 

71.

Губу А.

7-Б

25.

Вілко Н.

3-А

72.

Капітана М.

 

26.

Удовицьку О.

 

73.

Бакликова Г.

 

27.

Цокура І.

 

74.

Кривчикову П.

7-В

28.

Дебіжанську А.

 

75

Омельченка А.

 

29.

Ващенко Є.

5-Б

76.

Удалого М.

 

30.

Вихор Т.

 

77.

Зеніну Д.

 

31.

Коптеву К.

 

78.

Когута Д.

8-А

32.

Носову А.

 

79.

Бучина В.

8-Б

33.

Грачову Д.

3-В

80

Крячка В.

 

34.

Синельник Д.

 

81.

Грицук Ю.

8-В

35.

Цукан А.

 

82.

Гапочку М.

 

36.

Френдіна Ю.

 

83.

Абрамовича В.

 

37.

Колончу Я.

3-Г

84.

Переворську В.

9-А

38.

Сімонян Д.

 

85.

Андреасяна А.

 

39.

Виноградчого К.

4-А

86.

Бочарову Д.

 

40.

Кулініч Є.

 

87.

Горошка А.

9-Б

41.

Веретельника П.

 

88.

Люлякову С.

10-А

42.

Гречан М.

 

89.

Горгієву М.

 

43.

Терещенко К.

4-Б

90.

Калініна В.

 

44.

Палюх М.

 

91.

Некротюка А.

10-Б

45.

Колеснікова А.

4-В

92.

Марченка Р.

11-А

46.

Іванцову К.

 

93.

Нестеренка А.

8-В

47.

Храмцову Д.

   

 

 

 

7. Вручити подяки активним учасникам акції «Подаруй бібліотеці книжку»:

1.

Дубінченка А.

2-А

11.

Переверзєву К.

 

2.

Кузюкова П.

 

12.

Педашенка О.

4-В

3.

Горожєєву А.

 

13.

Нечипорука О.

5-Б

4.

Клейменова А.

 

14.

Девлад Г.

 

5.

Корнєєву Є.

2-В

15.

Грачову С.

6-А

6.

Реснянського Т.

 

16.

Василенко М.

6-Г

7.

Бойка Є.

3-А

17.

СохацькуЄ.

7-В

8.

Цокура І.

 

18.

Шамрай Ю.

8-А

9.

Грачову Д.

3-В

19.

Кондрікову В.

 

10.

Дарашкевич Є.

4-Б

20.

Нікітченка Є.

8-В

 

8. Нагородити грамотою та подарунками учнів 2-В класу, які стали переможцями акції  «Турбота»

9. Нагородити грамотами і подарунками класи, які мають найвищий рейтинг у таблиці змагань: 3-А- 94 балів, 8-А-92 балів

10. Класним керівникам 1-11-х класів записати подяки і нагороди в особові

       справи учнів до 12 листопада  2016р.

11.  Контроль  за виконанням наказу покласти на заступника директора з

       навчально - виховної роботи в старшій школі Черевко Т.В., в початковій школі – керівника МПК Дузь І.С.

 

 

  Директор СЗШ №35                                       Л.М.Грінь

 

 

  Комунальний заклад освіти

 «Середня загальноосвітня школа №35»

Дніпровської міської ради

                                                                                      

НАКАЗ

 

27 вересня 2016р.                                                                      № 102-А

 

Про проведення лінійки Успіху

за підсумками вересня 2016 

і нагородження учнів школи

 

На виконання річного плану життя школи у вересні 2016 р. були проведенні такі  заходи: збір макулатури, конкурс малюнків на асфальті «Моє рідне місто Дніпро», тестування з правил дорожнього руху, конкурс великого малюнка, присвячений Дню Миру, творчі роботи до Дня міста, спортивна вікторина. Впродовж місяця учні 1-11-х класів провели автобусні екскурсії по місту, по містам України, відвідали театри і музеї міста, побували на екскурсіях у природу.  Разом з батьками брали участь у конкурсі природних картин «Осінній вернісаж», брали активну участь у позакласних заходах: спортивне свято «Вище, швидше, сильніше», до Дня учителя.

Учні 3-Б класу отримали звання «Найкращі читачі» в обласній дитячій бібліотеці.

За рішенням класних колективів були обрані для нагородження і сфотографовані лідери вересня на звання  «Учень місяця».

За підсумками рейтингової таблиці найвищий рейтинг отримали такі класи:     3-Б (90 балів) та 6-В (91,4 балів).

За рішенням Ради школи (протокол №3 від 23.09.2016р.) були придбані подарунки й оформлені подяки учням, які стали переможцями конкурсів й були активними учасниками проведених заходів.

      

Виходячи з вищесказаного

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 06 жовтня 2016р.  лінійку Успіху за підсумками заходів вересня
  2. На лінійці Успіху нагородити грамотами і подарунками класні колективи, які зібрали  найбільшу кількість кг  макулатури.    

                      1-А    (кл. кер. Манжула Л.В.)

                      2-В    ( кл. кер. Бойко В.В.)  

                      3-А    ( кл. кер. Донцова С.В.)  

                      4-В    ( кл. кер. Лавроненко М.Л.)

5-А    (кл. кер. Кульбач Т.А.)

6-В    (кл. кер. Асташева С.Б.)

7-А    (кл. кер. Шейко Н.О.)

8-А    (кл. кер. Балан С.А.) 

10-Б  (кл. кер. Кожушко Л.В.)

  1. Нагородити подяками найактивніших учасників збору макулатури. 
  1.  

Хорошуна І.

1-А

58.

Цвитка В.

 
  1.  

Григоренко К.

 

59.

Кривчикову П.

 

  1.  

Щеглову Є.

 

60.

Корневу А.

3-А

  1.  

Калініченко К.

 

61.

Некротюк Я.

 
  1.  

Мартинова Н.

 

62.

Перетятько М.

 

  1.  

Классен А.

1-Б

63.

Тюпенка В.

 
  1.  

Пономарьова Г.

 

64.

Коптеву К.

3-Б

  1.  

Оситапенка І.

 

65.

Ковтун В.

 

  1.  

Трубіцина О.

 

66.

Калиниченко М.

 
  1.  

Горбатенко С.

1-В

67.

Василенко С.

 
  1.  

Мальцева Н.

 

68.

Бойка Б.

3-В

  1.  

Абазу Н.

 

69.

Цукан А.

 
  1.  

Крамар М.

 

70.

Осипова Д.

 
  1.  

Горожееву А.

2-А

71.

Приходько К.

 

  1.  

Кацюбу А.

 

72.

Батрак К.

3-Г

  1.  

Кобильського А.

 

73.

Глущенко О.

 
  1.  

Чепурко О.

 

74.

Шинкаренко К.

 

  1.  

Яроша В.

2-Б

75.

Сімоняна Д.

 
  1.  

Гресь Є.

 

76.

Коломоець Ю.

4-А

  1.  

Петрова М.

 

77.

Уманець В.

 

  1.  

Чорнобай О

 

78.

Отенко А.

 
  1.  

Рожкову В.

2-В

79.

Веретельника П.

 
  1.  

Гордіенко Р.

 

80.

Карамушку З

4-В

  1.  

Шарапко В.

 

81.

Русавського Г.

 

  1.  

Пономаренко П.

 

82.

Коваленко О.

 
  1.  

Захарову В.

2-Г

83.

Торгала М.

 
  1.  

Щербакову М.

 

84.

Іванченко А.

4-В

  1.  

Діденко Є.

 

85.

Храмцову Д.

 
  1.  

Владимиренка В.

 

86.

Товмашенка О.

 
  1.  

Жиркевич В.

5-А

87.

Бондаренка В.

 
  1.  

Крайника Б.

 

88.

Рубан Є.

8-А

  1.  

Лебединську А.

 

89.

ШамрайЮ.

 

  1.  

Козікова Н.

 

90.

Костильова І.

 
  1.  

Классен В.

5-Б

91.

Корбань А.

8-Б

  1.  

Остапенко Л.

 

92.

Балабанова О.

 
  1.  

Дорошенко М.

 

93.

Осінового О.

 

  1.  

Добродій А.

6-А

94.

Крячка В.

 
  1.  

Сухоруких Р.

 

95.

Крячок В.

 
  1.  

Токмакова К.

 

96.

Кондратенка Д.

8-В

  1.  

Ярличенко Д.

 

97.

Литвиненко М.

 

  1.  

Єльника Д.

6-Б

98

Нестеренко А.

 

  1.  

Заплаву А.

 

99.

Гавреш І.

9-А

  1.  

Геленка В.

6-В

100.

Попову М.

9-Б

  1.  

Далеку Є.

 

101.

Хоменка Є.

 
  1.  

Рогожкіну Г.

 

102.

Курт-Аметова О.

 
  1.  

Охріменко Л.

 

103.

Коберняк І.

10-А

  1.  

Василенко М.

6-Г

104.

Олефіра К.

 
  1.  

Чернявську С.

 

105.

Калініна В.

 
  1.  

Лісіна Д.

 

106.

Хіжняка О.

10-Б

  1.  

Донцова С.

7-А

107.

Цапліну В.

 
  1.  

Корнєєва М.

 

108.

Середняк А.

 
  1.  

Корневу Л.

 

109.

Некротюк А.

 
  1.  

Баглай І.

7-Б

110.

Власенка Д.

 
  1.  

Бакменова Г.

 

111.

Бурбу М.

11-А

  1.  

Олещюк Р.

 

112.

Давидова Є.

 
  1.  

Вороніна К.

 

113.

Щирову А

 
  1.  

Омельченка А.

7-В

114.

Назарця Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Вручити сертифікати, значки «Учень вересня 2016» та подарунки  переможцям в номінації «Учень місяця»:

1.

Кондратенку Є.

1-А

17.

Донцова А.

5-Б

2.

Пирлик К.

1-Б

18.

Пономарьова Д.

6-А

3.

Мальцеву Н.

1-В

19.

Варченко-Пікінер Н.

6-Б

4.

Саламатенко А

2-А

20.

Донцов І.

6-В

5.

Дранган Н.

2-Б

21.

Кириченко К.

6-Г

6.

Добпровій А.

2-В

22.

Шакін Д.

7-А

7.

Чеботарьовій К.

 

23.

Апанасенко А.

7-Б

8.

Дударю Д.

2-Г

24.

Сохацька Є.

7-В

9.

Тюпенку В.

3-А

25.

Чорнодуб В.

8-А

10.

Вихор Т.

3-Б

26.

Дубіну Є.

8-Б

11.

Цукан А.

3-В

27.

Нестеренко А.

8-В

12.

Черевку В.

3-Г

28.

Белікову М.

9-А

13.

Коломоець Ю.

4-А

29.

Солонську О.

9-Б

14.

Палюх М.

4-Б

30.

Чеснокову А.

10-А

15.

Ярошенко О.

4-В

31.

Бебко С.

10-Б

16.

Жиркевич В.

5-А

32.

Філіпенко О.

11-А

 

 

 

 

5. Нагородити активних учасників виставки творчих робіт, присвячених Дню  міста:

 

 

Летучу П.

1-А

52.

Жиркевич В.

5-А

 

Тестоєдова Я.

 

53.

Тімінову В.

 
 

Зборець А.

 

54.

Танцюру Д.

 

 

Бондаренка Ф.

 

55.

Нечипоренко К.

 
 

Лебедева О.

1-Б

56.

Девлад А

5-Б

 

Гречка Б.

 

57.

Классен В.

 
 

Павленка М.

 

58.

Донцову А.

 
 

Андріїнко В.

 

59.

Пономарьову А.

6-А

 

Сокоринську М.

1-В

60.

Ситника Д.

 
 

Клейменкова А.

2-А

61.

Щокіну А.

 
 

Крячка І.

 

62.

Шулик М.

 
 

Куцик А.

 

63.

Мельник В.

6-Б

 

Шаломаева М.

 

64.

Гармаша А.

 
 

Гостіщева Є.

2-Б

65.

Єльника Д.

 
 

Гресь Є.

 

66.

Ткаченко А.

6-В

 

Скакуна Д.

 

67.

Геленка В.

 
 

Чернишову Ю.

 

68.

Авдєєву А

 
 

Мушиць В.

2-В

69.

Філіпову Д.

6-Г

 

Нурулаєву Є.

 

70.

Бондвр Є.

 
 

Доброву А.

 

71.

Гурін Д.

 
 

Бочарову А.

 

72.

Воробьову О.

7-А

 

Бешту А.

2-Г

73.

Литвинчук П.

7-Б

 

Мостову І.

 

74.

Пономар І.

 
 

Дударь Д.

 

75.

Єриоленко М.

 
 

Присяжну М.

 

76.

Удалого М.

7-Б

 

грисенко М.

3-А

77.

Зеніну Д.

 
 

Черняєву Є.

 

78.

Гончаренко Ю.

 
 

Кравець І.

 

79.

Кондрікову В.

8-А

 

Бойко Є.

 

80.

Чорнодуб В.

 
 

Науменко М.

3-Б

81.

Шамрай Ю.

 
 

Сидоріну П.

 

82.

Артьомову В.

8-Б

 

Ващенко Є.

 

83.

Артьомову О.

 
 

Тузікова Д.

 

84.

Костюк А.

8-В

 

Цукан А.

3-В

85.

Сироту А.

8-В

 

Мітіна Д.

 

86.

Слінченко М.

 
 

Кисиленко С.

3-Г

87.

Семенову Д.

9-А

 

Глущенко О.

 

88.

Бабаніну А.

 
 

Черевка В.

 

89.

Белікову М.

 
 

Кривошею В.

 

90.

Гасанову А.

 
 

Веретельника П.

4-А

91.

Гавреш І.

 
 

Литучу П.

 

92

Кучеріну В.

9-Б

 

Теслю В.

 

93.

Солонську О.

 
 

Ревенко В.

4-Б

94.

Музику І.

10-А

 

Софійченко С.

 

95.

Коржова Є.

 
 

Трапунікову В.

 

96.

Чеснокову А

 
 

Терещенко К.

 

97.

Бебко С.

10-Б

 

Солонцову О.

 

98.

Олефіра Ю.

11-А

 

Мороза В.

4-В

99.

Сатановську О.

 
 

Мосейчук Я.

 

100.

Філіпенко О.

 
 

Кулак А.

       
 

Можухову Д.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Нагородити подяками  учасників конкурсу малюнків на асфальті, присвячених Дню міста:

1.

Маглаперидзе М.

1-А

63.

Щокіну А.

 

2.

Виноградова Т.

 

64.

Яковенко М.

 

3.

Щеглову Є.

 

65.

Грисенко А.

6-Б

4.

Трубіцину М.

1-Б

66.

Клименка В.

 

5.

Заярського Є.

 

67.

Ляшка А.

 

6.

Ляміна Б.

 

68.

Гонтову М.

 

7.

Гаврилова І.

 

69.

Гонтову С.

 

8.

Старкіну С.

 

70.

Раевську А.

6-В

9.

Бреславського В.

1-В

71.

Рогожкіну Г.

 

10.

Крамар М.

 

72.

Терещенко Є.

 

11.

Гончар Д.

 

73.

Ткаченко А.

 

12.

Білова Б.

 

74.

Джебян А.

 

13.

Жуланову К.

2-А

75.

Кириченко К.

6-Г

14.

Келасьєву Є.

 

76.

Мінгіновича А.

 

15.

Дубінченка А.

 

77.

Шадріну Д.

 

16.

Турчак М.

 

78.

Отделкіну Д.

 

17.

Чернишову Ю.

2-Б

79.

Машарову Д.

7-А

18.

Гукайла М.

 

80.

Каус М.

 

19.

Гордіенко Р.

2-В

81.

Тимощука Є.

 

20.

Гангала Є.

 

82.

Білоконь О.

 

21.

Корнеєва Є.

 

83.

Діденка Н.

7-Б

22.

Доброву А.

 

84.

Вороніна К.

 

23.

Мостову І.

2-Г

85.

Єрмоленко М.

 

24.

Захарову В.

 

86.

Вінник К.

 

25.

Бешту А.

 

87.

Кривчикову П.

7-В

26.

Черняєву А.

3-А

88..

Гетьман Є.

 

27.

Лангову П.

 

89

Сохацьку Є.

 

28.

Тюпенка В.

 

90.

Цвитко В.

 

29.

Ільченко Я.

3-Б

91.

Баржак Д.

8-А

30.

Герман А.

 

92.

Рубан Є.

 

31.

Науменко М.

 

93.

Кондрікову В.

 

32.

Мегропяна Р.

 

94.

Лісєєву Н.

 

33.

Синельник В.

3-В

95.

Бондаренка К.

8-Б

34.

Тихомирова О.

 

96.

Афанасьєву А.

 

35.

Мітіна Д.

 

97.

Данилову В.

 

36.

Бойко Б.

 

98.

Артьомову Я.

 

37.

Кодак І.

3-Г

99.

Костюк А.

8-В

38.

Кривозуб С.

 

100.

Сироту А.

 

39.

Кузьменко М.

4-А

101.

Слінченко М.

 

40.

Летучу П.

 

102.

Грицук Ю.

 

41.

Виноградчого К.

 

103.

Бочарова Д.

9-А

42.

Ревенка В.

 

104.

Черепанова М.

 

43.

Бадьорну В.

4-Б

105.

Охрименко Г.

 

44.

Бузоверю М.

 

106.

Остапенко О.

 

45.

Федотову В.

 

107.

Кучеріну В.

9-Б

46.

Переверзеву К.

 

108.

Бошко М.

 

47.

Лантрата Ф.

4-В

109.

Солонську О.

 

48.

Можухову Д.

 

110.

Омельницьку Ю.

10-А

49.

Бучину В.

 

111.

Косьміну І.

 

50.

Іванцову К.

 

112.

Кармазіну А.

 

51.

Федотову К.

5-А

113.

Денисенко А.

 

52.

Танцюру Д.

 

114.

Добродєєву Є.

10-Б

53.

Парову К.

 

115.

Раздорську К.

 

54.

Нечипоенко К.

 

116.

Третяк О.

 

55.

Кошнарьову К.

5-Б

117.

Саніну О.

 

56.

Девлад А.

 

118.

Литвиненко Д.

 

57.

Дядюру С.

 

119.

Олефіра Ю.

11-А

58.

Кальченка В

 

120.

Мохудер Л.

 

59.

Донцову А.

 

121.

Філіпенко О.

 

60.

Ситник Д.

6-А

122.

Сатановську О.

 

61.

Пономарьову Д.

 

123.

Погорілу Д.

 

62.

Платковську К.

   

 

 

 

7. Вручити подяки активним учасникам виставки  малюнків «Я малюю мир» (до міжнародного Дня миру):

1.

Подольській Д.

1-А

46.

Кузьменко М.

 

2.

Полонському І.

 

47.

Веретельнику П.

 

3.

Шимко К.

 

48.

Кацай Д.

 

4.

Мартинову Н.

 

49.

Бузовері М.

 

5.

Грисенко Ю.

1-Б

50.

Якуніній У.

 

6.

Ляміну Г.

 

51.

Ярошенко О.

 

7.

Хрульову К.

 

52.

Зубченко В.

 

8.

Гордієнко І.

 

53.

Скляру П.

 

9.

Краєву О.

1-В

54.

Китайгородській Д.

5-А

10.

Павленку Л.

 

55.

Щолкіній Д.

 

11.

Циганенко А.

 

56.

Донцову В.

5-Б

12.

Таран П.

 

57.

Мустафіну К.

 

13.

Ведмідському Є.

2-А

58.

Девлад А.

 

14.

Гладир О.

 

59.

Донцовій А.

 

15.

Пашніній А.

 

60.

Пономарьовій Д.

6-А

16.

Саламатенко А.

 

61.

Щокіній Г.

 

17.

Бодакві А.

2-Б

62.

Платковській К.

 

18.

Музичкіній А.

 

63.

Авдєєвій А.

6-В

19.

Чернишовій Ю.

 

64.

Геленку В.

 

20.

Корнеєву Є.

2-В

65.

Ткаченко А.

 

21.

Науменко Є.

 

66.

Донцова І.

 

22.

Чеботарьову К.

 

67.

Машаровій Д.

7-А

23.

Гордіенко Р.

 

68.

Апанасенко А.

7-Б

24.

Силкіній К.

2-Г

69.

Лисюк А.

 

25.

Загній К.

 

70.

Мохудер В.

 

26.

Кобзарю В.

 

71.

Гетьман Є.

7-В

27.

Денисенко К.

 

72.

Сохацькій Є.

 

28.

Татарчуку Н.

3-А

73.

Кондріковій В.

8-А

29.

Кутафіній Н.

 

74.

Собку І.

 

30.

Плахотнику В.

 

75.

Даниловій В.

8-Б

31.

Лимар О.

 

76.

Артьомовій С.

 

32.

Ільченко Я.

3-Б

77.

Гапочці М.

8-В

33.

Музиці Б.

 

78.

Грицук Ю.

 

34.

Носовій А.

 

79.

Беліковій М.

9-А

35.

Смаль Є.

 

80.

Бошко М.

9-В

36.

Цукан А.

3-В

81.

Кучериній В.

 

37.

Грачовій Д.

 

82.

Солонській О.

 

38.

Синельник В.

 

83.

Денисенко А.

10-А

39.

Авраменку О.

 

84.

Кармазіній А.

 

40.

Зеніній А.

 

85.

Татарчук Є.

 

41.

Рибалко Ю.

 

86.

Мохудер Л.

11-А

42.

Кривозуб С.

 

87.

Сатановськійц О.

 

43.

Любиченко А.

 

88.

Осипову І.

 

44.

Ксеніті А.

4-А

89.

Гресь Є.

2-Б

45.

Зарембі М.

 

90.

Педашенко О.

4-В

8. Нагородити активних учасників конкурсу картин з природного матеріалу «Осінній вернісаж»:

 

1.

Віноградова Т.

1-А

42.

Ярличенко Д.

6-А

2.

Маглаперідзе М.

 

43.

Ситник Д.

 

3.

Барановського М.

1-Б

44.

Щокіну А.

 

4.

Кочергу Н.

1-Б

45.

Тпарасенко В.

 

5.

Сало П.

 

46.

Гонтову М.

6-Б

6.

Бреславського В.

 

47.

Гонтову С.

 

7.

Дубінченка А.

2-А

48.

Донцова І.

6-В

8.

Шипурко о.

 

49.

Кириченко К.

6-Г

9.

Клейменкова А.

 

50.

Шадріну Д.

 

10.

Бойко А.

2-Б

51.

Воробьову О.

7-А

11.

Коновалову Т.

 

52.

Абамусову Д.

 

12.

Калашнікова В.

 

53.

Лисюк А.

7-Б

13.

Болаква А.

 

54.

Кочерову А.

 

14.

Башту Н.

2-В

55.

Апанасенко А.

 

15.

Науменко Є.

 

56.

Зеніну Д.

7-В

16.

Корнєєв Є.

 

57.

Гетьман Є.

 

17.

Діденко Є.

2-Г

58.

Бочелюка М.

 

18.

Володимиренка В.

 

59.

Ліванця О.

 

19.

Загній К.

 

60.

Чорнодуб В.

8-А

20.

Кобзар В.

 

61.

Шамрай Ю.

 

21.

Татарчука Н.

3-А

62.

Синько О.

 

22.

Коптевк К.

3-Б

63.

Бондар Ю.

 

23.

Ільченко Я.

 

64.

Артьомову С.

8-Б

24.

Тузікова Д.

 

65.

Артьомову А.

 

25.

Синельник В.

3-В

66.

Костюка Н.

8-В

26.

Грачову Д.

 

67.

Литвин Є.

 

27.

Черевка В.

3-Г

68.

Нестеренко А.

 

28.

Сенів М.

 

69.

Белікову М.

9-А

29.

Єгізарян Є.

 

70.

Семенову Д.

 

30.

Гречан М.

4-А

71.

Переворську В.

 

31.

Веретельнга П.

 

72.

Переворську В.

 

32.

Шпірко К.

 

73.

Солонську О.

9-Б

33.

Дарашкевич Є.

4-Б

74.

Кучеріну В.

 

34.

Костирева В.

 

75.

Коломієць О.

10-А

35.

Солобцову О.

 

76.

Чеснокову А.

 

36.

Тимощука З.

4-В

77.

Гончар С.

 

37.

Жиркевич В.

5-А

78.

Татарчук Є.

10-Б

38.

Китайгорлдьску Д.

 

79.

Філіпенко О.

11-А

39.

Кррнієнко А.

 

80.

Щірову А.

 

40.

Парову К.

 

81.

Горчиліну М.

 

41.

Донцову А.

5-Б

     

 

9. Переможцям спортивної вікторини вручити грошову винагороду (за жеребкуванням)

      Дев’ять  переможців 3-11-х класів

 

10. Нагородити грамотою та подарунками учнів 3-Б класу, які стали переможцями обласного конкурсу книголюбів у номінації «Клас – найкращий читач року»

11. Нагородити грамотами і подарунками класи, які мають найвищий рейтинг у таблиці змагань: 3-Б- 90 балів, 6-В-91,4 балів.

12. Нагородити учня 9-Б класу Тішина В. за перемогу в міжнародному музичному  конкурсі у Швейцарії.

13. Класним керівникам 1-11-х класів записати подяки і нагороди в особові

       справи учнів до 12  жовтня  2016р.

14.  Контроль  за виконанням наказу покласти на заступника директора з

       навчально - виховної роботи в старшій школі Черевко Т.В., в початковій школі – керівника МПК Дузь І.С.

 

 

  Директор СЗШ №35                                                                   Л.М.Грінь

 

 

 

Комунальний заклад освіти

 «Середня загальноосвітня школа №35»

Дніпровської міської ради

 

НАКАЗ

15 вересня  2016 р.                                                                          №  97/2 -А

 

Про дотримання чинного законодавства

щодо отримання, використання

та обліку благодійних (добровільних)

внесків від юридичних та фізичних осіб

 

Відповідно до ст.53 Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про благодійництво та благодійні організації», «Про місце самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», Бюджетного та Цивільного кодексів України, постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року №1222 (зі змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування», листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 квітня 2011 року №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спортивних внесків» та від 09 квітня 2015 року №1/9-272 «Щодо благодійних внесків», листів Міністерства освіти та науки України від 05.09.2013 №1/9-608 «Щодо благодійних внесків» та від 28.11.2013 №1/9-848 «Про організацію діяльності фондів у загальноосвітніх навчальних закладах», наказу управління освіти та науки міської ради від 25.08.2015 року №342 «Про дотримання законодавства щодо отримання, використання та обліку благодійних (добровільних) внесків від юридичних та фізичних осіб»,  наказу відділу освіти Соборної районної у м. Дніпрі ради від 14.09.2016 року №190, «Про дотримання законодавства щодо отримання, використання та обліку благодійних добровільних) внесків від юридичних та фізичних осіб», та з метою дотримання вимог законодавства щодо ефективності та прозорості використання благодійних внесків, уникнення безсистемних та безконтрольних зборів коштів з батьків , попередження зловживань службовим становищем працівникам школи, забезпечення доступності, безоплатності освіти у навчальному закладі

 

НАКАЗУЮ:

        

  1. Класним керівникам 1-11-х класів навчального закладу:

1.1. Забезпечити неухильне виконання чинного законодавства усіма учасниками навчально - виховного процесу щодо отримання використання та обліку  благодійних (добровільних) внесків від юридичних та фізичних осіб.

1.2. Не допускати примусового збирання коштів працівниками школи

1.3. Довести до відома громадськості реквізити банку для перерахування коштів у разі бажання надання фінансової допомоги навчальному закладу.

1.4. Разом з головами батьківських комітетів забезпечити постійне інформування громадськості про надходження та використання благодійних внесків.

  1. Заступнику директора з АГС Сухому О.Є. взяті на особистий контроль якість роботи інвентаризаційної комісії щодо своєчасного оприбуткування товарів, наданих школі, як благодійна допомога.
  2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Черевко Т.В. провести відповідну роз’яснювальну роботу серед педагогів школи щодо заборони примусового стягнення коштів з батьків у вигляді благодійних внесків.
  3. Інженеру-електроніку Ведмеденко Є.О.:

4.1. Розміщувати на сайті школи відповідні матеріали щодо благодійних внесків батьків, придбань товарів для покращення навчально-виховного процесу тощо

4.2. Постійно оновлювати на сайті інформацію у розділі «Фінансова діяльність», розміщувати на сайті звіти про використання коштів

4.3. Даний наказ розмістити на сайті установи освіти до 22 вересня 2016року.

  1. Заступнику директора з АГЧ Сухому О.Є. разом з головою батьківського комітету школи щомісячно проводити звітування про використання бюджетних та благодійних коштів на сайті школи.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор СЗШ №35                                   Л.М. Грінь