Соборний район. Школа № 35

 






Нагородження школярів. 2015-2018 роки

Січень

 

 

Березень

 

 

Класні колективи, які зібрали  найбільшу кількість кг  макулатури

 

    

                      

1-Г    (кл. кер. Самарська Н.В.)

2-А    ( кл. кер. Донцова С.В.)  

3-А    ( кл. кер. Балабанова Т.І.)  

4-А    ( кл. кер. Манжула Л.В.)

5-Б    (кл. кер. Асташева С.Б.)

6-А    (кл. кер. Шейко Н.О.)

9-А    (кл. кер. Владимирська Н.М.)

 

Найактивніші учасники збору макулатури

 

 

 

 

  1.  

Келасьєва Є.

1-А

46.

Шевчук В.

 
  1.  

Шаломаєв М.

 

47.

Геленко В.

5-В

  1.  

Нестеренко В.

 

48.

Попова М.

 
  1.  

Гресь Є.

1-Б

49.

Побігай Р.

 
  1.  

Новицький М.

 

50.

Карпо М.

 

  1.  

Бодаква А.

 

51.

Бовкун В.

5-Г

  1.  

Дегтяренко В.

1-В

52.

Кириченко К.

 
  1.  

Довбня Е.

 

53.

Букрєєва Д.

 

  1.  

Башта Н.

 

54.

Кириченко І.

6-А

  1.  

Раздорська Д.

 

55.

Ювко О.

 
  1.  

Бабіч С.

1-Г

56.

Шакін Д.

 

  1.  

Захарова В.

 

57.

Корнєва В.

 
  1.  

Терещенко А.

 

58.

Баглай І.

6-Б

  1.  

Татарчук Н.

2-А

59.

Кочерова А.

 

  1.  

Перетятько М.

 

60.

Кривчикова П.

6-В

  1.  

Корнєва А.

 

61.

Шевченко А.

 
  1.  

Лимар О.

 

62.

Міхненко Р.

 

  1.  

Калиниченко М.

2-Б

63.

Гетьман Є.

 
  1.  

Коцюбинська В.

 

64.

Шамрай Ю.

7-А

  1.  

Підлісна А.

 

65.

Чорнодуб В.

 

  1.  

Приходько К.

2-В

66.

Красько М.

 
  1.  

Бойко Б.

 

67.

Фефелов Д.

 
  1.  

Жарікова М.

 

68.

Флоря Н.

8-А

  1.  

Глущенко О.

 

69.

Черепанов М.

 

  1.  

Ракова В.

 

70.

Третяк Д.

8-Б

  1.  

Рибалко Ю.

 

71.

Тататрчук Є.

9-А

  1.  

Тупота С.

3-А

72.

Цимбал Д.

 

  1.  

Гречан М.

 

73.

Отенко В.

 
  1.  

Коломоєць Ю.

 

74.

Некротюк А.

9-Б

  1.  

Черненко А.

3-Б

75.

Коберняк І.

9-В

  1.  

Токарєв М.

 

76.

Чеснокова А.

 
  1.  

Фесенко Я.

 

77.

Бурба М.

10-А

  1.  

Храмцова Д.

3-В

78.

Костюк М.

 
  1.  

Ярошенко О.

 

79.

Онопко В.

 
  1.  

Шакін І.

 

80.

Трофимова М.

 
  1.  

Нечипоренко К.

4-А

81.

Петрівна В.

11-А

  1.  

Дудкіна А.

 

82.

Цегельник В.

 
  1.  

Чернєцов М.

 

83.

Шиповалов О.

 
  1.  

Деревянкін І.

4-Б

84.

Кравченко В.

 
  1.  

Девлад А.

 

85.

Савченко А.

11-Б

  1.  

Классен В.

 

86.

Морозов Б.

 

  1.  

Деменкова Л.

5-А

87.

Андріїшина О.

 
  1.  

Токмаков К.

     

 

  1.  

Сухоруких Р.

 

     
  1.  

Мазур Д.

5-Б

     

 

 

Активні учасники виставки малюнків «Тарас Шевченко»

 


 

 

 

 

Газзаєва Т.

1-А

22.

Остапенко Є.

 

 

Кузюков П.

 

23.

Щокіна Г.

5-А

 

Єрьоменко В.

1-В

24.

Геленко В.

5-В

 

Довбня Е.

 

25.

Бутер В.

5-Г

 

Загній К.

1-Г

26.

Воскресенський О.

 
 

Кучугурний А.

 

27.

Лисюк А.

6-Б

 

Цокур І.

2-А

28.

Литвинчук П.

 
 

Татарчук Н.

 

29.

Зеніна Д.

6-В

 

Кобилянська В.

2-Б

30.

Цвітко В.

 
 

Науменко М.

 

31.

Кондрікова В.

7-А

 

Приходько К.

2-В

32.

Чорнодуб В.

 
 

Осіпов Я.

 

33.

Макар’єва Н.

7-Б

 

Кривозуб С.

2-Г

34.

Костюк А.

7-В

 

Назаренко О.

 

35.

Мостова М.

 
 

Уманець В.

3-А

36.

Денисенко А.

9-А

 

Тесля В.

 

37.

Кармазіна А.

 
 

Кусов І.

3-В

38.

Кучмій М.

10-А

 

Васильків І.

 

39.

Сатановська О.

 
 

Коваль А.

4-А

40.

Семакіна Д.

11-А

 

Шведов М.

 

41.

Щербакова О.

 
 

Дебіжанська Р.

4-Б

42.

Кашпарова Є.

11-Б

 

Переможці конкурсу «Годівничка»

 

 

1.

 Горожеєва А.

1-А

12.

Бойко Б.

 

2.

Жуланова К.

 

13.

Колонча Я.

2-Г

3.

Скакун Д.

1-Б

14.

Кривозуб С.

 

4.

Ярош В.

 

15.

Галушка С.

3-А

5.

Доброва А.

1-В

16.

Ксеніта А.

 

6.

Гавреш Т.

 

17.

Бабич М.

3-Б

7.

Грисенко М.

2-А

18.

Федотова В.

 

8.

Милосвєтова А.

 

19.

Товмашенко О.

3-В

9.

Падалка М.

2-Б

20.

Іванцова К.

 

10.

Смаль Є.

 

21.

Земляний М.

4-Б

11.

Грачова Д.

2-В

22.

Донцова А.

 

 

Переможці творчих робіт «Весняні квіти»

 

 

 

1.

Дубінченко А.

1-А

52.

Ярличенко Д.

5-А

2.

Коваль М.

 

53.

Тарасенко В.

 

3.

Жуланова К.

 

54.

Яковенко М.

 

4.

Келейменов А.

 

55.

Гонтова М.

5-Б

5.

Бережна К.

1-Б

56.

Гонтова С.

 

6.

Захарченко К.

 

57.

Грисенко А.

 

7.

Новицький М.

 

58.

Геленко В.

5-В

8.

Гресь Є.

 

59.

Охріменко Л.

 

9.

Доброва А.

1-В

60.

Ткаченко А.

 

10.

Добродєєва А.

 

61.

Терещенко Є.

 

11.

Новик В.

 

62.

Василенко М.

 5-Г

12.

Рожкова В.

 

63.

Чернявська С.

 

13.

Гладир О.

1-Г

64.

Отдєлкіна Д.

 

14.

Сілкіна К.

 

65.

Щербина В.

 

15.

Захарова В.

 

67.

Машарова Д.

6-А

16.

Демидов П.

 

68.

Воробйова О.

 

17.

Удовицька О.

2-А

69.

Тітаренко Ю.

 

18.

Лангова П.

 

70.

Жиряєва М.

 

19.

Половиця А.

 

71.

Апанасенко А.

6-Б

20.

Черняєва Є.

 

72.

Капітан М.

6-Б

21.

Герман А.

2-Б

73.

Пономар І.

 

22.

Калиниченко М.

 

74.

Новгородський М.

 

23.

Музика Б

 

75.

Удалий М.

6-В

24.

Тузіков Д.

 

76.

Гончаренко Ю.

 

25.

Тюпенко В.

2-В

77.

Гетьман Є.

 

26.

Грачова Д.

 

78.

Бочелюк М.

 

27.

Шевченко О.

 

79.

Баржак Д.

7-А

28.

Дерманський Д.

 

80.

Кондрікова В.

 

29.

Колонча Я.

2-Г

81.

Мосолов М.

 

30.

Любиченко А.

 

82.

Рубан Є.

 

31.

Сенів М.

 

83.

Сімонова С.

7-Б

32.

Кривозуб С.

 

84.

Артьомова Я.

 

33.

Веретельник П.

3-А

85.

Костюк А.

7-В

34.

Гречан М.

 

86.

Грицук Ю.

 

35.

Ксеніта А.

 

87.

Кучеріна В.

8-Б

36.

Кулініч Є.

 

88.

Божко М.

 

37.

Палюх М.

3-Б

89.

Солонська О.

 

38.

Обухова Д.

 

90.

Третяк Д.

 

39.

Карамушка З.

 

91.

Денисенко А.

9-А

40.

Дарашкевич Є.

 

92.

Татарчук Є.

 

41.

Можухова Д.

3-В

93.

Некротюк А.

9-Б

42.

Тимощюк З.

 

94.

Цапліна В.

 

43.

Колесников А.

 

95.

Мухін Б.

 

44.

Танцюра Д.

4-А

96.

Чеснокова А.

9-В

45.

Дудкіна А.

 

97.

Філіпенко О.

10-А

46.

Мартинова В.

 

98.

Погоріла Д.

 

47.

Щолкіна Д.

 

99.

Онопко В.

 

48.

Классен В.

4-Б

100.

Точений О.

 

49.

Донцова А.

 

101.

Семакіна Д.

11-А

50.

Доброгорська А.

 

102.

Кашпарова Є.

11-Б

51.

Кошнарьова К.

   

 

 

 

Активні учасники виставки  малюнків «Безпека руху»

 

 

 

1.

Турчак М.

1-А

13.

Цукан А.

2-В

2.

Саламатенко А.

 

14.

Полівода А.

 

3.

Кучерін І.

1-Б

15.

Колонча Я.

2-Г

4.

Музичкіна А.

 

16.

Любиченко А.

 

5.

Доброва А.

1-В

17.

Тесля В.

3-А

6.

Гавреш Т.

 

18.

Кулініч Є.

 

7.

Бешта А.

1-Г

19.

Обухова Д.

3-Б

8.

Деордієва А.

 

20.

Крикун М.

3-В

9.

Вілко Н.

2-А

21.

Педашенко О.

 

10.

Карташов А.

 

22.

Нечипорук О.

4-Б

11.

Коптєва К.

2-Б

23.

Кошнарьова К.

 

12.

Музика Б.

 

     

 

Активні учасники творчих робіт до Дня матері

 

 

1.

Пономарьова Д.

5-А

14.

Бондар Е.

5-Г

2.

Щокіна А.

 

15.

Шадріна Д.

 

3.

Гонтова М.

5-Б

16.

Гончаренко Ю.

6-В

4.

Гонтова С.

 

17.

Васильків А.

 

5.

Віктосенко Ю.

5-В

18.

Костюк А.

7-В

6.

Раєвська А.

 

19.

Шевчук П.

8-Б

7.

Машарова Д.

6-А

20.

Божко М.

 

8.

Капітан М.

6-Б

21.

Татарчук Є.

9-А

9.

ЛисюкА.

 

22.

Денисенко А.

 

10.

Фефелов Д.

7-А

23.

Філіпенко О.

10-А

11.

Мосолов М.

 

24.

Семакіна Д.

11-А

12.

Калишенко Д.

7-Б

25.

Гінчева К.

 

13.

Артьомова С.

 

26.

Дев’ятка В.

11-Б

 

Активні учасники фотоконкурсу «Мій Соборний район»

 

 

1.

Ярличенко Д.

5-А

18.

Синько О.

7-А

2.

Лінецький К.

 

19.

Чорнодуб В.

 

3.

Гонтова М.

5-Б

20.

Шамрай Ю.

 

4.

Гонтова С.

 

21.

Бучин В.

7-Б

5.

Геленко В.

5-В

22.

Костюк А.

7-В

6.

Раєвська А.

 

23.

Сосненко В.

 

7.

Ткаченко А.

 

24.

Тішин В.

8-Б

8.

Зуєв О.

5-Г

25.

Горошко А.

 

9.

Бовкун В.

 

26.

Мурзіна Р.

9-А

10.

Гурін Д.

 

27.

Цимбал Д.

 

11.

Пирлик Р.

6-А

28.

Самарський Ю.

10-А

12.

Вінник К.

6-Б

29.

Горчиліна М.

 

13.

Примакова А.

 

30.

Давидов Е.

 

14.

Апанасенко А.

 

31.

Семакіна Д.

11-А

15

Удалий М.

6-В

32.

Паламаренко Н.

11-Б

16

Шмат А.

 

33

Александров А.

 

17

Гончаренко Ю.

 

     

 

Учні-переможці районного фотоконкурсу «Ода юним олімпійцям»

 


 

1.

Лінецький К.

5-А

6.

Новорай Я.

8-А

2.

Геленко В.

5-В

7.

Турчак О.

9-А

3.

Ремез М.

5-Б

8.

Цимбал Д.

 

4.

Машарова Д.

6-А

9.

Самарський Ю.

10-А

5.

Омельченко А.

6-В

10.

Стоян Д.

11-А

 

 

Клас місяця за рейтинговою таблицею

 

 

 

Січень-лютий

 

 

Класні колективи, які зібрали  найбільшу кількість кг  макулатури

 

    

                      1-А    (кл. кер. Рудь Н.І.)

                      1-В    (кл. кер. Бойко В.В.)                                                     

                      2-А    ( кл. кер. Донцова С.В.)  

                      5-В    ( кл. кер. Асташева С.Б.)

 

Найактивніші учасники збору макулатури

 

 

  1.  

Куцик А.

1-А

45.

Джебян А.

 
  1.  

Кузюков П.

 

46.

Донцов І.

 

  1.  

Нестеренко В.

 

47.

Гасанов Р.

5-Г

  1.  

Доброва А.

1-В

48.

Бовкун В.

 
  1.  

Новик В.

 

49.

Кириченко К.

 

  1.  

Рожкова В.

 

50.

Корнєва В.

6-А

  1.  

Захарова В.

1-Г

51.

Жиряєва Є.

 
  1.  

Кучугурний А.

 

52.

Воробйова О.

 

  1.  

Гладир О.

 

53.

Тимощук Є.

 
  1.  

Татарчук М.

2-А

54.

Баглай І.

6-Б

  1.  

Корнєва А.

 

55.

Тарасенко І.

 

  1.  

Кутафіна Н.

 

56.

Бакликов Г.

 
  1.  

Карнаушенко М.

2-Б

57.

Зеніна Д.

6-В

  1.  

Готвянський С.

 

58.

Омельченко А.

 

  1.  

Ільченко Я.

 

59.

Міхненко Р.

 
  1.  

Тарасенко К.

2-Г

60.

Баржак Д.

7-А

  1.  

Глущенко О.

 

61.

Кондрікова В.

 

  1.  

Качалова О.

 

62.

Кузнецов М.

 
  1.  

Новицький М.

1-Б

63.

Єськов М.

7-Б

  1.  

Бодаква А.

 

64.

Курінна В.

 

  1.  

Гресь Є.

 

65.

Жабокрицький Д.

 
  1.  

Коломоєць Ю.

3-А

66.

Щебетюк Д.

7-В

  1.  

Гречан М.

 

67.

Литвиненко М.

 
  1.  

Кулініч Є.

 

68.

Шипуліна К.

 

  1.  

Карамушка З.

3-Б

69.

Черепанов М.

8-А

  1.  

Фесенко Р.

 

70.

Новорай Я.

 
  1.  

Токарєв М.

 

71.

Кукута К.

 

  1.  

Іванцова К.

3-В

72.

Савицький Р.

8-Б

  1.  

Бондаренко В.

 

73.

Третяк Д.

 
  1.  

Мороз В.

 

74.

Татарчук Є.

9-А

  1.  

Крайник Б

4-А

75.

Шифріна В.

 
  1.  

Козіков М.

 

76.

Музика І.

 

  1.  

Дудкіна А.

 

77.

Бобошко О.

9-Б

  1.  

Дорошенко М.

4-Б

78.

Некротюк А.

 
  1.  

Кальченко В.

 

79.

Марченко Р.

10-А

  1.  

Нечипорук О.

 

80.

Костюк М.

 

  1.  

Яковенко М.

5-А

81.

Шабалін С.

 
  1.  

Карамишев М.

 

82.

Пашкульський І.

 
  1.  

Пономарьова Д.

 

83.

Мішина В.

11-А

  1.  

Шевчук В.

5-Б

84.

Файзулова І.

 

  1.  

Мазур Д.

 

85.

Ліфанов І.

 

  1.  

Роговський Д.

 

86.

Яшкін Р

11-Б

  1.  

Горобець Т.

5-В

87.

Бабенцов Г.

 

  1.  

Геленко В.

 

     

 

Переможці творчого проекту до Дня рідної мови  (вислови про мову)

 

 

 

 

Шаломаєв М.

1-А

30

Єгоров М.

 

 

Мостова І.

1-Г

31

Жиряєва М.

6-А

 

Генералова М.

 

32

Тітаренко Ю.

 

 

Діденко Є.

 

33

Машарова Д.

 
 

Удовицька О.

2-А

34

Кочерова А.

6-Б

 

Половиця А.

 

35

Примакова А.

 
 

Плахотнік В.

 

36

Ліванець О.

6-В

 

Науменко М.

2-Б

37

Удалий М.

 
 

Коптєва К.

 

38

Зеніна Д.

 
 

Кобилянська В.

 

39

Рубан Є.

7-А

 

Грачова Д.

2-В

40

Мосолов М.

 
 

Бойко Б.

 

41

Когут Д.

 
 

Цукан А.

 

42

Орел Ю.

7-Б

 

Груба Б.

2-Г

43

Тітова М.

 
 

Цісар К.

 

44

Бабаніна А.

8-А

 

Сенів М.

 

45

Флоря Н.

 
 

Шведова М.

3-Б

46

Горошко А.

8-Б

 

Дарашкевич Є.

 

47

Божко М.

 
 

Колесников А.

3-В

48

Татарчук Є.

9-А

 

Можухова Д.

 

49

Чернобук В.

 
 

Шведов М.

4-А

50

Раздорська К.

9-Б

 

Ярличенко Д.

5-А

51

Добродєєва Є.

 
 

Гонтова М.

5-Б

52

Дворніков Б.

10-А

 

Гонтова С.

 

53

Погоріла Д.

 
 

Грисенко А.

 

54

Щирова А.

 
 

Геленко В.

5-В

55

Семакіна Д.

11-А

 

Горяна В.

 

56

Александров А.

11-Б

 

Віктосенко Ю.

 

57

Паламаренко Н.

 
 

Чернявська С.

5-Г

     

 

 

Переможці конкурсу малюнків з протипожежної тематики

 

 

 

Горожеєва А.

1-А

14.

Тихомиров О.

 

 

Келасьєва Є.

 

15.

Сенів М.

2-Г

 

Музичкіна А.

1- Б

16.

Назаренко О.

 
 

Садовська Р.

 

17.

Ксеніта А.

3-А

 

Гавреш Т.

1-В

18.

Кулініч Є.

 
 

Мушиць В.

 

19.

Федотова В.

3-Б

 

Деордєєва А.

1-Г

20.

Торгало М.

 
 

Мороз Л.

 

21.

Педашенко О.

3-В

 

Ліннік М.

2-А

22.

Бровченко М.

 

 

Корнєва А.

 

23.

Тімінова В.

4-А

 

Сидоріна П.

2-Б

24.

Дудкіна А.

 

 

Холод Б.

 

25.

Классен В.

4-Б

 

Дерманський Д.

2-В

26.

Девлад Г.

 

 

Переможці творчого проекту «Свято кольорів»

 

 

 

 

Турчак М.

1-А

33.

Рогожкіна А.

 
 

Кацюба А.

 

34.

Раєвська А.

 

 

Доброва А.

1-В

35.

Василенко М.

5-Г

 

Дегтяренко В.

 

36.

Кириченко К.

 

 

Миргород Д.

1-Г

37.

Воробйова О.

6-А

 

Владимиренко В.

 

38.

Машарова Д.

 

 

Цокур І.

2-А

39.

Остапенко І.

6-Б

 

Черняєва Є.

 

40.

Капітан М.

 

 

Василенко С.

2-Б

41.

Литвинчук П.

 
 

Підлісна А.

 

42.

Удалий М.

6-В

 

Полівода А.

2-В

43.

Ліванець О.

 
 

Тюпенко В.

 

44.

Гетьман Є.

 

 

Цісар К.

2-Г

45.

Синько О.

7-А

 

Сенів М.

 

46.

Баржак Д.

 

 

Коломоєць Ю.

3-А

47.

Мосолов М.

 

 

Веретельник П.

 

48.

Макар’єва Н.

7-Б

 

Торгало М.

3-Б

49.

Сімонова С.

 

 

Шведова М.

 

50.

Коцюбинська К.

7-В

 

Іванченко А.

3-В

51.

Божко М.

8-Б

 

Бучина В.

 

52.

Кучеріна В.

 

 

Шведов М.

4-А

53.

Мухін Б.

9-Б

 

Жиркевич В.

 

54.

Цапліна В.

 

 

Белущенко В.

4-Б

55.

Некротюк А.

 

 

Остапенко Є.

 

56.

Чайка А.

9-В

 

Ярличенко Д.

5-А

57.

Олефір Ю.

10-А

 

Щокіна А.

 

58.

Максименко М.

 

 

Ситник Д.

 

59.

Осипов І.

 

 

Тарасенко В.

 

60.

Петрівна В.

11-А

 

Гонтова М.

5-Б

61.

Семакіна Д.

 

 

Гонтова С.

 

62.

Кашпарова Є.

11-Б

 

Грисенко А.

 

63.

Дев’ятка В.

 

 

Геленко В.

5-В

 

 

 

 

Учні  - переможці конкурсу малюнків «Україна – рідний край»

 

 

 

1.

Жуланова К.

1-А

14.

Приходько К.

 

2.

Щокін І.

 

15.

Зеніна А.

2-Г

3.

Кучерін І.

1-Б

16.

Качалова О.

 

4.

Чернишова Ю.

 

17.

Ревенко В.

3-А

5.

Чеботарьова К.

1-В

18.

Гречан М.

 

6.

Гордієнко Р.

 

19.

Дарашкевич Є.

3-Б

7.

Лисак М.

1-Г

20.

Шведова М.

 

8.

Демидов П.

 

21.

Можухова Д.

3-В

9.

Кравець І.

2-А

22.

Іванченко А.

 

10.

Бойко Є.

 

23.

Яриш М.

4-А

11.

Ващенко Є.

2-Б

24.

Щолкіна Д.

 

12.

Месропян Р.

 

25.

Донцова А.

4-Б

13.

Цукан А.

2-В

26.

Донцов В.

 

 

 

Активні учасники виконання тематичних стіннівок «Моя ти  єдина, моя Україно!»

 

 

1.

Щокіна А.

5-А

13.

Сімонова С.

7-Б

2.

Шулик М.

 

14.

Коцюбинська К.

7-В

3.

Пономарьова Д.

 

15.

Ливанец О.

6-В

4.

Грисенко А.

5-Б

16.

Кривчикова П.

 

5.

Геленко В.

5-В

17.

Кучеріна В.

8-Б

6.

Охріменко Л.

 

18.

Денисенко А.

9-А

7.

Шадріна Д.

5-Г

19.

Кармазіна А.

 

8.

Пирлик Р.

6-А

20.

Сатановська О.

10-А

9.

Вінник К.

6-Б

21.

Кучмій Н.

 

10.

Кондрікова К.

7-А

22.

Семакіна Д.

11-А

11.

Рубан Є.

 

23.

Щербакова О.

 

12.

Мосолов М.

 

24.

Кашпарова Є.

11-Б

 

Клас місяця за рейтинговою таблицею

 

 

 

 

Грудень

 

Класні колективи, які зайняли перше місце у зборі макулатури

    

                                                               

                      1-А    (кл. кер. Рудь Н.І.)

                      2-Б     (кл. кер. Дузь І.С.)                                                     

                      3-В     ( кл. кер. Лавроненко М.Л.)  

                      4-А     (кл. кер. Манжула Л.В.)

                      5-В     ( кл. кер. Асташева С,Б.)                                  

                      6-В     (кл. кер. Блінова С.Г.)                                           

                      9-А     ( кл. кер. Владимирська Н.М.)

 

 

Найактивніші учасники збору макулатури

 

 

  1.  

Куцик А.

1-А

45

Левабного М.

5-В

  1.  

Саламатенко А.

 

46

Коромисленка Р.

 

  1.  

Чепурко О.

 

47

Далеку Є.

 

  1.  

Новицький М.

1-Б

48

Бовкуна В.

5-Г

  1.  

Бодаква А.

 

49

Єгорова М.

 

  1.  

Раздорська Д.

1-В

50

Кіріченко К.

 
  1.  

Шарапко В.

 

51

Шакіна Д.

6-А

  1.  

Самовар О.

 

52

Корнеєва М.

 

  1.  

Бешта А.

1-Г

53

Новгородського М.

6-Б

  1.  

Шакало С.

 

54

Тарасенка І.

 

  1.  

Захарова В.

 

55

Вороніна К.

 

  1.  

Ліннік М.

2-А

56

Мельченка А.

6-В

  1.  

Лимар О.

 

57

Ливанця О.

 

  1.  

Удовицька О.

 

58

Дмитренко С.

 

  1.  

Ільченко Я.

2-Б

59

Чорнодув В.

7-А

  1.  

Коптева К.

 

60

Шевченка Р.

 

  1.  

Карнаушенко М.

 

61

Краська М.

 

  1.  

Бойко Б.

2-В

62

Корбань А.

7-Б

  1.  

Синельник В.

 

63

Курінну В.

 

  1.  

Осіпова Я.

 

64

Єськова М.

 

  1.  

Любеку А.

2-Г

65

Сосненко В.

7-В

  1.  

Ракову В.

 

66

Сирота А.

 

  1.  

Качалову О.

 

67

Черепанова М.

8-А

  1.  

Коломлоєць Ю.

3-А

68

Кукуту к.

 

  1.  

Мхайлова Д.

 

69

Джаріашвіллі К.

 

  1.  

Гречан М.

 

70

Сергеева Д.

8-Б

  1.  

Кацай Д.

3-Б

71

Донця В.

 

  1.  

ФесенкоЯ.

 

72

Шифріну В.

9-А

  1.  

Горач І.

 

73

Коржова Є.

 
  1.  

Можухову Д.

3-В

74

Косьміну І.

 

  1.  

Храмцову Д.

 

75

Власенка Д.

9-Б

  1.  

Бондаренка В.

 

76

Забашту М.

 

  1.  

Нечипоренко К.

4-А

77

Коломоєць О.

9-В

  1.  

Черницова М.

 

78

Гордієнко л.

 
  1.  

Дудкіну А.

 

79

Погорілу Д.

10-А

  1.  

Остапенко Є.

4-Б

80

Давидова Є.

 

  1.  

Донцову А.

 

81

Шабаліна С.

 
  1.  

Мазур С.

 

82

цегельника В.

11-А

  1.  

Сейчина Д.

 

83

Семакіну Д.

 
  1.  

Судак І.

5-А

84

Файзулову І.

 

  1.  

Яковенкро М.

 

85

Мішину В.

 

  1.  

Кремер К.

 

86

Савченко А.

11-Б

  1.  

Шевчук В.

5-Б

87

Демиденка Є.

 

  1.  

Мазур Д.

 

     

 

Переможці конкурсу  щодо виготовлення новорічних іграшок - саморобок

 

 

 

Шаломаєва М.

1-А

37

Бутера В.

 

 

Жуланову К.

 

38

Борисова О.

6-А

 

Юйко А.

1-Б

39

Калинович С.

 

 

Бойка М.

 

40

Титаренко Ю.

 
 

Новика В.

1-В

41

Мохудер В.

6-Б

 

Доброву А.

 

42

Апанасенко А.

 
 

Мороза Є.

1-Г

43

Капітан М.

 

 

Двіденка Є.

 

44

Кривчикову П.

6-В

 

Лангову П.

2-А

45

Удалого М.

 
 

Милосветову А.

 

46

Зеніну Д.

 

 

Карнаушенко М.

2-Б

47

Бочелюка М.

 
 

Буравцева М.

 

48

Шамрай Ю.

7-А

 

Шевченко О.

2-В

49

Мосолова М.

 
 

Френдіна Ю.

 

50

Кондікову В.

 
 

Колончу Я.

2-Г

51

Васильєву А.

7-Б

 

Гончарук А.

 

52

Лоболу О.

 
 

гречан М.

3-А

53

Симонову С.

 
 

Веретельника П.

 

54

Скляк К.

7-В

 

Шведову М.

3-Б

55

Грицук Ю.

 
 

Обухову Д.

 

56

Донцова А.

8-А

 

Педашенко О.

3-В

57

Ільницького І.

 
 

Іванцову К.

 

58

Семенову Д.

 
 

Коваль А.

4-А

59

Шаринова М.

 
 

Тімінову В.

 

60

третяк Д.

8-Б

 

Кошнарьову К.

4-Б

61

Біляєву м.

 
 

Сумарокова Б.

 

62

Кучеріну В.

 
 

Остапенко Є.

 

63

Косьміну І.

9-А

 

Панич Д.

5-А

64

Турчак О.

 
 

Ситник Д.

 

65

Татарчук Є.

 
 

Чічотку А.

 

66

Саніну О.

9-Б

 

Шевчук В.

5-Б

67

Третяк О.

 
 

Чеберду С.

 

68

Мохудер Л.

10-А

 

Кузенко Г.

5-В

69

Марченка Р.

 
 

Шевченко А.

 

70

Трофимову М.

 
 

василенко М.

5-Г

71

Гінчеву К.

11-А

 

Букрееву Д.

 

72

Петрівну В.

11-А

   

 

73

Кашпарову Є.

11-Б

           

 

Переможці творчого конкурсу «Незвичайна новорічна ялинка»

 

 

Фоміну А.

1-А

16

Колончу Я.

 

 

Саламатенко А.

 

17

Цісар К.

 
 

Кучеріна І.

1-Б

18

Синіту А.

3-А

 

Гукайло М.

 

19

Горевую К.

 

 

Науменко Є.

1-В

20

Федотову В.

3-Б

 

Довбню Є.

 

21

Торгала М.

 

 

Генералову М.

1-Г

22

Бучину В.

3-В

 

Олійник К.

 

23

Бондаренка в.

 
 

Плахотнік В.

2-А

24

Кусова І.

 

 

Тимченка О.

 

25

Танцюру Д.

4-А

 

Науменко М.

2-Б

26

Шведова м.

 

 

Шубіну Д.

 

27

Жиркевич В.

 
 

Синельник В.

2-В

28

Донцову А.

4-Б

 

Тихомирова О.

 

29

Варченко В.

 
 

Черевка В.

2-Г

30

Білоконь Д.

 

 

Переможці фото - виставки і малюнків «Моя щаслива родина»

 

 

 

Турчак М.

1-А

14

Поліводу А.

2-В

 

Клейменова А.

 

15

Мітіна Д.

 

 

Гостіщева Є.

1-Б

16

Ракову В.

2-Г

 

Бережну К.

 

17

Зеніну А.

 

 

Нурулаєву Є.

1-В

18

Ксеніту А.

3-А

 

Лахна М.

 

19

Ревенка В.

 

 

Генералову М.

1-Г

20

Тимощука З.

3-В

 

Демидова П.

 

21

Крикун М.

 

 

Мостову І.

 

22

Яриш М.

4-А

 

Черняєву Є.

2-А

23

Корнієнко А.

 

 

Кутафіну А.

 

24

Кошнарьову К.

4-Б

 

Музику Б.

2-Б

25

Классен В.

 

 

Смаль Є.

 

26

 

 

 

Активні учасники акції «Ми проти  насильства і терора»

 

 

1

Геленка В.

5-В

2

Охрименко Л.

 

3

Рогожкіну Г.

 

4

Сібілеву К.

6-Б

5

Вінник К.

 

6

Кондрікову В.

7-А

7

Симонову С.

7-Б

8

Сточян Д.

11-А

9

Олександрова А.

11-Б

10

Паламаренко Н.

11-Б

 

Найактивніші учасники  акції «Турбота»

 

 

1

Боцмановського Д.

5-А

23

Гапочку М.

7-В

2

Деменкову Л.

 

24

Залевську А.

 

3

Ярличенко Д.

 

25

Отделкіну Г.

5-Г

4

Гонтову М.

5-Б

26

Пихайленка Д.

 

5

Гонтову С.

 

27

Щербину В.

 

6

Карпа М.

5-В

28

Флорю Н.

8-А

7

Ревунова М.

 

29

Шарінова М.

 

8

Гурова А.

 

30

Охрименка Г.

 

9

гребінчик А.

6-А

31

Горошка А.

8-Б

10

Корневу В

 

32

Власюк А.

 

11

Шинкаренка М.

6-Б

33

Косьміну І,

9-А

12

Кочерову А.

 

34

Некротюк А.

9-Б

13

Примакову А.

 

35

Чеснокову А.

9-В

14

Шевцова І.

6-В

36

Коломоєць О.

 

15

Щокіна І.

 

37

осипова І.

10-А

16

Чорнобильського м.

 

38

Горчиліну М.

 

17

Лукянченка Б.

7-А

39

Пашкульського І.

 

18

Синько О.

 

40

Денисову К.

11-А

19

Гранкіна А.

 

41

Іванову А.

 

20

Хорошуна К.

7-Б

42

Семакіну Д.

 

21

Балабанова О.

 

43

Капшука І.

11-Б

22

Тітову М.

 

44

Сука А.

 

 

Команда-переможців міського конкурсу юних знавців права «Гладіатори права»

 

 

       1. Погорілу Д. 10-А

       2. Самарсьького Ю. 10-А

       3. Шмалій А. 11-Б

      4. Соловйову В.11-Б

 

Клас місяця за рейтинговою таблицею

 

 

 

 

Листопад

 

Класні колективи, які зайняли перше місце у зборі макулатури

  

                                                                

                      1-А    (кл. кер. Рудь Н.І.)

                      2-Б     (кл. кер. Дузь І.С.)                                                     

                      3-В     ( кл. кер. Лавроненко М.Л.)  

                      4-А     (кл. кер. Манжула Л.В.)

                      5-В     ( кл. кер. Асташева С,Б.)                                  

                      6-А     (кл. кер. Шейко Н.О.)                                           

                      7-В     ( кл. кер. Литвиненко К.В.)

 

Найактивніші учасники збору макулатури

 

 

  1.  

Коваль М.

1-А

45.

Клименко В.

5-Б

  1.  

Єрмакова К.

 

46.

Мазур Д.

 

  1.  

Шаломаєв М.

 

47.

Геленко В.

5-В

  1.  

Новицький М.

1-Б

48.

Горобець Т.

 

  1.  

Бодаква А.

 

49.

Скальський Р.

 

  1.  

Бойко А.

 

50.

Бовкун В.

 
  1.  

Доброва А.

1-В

51.

Бондар О.

 

  1.  

Шарапко В.

 

52.

Гасанов Р.

 

  1.  

Раздорська Д.

 

53.

Печатнов Р.

6-А

  1.  

Захарова В.

1-Г

54.

Мала Д.

 

  1.  

Кучугурний К.

 

55.

Тимощук Є.

 

  1.  

Денисенко К.

 

56.

Баглай І.

6-Б

  1.  

Бойко Є.

2-А

57.

Мохудер В.

 

  1.  

Лінник Н.

 

58.

Новгородський М.

 

  1.  

Некротюк Я.

 

59.

Ліванець О.

6-В

  1.  

Ільченко Я.

2-Б

60.

Омельченко А

 

  1.  

Калиниченко М.

 

61.

Дмитренко С.

 

  1.  

Коптєва К.

 

62.

Костильов І.

7-А

  1.  

Бойко Б.

2-В

63.

Матюшенко І.

 

  1.  

Грачова Д.

 

64.

Фефелов Д.

 

  1.  

Осіпов Я.

 

65.

Хорошун К.

7-Б

  1.  

Тарасенко К.

2-Г

66.

Калишенко Д.

 

  1.  

Качалова О.

 

67.

Васильєва А.

 
  1.  

Глущенко О.

 

68.

Костюк А.

7-В

  1.  

Кузьменко М.

3-А

69.

Сосненко В.

 

  1.  

Коломоєць Ю.

 

70.

Литвиненко М.

 
  1.  

Кацай Д.

 

71.

Гримов О.

8-А

  1.  

Карамушка З.

3-Б

72.

Гасанова А.

 

  1.  

Токарєв М.

 

73.

Джаріашвілі К.

 
  1.  

Дарашкевич Є.

 

74.

Курт –Аметов О.

8-Б

  1.  

Крикун М.

3-В

75.

Олефір К.

9-А

  1.  

Бондаренко В.

 

76.

Чалий В.

 

  1.  

Можухова Д.

 

77.

Гаркуша М.

 

  1.  

Чернєцов М.

4-А

78.

Раздорська К.

9-Б

  1.  

Нечипоренко К.

 

79.

Некротюк А.

 

  1.  

Дудкіна А.

 

80.

Середняк А.

 

  1.  

Сечин Д.

4-Б

81.

Коберняк І.

9-В

  1.  

Олефір Ю.

 

82.

Чайка Д.

 

  1.  

Давидов Є.

 

83.

Бурба М.

10-А

  1.  

Дорошенко М.

 

84.

Мішина В.

11-А

  1.  

Дядюра С.

 

85.

Ліфанов І.

 

  1.  

Тобольцев В.

5-А

86.

Стоян Д.

 
  1.  

Сухоруких Р.

 

87

Половиця О.

11-Б

  1.  

Яковенко М.

 

88.

Олійник М.

 

 

Активні учасники конкурсу малюнків «Українська народна казка»

 

 

1.

Дубінченко А.

1-А

14.

Грачова Д.

 

2.

Шаломаєв М.

 

15.

Колонча Я.

2-Г

3.

Захарченко К.

1-Б

16.

Качалова О.

 

4.

Абамусов О.

 

17.

Бездушна Д.

3-А

5.

Пономаренко П.

1-В

18.

Кулініч Є.

 

6.

Добродєєва А.

 

19.

Федотова В.

3-Б

7.

Башта К.

1-Г

20.

Бадьорна В.

 

8.

Мороз Є.

 

21.

Тєстоєдова В.

3-В

9.

Некротюк Я.

2-А

22.

Іванченко А.

 

10.

Тимченко Ю.

 

23.

Кочерова Н.

4-А

11.

Готвянський С.

2-Б

24.

Мартинова В.

 

12.

Шубіна Д.

 

25.

Донцова А.

4-Б

13.

Осіпов Я.

2-В

26.

Донцов В.

 

 

Активні учасники у конкурсі творчих робіт «І живе калина на папері»

 

 

 

Дубінченко А.

1-А

36.

Дудкіна А.

 

 

Каласьєва Є.

 

37.

Нечипорук О.

4-Б

 

Кацюба А.

 

38.

Дядюра С.

 

 

Гостіщев Є.

1-Б

39.

Девлад Г.

 

 

Бойко І.

 

40.

Ярличенко Д.

5-А

 

Бодаква А.

 

41.

Шулик М.

 

 

Гавреш Т.

1-В

42.

Гонтова М.

5-Б

 

Науменко Є.

 

43.

Гонтова С.

 
 

Рожкова В.

 

44.

Геленко С.

5-В

 

Сілкіна К.

1-Г

45.

Донцов І.

 
 

Загній К.

 

46.

Шадріна Д.

5-Г

 

Кучугурний А.

 

47.

Кириченко К.

 
 

Черняєва Є.

2-А

48.

Пирлик Р.

6-А

 

Милосвєтова А.

 

49.

Капітан М.

6-Б

 

Карташов А.

 

50.

Гетьман Є.

6-В

 

Науменко М.

2-Б

51.

Удалий М.

 
 

Ващенко Є.

 

52.

Кондріков В.

7-А

 

Сидоріна П.

 

53.

Чорнодуб В.

 
 

Сінельник В.

2-В

54.

Лобода О.

7-Б

 

Машкін Д.

 

55.

Литвиненко М.

7-В

 

Шевченко О.

 

56.

Абрамович В.

 
 

Груба Б.

2-Г

57.

Переворська В.

8-А

 

Рибалко Ю.

 

58.

Переворська В.

 
 

Сенів М.

 

59.

Савицький Р.

8-Б

 

Галушка С.

3-А

60.

Тішин В.

 
 

Кулініч Є.

 

61.

Кармазіна А.

9-А

 

Бойко Р.

 

62.

Татарчук Є.

 
 

Торгало М.

3-Б

63.

Саніна О.

9-Б

 

Дарашкевич Є.

 

64.

Некротюк А.

 
 

Волкова Т.

 

65.

Самарський Ю.

10-А

 

Храмцова Д.

3-В

66.

Олефір Ю.

 
 

Ярошенко О.

 

67.

Семакіна Д.

11-А

 

Кусов І.

 

68.

Іванова А.

 
 

Олонцова К.

4-А

69.

Дев’ятка В.

11-Б

 

Шведов М.

 

     

 

Переможці конкурсу малюнків «Дорожні знаки»

 

 

 

 

Турчак М.

1-А

37.

Борисов О.

 

 

Щокін І.

 

38.

Сібілєва К.

6-Б

 

Чернишова Ю.

1-Б

39.

Вінник К.

 

 

Бойко І.

 

40.

Зеніна Д.

6-В

 

Гавреш Т.

1-В

41.

Дмитренко С.

 

 

Науменко Є.

 

42.

Гетьман Є.

 

 

Демидов П.

1-Г

43.

Кондрікова В.

7-А

 

Захарова В.

 

44.

Чорнодуб В.

 

 

Ліннік М.

2-А

45.

Рубан Є.

 

 

Татарчук Н.

 

46.

Тюпа Д.

7-Б

 

Буравцев М.

2-Б

47.

Лобода О.

 

 

Карнаушенко М.

 

48.

Артьомова С.

 

 

Дерманський Д.

2-Г

49.

Мостова М.

7-В

 

Мітін Д.

 

50.

Костюк А.

 

 

Качалова О.

2-Г

51.

Грицук Ю.

 

 

Ткач А.

 

52.

Зуєв О.

5-Г

 

Ревенко В.

3-А

53.

Бутер В.

 

 

Гречан М.

 

54.

Раєвська А.

5-В

 

Обухова Д.

3-Б

55.

Віктосенко Ю.

 

 

Бабич М.

 

56.

Бєлікова М.

8-А

 

Педашенко О.

3-В

57.

Бабаніна А.

 

 

Кусов І.

 

58.

Кучеріна В.

8-Б

 

Тімінова В.

4-А

59.

Солонська О.

 

 

Танцюра Д.

 

60.

Третяк Д.

 

 

Кальченко В.

4-Б

61.

Мурзіна Р.

9-А

 

Донцова А.

 

62.

Татарчук Є.

 

 

Ситнік Д.

5-А

63.

Галкіна С.

9-Б

 

Щокіна Г.

 

64.

Некротюк А.

 

 

Боцмановський Д.

 

65.

Полєжаєва Л.

9-В

 

Гармаш А.

5-Б

66.

Кучмій М.

10-А

 

Гонова М.

 

67.

Мохудер Л.

 

 

Гонтова С.

 

68.

Семакіна Д.

11-А

 

Далека Є.

5-В

69.

Тюпа Д.

 

 

Донцов І.

 

70.

Денисова К.

 

 

Рогожкіна Г.

 

71.

Дев’ятка В.

11-Б

 

Тимощук Є.

6-А

72.

Кашпарова Є.

 

 

Переможці конкурсу юних каліграфістів

 

 

I місце

1.

Корнєва А.    

2-А

2.

Ващенко Є.   

2-Б

3.

Приходько К.

2-В

4.

Цісар К.  

2-Г

5.

Кулініч Є.  

3-А

6.

Бузоверя М. 

3-Б

7.

Бровченко М. 

3-В

8.

Нечипоренко К.  

4-А

9.

Девлад Г.  

4-Б

10.

Машарова Д.

6-А

11.

Корнєва В.

6-А

12.

Баржак Д.

7-А

13.

Омельченко М.

7-В

14.

Музика І.

9-А

15.

Олефір Ю.

10-А

16.

Погоріла Д.

10-А

 

II місце

 

17.

Милосвєтова А.

2-А

18.

Шубіна Д.

2-Б

19.

Цукан А.

2-В

20.

Любиченко А.

2-Г

21.

Коломоєць Ю.

3-А

22.

Палюх М.

3-Б

23.

Іванченко О.

3-В

24.

Мартинова В.

4-А

25.

Дорошенко М.

4-Б

26.

Ярличенко Д.

5-А

27.

Литвинчук П.

6-Б

28.

Остапенко І.

6-В

29.

Дмитренко С.

6-В

30.

Хмель М.

7-Б

31.

Переворська В.

8-А

32.

Галаган А.

9-А

33.

Щирова А.

10-А

34.

Файзулова І.

11-А

35.

Савченко Д.

11-Б

36.

Андріїшина О.

11-Б

 

III місце

 

37.

Підлісна А.

2-Б

38.

Тюпенко В.

2-В

39.

Гончарук А.

2-Г

40.

Тесля В.

3-А

41.

Бадьорна В.

3-Б

42.

Бучина В.

3-В

43.

Кальченко В.

4-Б

44.

Жиркевич В.

4-А

45.

Горобець Т.

5-В

46.

Шмат А.

6-В

47.

Семенова Д.

8-А

48.

Попова М.

8-Б

49.

Карпішина М.

8-Б

50.

Коржов Є.

9-А

51.

Саніна О.

9-Б

52.

Чернецька К.

10-А

53.

Стоян Д.

11-А

54.

Яшкін Р.

11-Б

 

Переможці конкурсу юних декламаторів «Україна- це ти…»

 

 

 

І місце

 

9

Ткаченко А.

5-В

1

Горожеєва  А.

1-А

10

Музика І.

9-А

2

Цокур  І.

2-А

11

Власенко Д.

9-Б

3

Деревянкін  І.

4-Б

12

Соловйова В.

11-Б

           

4

Загній С.

7-В

 

ІІІ місце

 

5

Погоріла  Д.

10-А

13

Сенів М.

2-Г

6

Гінчева К.

11-А

14

Коломоєць Ю.

3-А

 

ІІ місце

 

15

Абамусова  Д.

6-А

7

Неопрятний  Б.

1-В

16

Філіпенко О.

10-А

8

Федотова В.

3-Б

   

 

 

Активні учасники творчого конкурсу «Абетка очима дітей»

 

 

1

Газзаєва Т.

1-А

37

Тітаренко Ю.

6-А

2

Келасьєва Е.

 

38

Воробйова О.

 

3

Драган Н.

1-Б

39

Машарова Д.

 

4

Новицький М.

 

40

Капітан М.

6-Б

5

Мушиць В.

1-В

41

Апанасенко А.

 

6

Самовар О.

1-В

42

Сібілєва К.

6-Б

7

Захарова В.

1-Г

43

Гетьман Є.

6-В

8

Загній К.

 

44

Ліванець О.

 

9

Удовицька О

2-А

45

Удалий М.

 

10

Грисенко М.

 

46

Костильов І.

7-А

11

Вихор Т.

2-Б

47

Кондрікова В.

 

12

Носова А

 

48

Чорнодуб В.

 

13

Шевченко О.

2-В

49

Мосолов М.

 

14

Френдін Ю.

 

50

Макар’єва Н.

7-Б

15

Єгізарян Є.

2-Г

51

Хмель М

 

16

Фельбаба М.

 

52

Костюк А.

7-В

17

Летуча П.

3-А

53

Загній С.

 

18

Гречан М.

 

54

Гримов О.

8-А

19

Кулібаба М

3-Б

55

Божко М.

8-Б

20

Волкова Т.

 

56

Кучеріна В.

 

21

Ярошенко О.

3-В

57

Татарчук Є.

9-А

22

Мосійчук Я.

 

58

Омельницька Ю.

 

23

Жиркевич В.

4-А

59

Саніна О.

9-Б

24

Лебединська А.

 

60

Некротюк А.

 

25

Дорошенко М.

4-Б

61

Мохудер Л.

10-А

26

Деревянкін І.

 

62

Погоріла Д.

 

27

Ярличенко Д.

5-А

63

Сатановська О.

 

28

Платковська К.

 

64

Максименко М.

 

29

Чичотка А.

 

     

30

Ситник Д.

 

     

31

Кремер К.

 

     

32

Воронкін І.

5-Б

     

33

Горобець Т.

 

     

34

Букрєєва Д

5-Г

     

35

Кириченко К.

 

     

36

Тимощук Є.

6-А

     

 

Клас місяця за рейтинговою таблицею

 

 

 

 

Жовтень

 

Найактивніші учасники збору макулатури

 

 

  1.  

Дубінченко А.

1-А

47.

Кисельов Т.

5-В

  1.  

Турчак М.

 

48.

Побігай Р.

 

  1.  

Чепурко О.

 

49.

Люлякова Є.

 

  1.  

Бодаква А.

1-Б

50.

Далека Є.

 

  1.  

Новицький М.

 

51.

Рогожкіна Г.

 

  1.  

Чорнобай О.

 

52.

Карпачов Д.

5-Г

  1.  

Раздорська Д.

1-В

53.

Отдєлкіна Д.

 

  1.  

Доброва А.

 

54.

Зуєв О.

 

  1.  

Пономаренко П.

 

55.

Гребінчук А.

6-А

  1.  

Кучугурний А.

1-Г

56.

Тітаренко Ю

 

  1.  

Захарова В.

 

57.

Машарова Д.

 

  1.  

Шакало С.

 

58.

Баглай І.

6-Б

  1.  

Кобзар В.

 

59.

Кочерова А.

 

  1.  

Кравець І.

2-А

60.

Капітан М.

 

  1.  

Корнєва А.

 

61.

Шмат А.

6-В

  1.  

Бурба Г.

 

62.

Гетьман Є.

 

  1.  

Перетятько М.

 

63.

Рудоман М.

 

  1.  

Василенко С.

2-Б

64.

Бойко Д.

7-А

  1.  

Ільченко Я.

 

65.

Красько Д.

 

  1.  

Коптєва К.

 

66.

Кондрікова В.

 

  1.  

Приходько К.

2-В

67.

Бучин В.

7-Б

  1.  

Тюпенко В.

 

68.

Лобода О.

 

  1.  

Бойко Б.

 

69.

Литвиненко М.

7-В

  1.  

Глущенко О.

2-Г

70.

Сосненко В.

 

  1.  

Ракова В.

 

71.

Литвин Є.

 

  1.  

Качалова О.

 

72.

Кисельов М.

8-А

  1.  

Коломоєць Ю.

3-А

73.

Охріменко Г.

 

  1.  

Тесля В.

 

74.

Черепанов М.

 

  1.  

Галушка С.

 

75.

Маломуж К.

8-Б

  1.  

Токарєв М.

3-Б

76.

Третяк Д.

 

  1.  

Шапка Н.

 

77.

Турчак О.

9-А

  1.  

Карамушка З.

 

78.

Косьміна І.

 

  1.  

Храмцова Д.

3-В

79.

Шифріна В.

 

  1.  

Ярошенко О.

 

80.

Цапліна В.

9-Б

  1.  

Товмашенко О.

 

81.

Ярмоленко М.

 

  1.  

Дудкіна А.

4-А

82.

Некротюк А.

 

  1.  

Нечипоренко К.

 

83.

Коберняк І.

9-В

  1.  

Шведов М.

 

84.

Дубінчено В.

 

  1.  

Нечипорук О.

4-Б

85.

Горчиліна М.

10-А

  1.  

Деревянкін І.

 

86.

Осипов І.

 

  1.  

Кошнарьова К.

 

87.

Кучмій М.

 

  1.  

Сергєєв Д.

5-А

88.

Денисова А.

11-А

  1.  

Грачова С.

 

89.

Іванова А.

 

  1.  

Чичотка А.

 

90.

Соловйова В.

11-Б

  1.  

Шевчук В.

5-Б

91.

Морозов Б.

 

  1.  

Роговський Д.

 

92.

Шмалій А.

 

 

 

Активні учасники конкурсу малюнків «Різнобарвна моя Україна»

 

 

1.

Куцик А.

1-А

16.

Грачова Д.

 

2.

Нестренко В.

 

17.

Зеніна А.

2-Г

3.

Калашніков В.

1-Б

18.

Ракова В.

 

4.

Потоцька К.

 

19.

Веретельник П.

3-А

5.

Дехтяренко В.

1-В

20.

Кулініч Є.

 

6.

Мушиць В.

 

21.

Софійченко С.

3-Б

7.

Загній К.

1-Г

22.

Трапезнікова В.

 

8.

Кучугурний А.

 

23.

Федотова В.

 

9.

Діденко Є.

 

24.

Бондаренко В.

3-В

10.

Удовицька О.

2-А

25.

Бровченко М.

 

11.

Богатирьова А.

 

26.

Волкотруб Я.

4-А

12.

Цокур І.

 

27.

Олонцова К.

 

13.

Ващенко Є.

2-Б

28.

Кужим С.

4-Б

14.

Смаль Є.

 

29.

Васецька Б.

 

15.

Тюпенко В.

2-В

 

 

 

 

 

 

Активні участники у конкурсі стіннівок до Дня захисника України

 

 

1.

Ярличенко Д.

5-А

18.

Макар’єва Н.

 

2.

Щокіна Г.

 

19.

Гапочка М.

7-В

3.

Грисенко А.

5-Б

20.

Загній С.

 

4.

Геленко В.

5-В

21.

Абрамович В.

 

5.

Шадріна Д.

5-Г

22.

Кукута К.

8-А

6.

Гурін Д

 

23.

Флоря Н.

 

7.

Василенко М.

 

24.

Бєлікова М.

 

8.

Каус М.

6-А

25.

Кучеріна В.

8-Б

9.

Борисов О.

 

26.

Божко М.

 

10.

Капітан М.

6-Б

27.

Татарчук Є.

9-А

11.

Удалий М.

6-В

28.

Денисенко А.

 

12.

Ліванець О.

 

29.

Єршова Л.

9-В

13.

Васильків Т.

 

30.

Тімініст С.

 

14.

Кривчикова П.

 

31.

Сатановська О.

10-А

15.

Кондрікова В.

7-А

32.

Марченко Р.

 

16.

Артьомова С.

7-Б

33.

Семакіна Д.

11-А

17.

Хмель М.

 

34.

Кашпарова Є.

11-Б

 

Переможці конкурсу художників – ілюстраторів книг – ювілярів «Книга дарує натхнення»

 

 

 

1.

Бочелюк М.

6-В

 

 

 

2.

Машарова Д.

6-А

 

 

 

3.

Жиряєва М.

6-А

 

 

 

4.

Баржак Д.

7-А

 

 

 

5.

Чорнодуб В.

7-А

 

 

 

6.

Кучеріна В.

8-Б

 

 

 

7.

Денисенко А.

9-А

 

 

 

8.

Філіпенко О.

10-А

 

 

 

9.

Кашпарова Є.

11-Б

 

 

 

 

Переможці шкільних предметних олімпіад

 

 

 

 

 

  1.  

Дейко О.

(математика)

7-Б

  1.  

Дейко О.

(хімія)

 

  1.  

Кондратенко Д.

(укр. мова та літ.)

7-В

  1.  

Кондратенко Д.

(рос. мова та літ.)

 

  1.  

Кондратенко Д.

(фізика )

 

  1.  

Кондратенко Д.

(хімія)

 

  1.  

Загній С.

(біологія)

 

  1.  

Воробйова О.

(математика)

6-А

  1.  

Переворська В.

( укр. мова та літ.)

8-А

  1.  

Переворська В.

(рос. мова та літ.)

 

  1.  

Переворська В.

(англ. мова)

 

  1.  

Охріменко Г.

(математика)

 

  1.  

Переворська В.

(фізика)

 

  1.  

Охріменко Г.

(хімія)

 

  1.  

Переворська В.

(історія)

 

  1.  

Охріменко Г.

(біологія)

 

  1.  

Чернобук В.

(математика)

9-А

  1.  

Музика І.

(математика)

 

  1.  

Косьміна І.

(фізика)

 

  1.  

Коржов Є.

(правознавство)

 

  1.  

Кулик І.

(правознавство)

9-Б

  1.  

Власенко Д.

(рос. мова та літ.)

 

  1.  

Некротюк А.

(англ. мова )

 

  1.  

Власенко Д.

(історія)

 

  1.  

Сатановська О.

(укр. мова та літ.)

10-А

  1.  

Щирова А.

(рос. мова та літ)

 

  1.  

Самарський Ю.

(англ. мова)

 

  1.  

Олефір Ю.

(математика)

 

  1.  

Кучмій М.

(біологія)

 

  1.  

Сатановська О.

(біологія)

 

  1.  

Олефір Ю.

(інформатика)

 

  1.  

Погоріла Д.

(правознавство)

 

  1.  

Мішина В.

(англ. мова)

11-А

  1.  

Шиповалов О.

(математика)

 

  1.  

Семакіна Д.

(фізика)

 

  1.  

Гінчева К.

(історія)

 

  1.  

Цукан В.

(фізика)

11-Б

  1.  

Цукан В.

(історія)

 

  1.  

Савченко Д.

(біологія)

 

  1.  

Соловйова В.

(правознавство)

 

 

Найуспішні  учні

 

 

     1. Воробйова О.   6А – за перемогу у конкурсі комп’ютерної презентації, присвяченої життю й роботам Дмитра Яворницького.

     2. Воскресенський М.   5- Г – за активну участь у роботі шкільного Євроклубу.

     3. Савченко Д. 11-Б – за 1 місце у районній олімпіаді з біології.

 

Клас місяця за рейтинговою таблицею

 

 

 

 

Вересень

 

Класні колективи, які зайняли перше місце у зборі макулатури

 

 

1-В (кл. кер. Бойко В.В.)

2-Б (кл. кер. Дузь І.С.)                                                     

3-В ( кл. кер. Лаврненко М.Л.)  

4-А (кл. кер. Манжула Л.В.)

5-В ( кл. кер. Асташева С,Б.)                                 

6-А (кл. кер. Шейко Н.О..)                                           

7-А ( кл. кер. Балан С.А.)

8-А (кл. кер. Маловик М.Ю..)

9-А ( кл. кер. Владимирська В.М.)

10-А (кл. кер. Максютенко С.В.)

 

Найактивніші учасники збору макулатури

 

 

  1.  

Борисова А.

1-А

52

Ювко О.

6-А

  1.  

Єрмакова К.

 

53

Жиряєва М.

 

  1.  

Коваль М.

 

54

Тимощюк Є.

 

  1.  

Коновалова Т.

1-Б

55

Матвєєв Н.

6-Б

  1.  

Малова А.

 

56

Новгородський М.

 

  1.  

Музичкіна А.

 

57

Діденко Н.

 

  1.  

Доброва А.

1-В

58

Кривчикова П.

6-В

  1.  

Ільєнко І.

 

59

Смирнов М.

 

  1.  

Добродєєва А.

 

60

Міхненко Р.

 

  1.  

Захарова В.

1-Г

61

Баржак Д.

7-А

  1.  

Барамідзе Г.

 

62

Костильов І.

 

  1.  

Діденко Є.

 

63

Кондрікова В.

 

  1.  

Корнєва А.

2-А

64

Осіновий О.

7-Б

  1.  

Доманський М.

 

65

Крячок В.

 

  1.  

Плахотнік В.

 

66

Єськов М.

 

  1.  

Коптєва К.

2-Б

67

Костюк А.

7-В

  1.  

Калиниченко М.

 

68

Шипуліна К.

 

  1.  

Падалка М.

 

69

Гапочка М.

 

  1.  

Бойко Б.

2-В

70

Авдєєва А.

5-В

  1.  

Цукан А.

 

71

Скальський Р.

 

  1.  

Кузьменко Р.

 

72

Кузенко Г.

 

  1.  

Кузьменко В.

 

73

Горяна В.

 

  1.  

Черевко В.

2-Г

74

Кукута М.

 

  1.  

Колонча Я.

 

75

Терещенко Є.

 

  1.  

Груба Б.

 

76

Охріменко Л.

 

  1.  

Коломоєць Ю.

3-А

77

Горобець Т.

 

  1.  

Веретельник П.

 

78

Попов М.

 

  1.  

Галушка С.

 

79

Нагорний О.

8-А

  1.  

Обухова Д.

3-Б

80

Гримов О.

 

  1.  

Карамушка З.

 

81

Новорай Я.

 

  1.  

Палюх М.

 

82

Попова М.

8-Б

  1.  

Кусов І.

3-В

83

Третяк Д.

 

  1.  

Шакін І

 

84

Шугаєв Є.

 

  1.  

Тимощюк З.

 

85

Чалий В.

9-А

  1.  

Блажко В.

4-А

86

Калінін В.

 

  1.  

Нечипоренко К.

 

87

Турчак О.

 

  1.  

Дудкіна А.

 

88

Кулик І

9-Б

  1.  

Сечин Д.

4-Б

89

Саніна О.

 

  1.  

Коваленко Т.

 

90

Власенко Д.

 

  1.  

Мазур С.

 

91

Кіріченко С.

9-В

  1.  

Тарасенко В.

5-А

92

Гончар С.

 

  1.  

Ярличенко Д.

 

93

Коберняк І.

 

  1.  

Яковенко М.

 

94

Давидов Є.

10-А

  1.  

Шевчук В.

5-Б

95

Окулов Д.

 

  1.  

Воронкін І.

 

96

Бурба М.

 

  1.  

Геленко В.

5-В

97

Гінчева К.

11-А

  1.  

Раєвська А.

 

98

Мішина В.

 

  1.  

Джебян А.

 

99

Лазебнік Д.

 

  1.  

Бовкун В.

5-Г

100

Бабенцов Г.

 

  1.  

Гасанов Р.

 

101

Романовська Н.

11-Б

  1.  

Єгоров М.

 

102

Соловйова В.

 

             

 

Активні учасники конкурсу малюнків на асфальті «Безпека руху-запорука життя»

 

 

 

1.

Дубінченко А.

1-А

63

Шадріна Д.

 

2.

Шаломаєв М.

 

64

Кириченко К.

 

3.

Жуланова К.

 

65

Отдєлкіна Д.

 

4.

Чепурко О.

 

66

Машарова Д.

6-А

5.

Садовська Р.

1-Б

67

Жиряєва М.

 

6.

Малова А.

 

68

Калинович С.

 

7.

Гукайло М.

 

69

Воробйова О.

 

8.

Новицький М.

 

70

Діденко Н.

6-Б

9.

Калько Є.

1-В

71

Єрмоленко М.

 

10.

Мушиць В.

 

72

Литвинчук П.

 

11.

Гордієнко Р.

 

73

Капітан М.

 

12.

Реснянський Т.

 

74

Сохацька Є

6-В

13.

Мостова І.

1-Г

75

Цвітко В.

 

14.

Загній К.

 

76

Дмитренко С.

 

15.

Барамідзе Г.

 

77

Гетьман Є.

 

16.

Самунін Я.

 

78

Баржак Д.

7-А

17.

Черняєва Є.

2-А

79

Кондрікова В.

 

18.

Лангова П.

 

80

Рубан Є.

 

19.

Лимар О.

 

81

Костильов І.

 

20.

Ліннік М.

 

82

Тітова М.

7-Б

21.

Науменко М.

2-Б

83

Хмель М.

 

22.

Герман А.

 

84

Безсонова В.

 

23.

Коптєва К.

 

85

Макар’єва М.

 

24.

Ільченко Я.

 

86

Омельченко М.

7-В

25.

Сінельник В.

2-В

87

Костюк А.

 

26.

Нагорний М.

 

88

Мостова М.

 

27.

Мітін Д.

 

89

Гапочка М.

 

28.

Полівода А.

 

90

Кукута К.

8-А

29.

Кривозуб С.

2-Г

91

Флоря Н.

 

30.

Черевко В.

 

92

Тєстоєдова І.

 

31.

Тесля В.

3-А

93

Семенова Д.

 

32.

Коломоєць Ю.

 

94

Божко М.

8-Б

33.

Яцура Я.

 

95

Кучеріна В.

 

34.

Виноградчий К.

 

96

Хлистун О.

 

35.

Бадьорна В.

3-Б

97

Шевчук П.

 

36.

Підвисоцька В.

 

98

Кармазіна А

9-А

37

Карамушка З.

 

99

Галаган А.

 

38.

Трапезнікова В.

 

100

Омельницька Ю

 

39.

Іванцова К.

3-В

101

Косьміна І.

 

40.

Мороз В.

 

102

Саніна О.

9-Б

41.

Пономар М.

 

103

Думинська В.

 

42.

Храмцова Д.

 

104

Литвиненко Д.

 

43.

Шведов М.

4-А

105

Бебко С.

 

44

Нечипоренко К.

 

106

Єршова Л.

9-В

45

Танцюра Д.

 

107

Павук Є.

 

46

Федотова Д.

 

108

Жиряєв М.

 

47

Донцова А.

4-Б

109

Чеснокова А.

 

48

Классен В.

 

110

Олефір Ю

10-А

49

Кошнарьова К.

 

111

Погоріла Д.

 

50

Васецька Б.

 

112

Кучмій М.

 

51

Щокіна А.

5-А

113

Сатановська О.

 

52

Ситник Д.

 

114

Денисова К.

11-А

53

Литвиненко П.

 

115

Гінчева К.

 

54

Платковська К.

 

116

Семакіна Д.

 

55

Гонтова С.

5-Б

117

Петрівна В.

 

56

Гонтова М.

 

118

Дев’ятка В.

11-Б

57

Грисенко А.

 

119

Андріїшина О.

 

58

Рогожкіна Г.

5-В

120

Савченко Д.

 

59

Терещенко Є.

 

121

Кашпарова Є.

 

60

Ткаченко А.

 

 

 

 

61

Віктосенко Ю.

 

 

 

 

62

Зуєв О.

5-Г

 

 

 

 

 

Активні учасники у конкурсі малюнків «Спорт єднає світ»

 

 

1.

Келасьєва Є.

1-А

20.

Приходько К.

 

2.

Кузюков П.

 

21.

Машкін Д.

 

3.

Горожеєва А.

 

22.

Кодак І.

2-Г

4.

Бодаква А.

1-Б

23.

Коломоєць Ю.

3-А

5.

Бойко І.

 

24.

Бездушна Д.

 

6.

Кучерін І.

 

25.

Горєва К.

 

7.

Гавреш Т.

1-В

26.

Терещенко К.

3-Б

8.

Пономаренко П.

 

27.

Дарашкевич Є.

 

9.

Добродєєва А.

 

28.

Токарєв М.

 

10.

Кучугурний А.

1-Г

29.

Іванченко А.

3-В

11.

Кобзар В.

 

30.

Педашенко О.

 

12.

Гладир О.

 

31.

Бучина В.

 

13.

Татарчук Н.

2-А

32.

Жиркевич В.

4-А

14.

Половиця А.

 

33.

Щолкіна Д.

 

15.

Некротюк Я.

 

34.

Танцюра Д.

 

16.

Ткаченко Н.

2-Б

35.

Мазур С.

4-Б

17.

Вихор Т.

 

36.

Девлад А.

 

18.

Смаль Є.

 

37.

Остапенко Є.

 

19.

Бойко Б.

2-В

 

 

 

 

Активні учасники виставки  малюнків «Місто на Дніпрі»

 

 

1.

Саламатенко А.

1-А

21

Сінельник В.

 

2.

Кацюба А.

 

22

Зеніна А.

2-Г

3.

Дубінченко А.

 

23

Цісар К.

 

4.

Новицький М.

1-Б

24

Назаренко О.

 

5.

Садовська Р.

 

25

Тесля В.

3-А

6.

Бережна К.

 

26

Кулініч Є.

 

7.

Мушиць В.

1-В

27

Бузоверя М.

3-Б

8.

Власюк А.

 

28

Палюх М.

 

9.

Корнєєв Є.

 

29

Федотова В.

 

10.

Шакало С.

1-Г

30

Можухова Д.

3-В

11.

Демидов П.

 

31

Васильків І.

 

12.

Барамідзе Г.

 

32

Іванченко А.

 

13.

Корнєва В.

2-А

33

Коваль А.

4-А

14.

Кравець І.

 

34

Нечипоренко К.

 

15.

Бойко Є.

 

35

Шведов М.

 

16.

Коптєва К.

2-Б

36

Классен В.

4-Б

17.

Герман А.

 

37

Білоконь Д.

 

18.

Ільченко Я.

 

38

Земляний М.

 

19.

Мітін Д.

2-В

 

 

 

20.

Грачова Д.