Соборний район. Школа № 35

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
3d print files

Досягнення школярів

 

 

2013 -2017 н.р.

 

 

 

МАН

10-А клас

II-тур

 

 

 

 

Олімпіада з черлідінгу

7 жовтня 2016 року

 

 

Районний конкурс "Як козаки"

12 жовтня 2016 року

 

Збірка «Краю мій, барвистий Придніпров’я»

В цю збірку війшли роботи Нечипоренко Катерини (4-А кл.).

01 червня 2016 р.

 

 

 

Районний турнір з міні-футболу

«Кубок ЖРМР-2016»

29 квітня 2016 р.

 

 

Всеукраїнський конкурс наукових робіт

для учнів 10-х та 11-х класів на тему: «Права людини крізь призму сучасності: розвиток, досвід та перспектива»

22 квітня 2016 р.

 

 

 

ІІ районна військово-спортивна національно-патріотична

гра "Сокіл" ("Джура")

15 - 19 квітня 2016 р.

 

 

«Ігри Дніпра – 2016»

15 квітня 2016 р.

 

 

 

 

"Шкільні ігри Дніпра 2016"

районні змагання з шахів

14 квітня 2016 р.

 

 

Очно-заочний конкурс креативних фотоколажів

18 березня 2016 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний конкурс для учнів 5-6 класів 

«Відкрий для себе Україну»

29 січня 2016 р.

 

 

Районний конкурс «Новорічна ялинка»

з 20 грудня 2015 р. до 14 січня 2016 р.

Міський етап обласної природоохоронної трудової акції

«Годівничка»

листопад-лютий 2015/2016 н.р.

 

 

Міські інтелектуальні змагання «Гладіатори права»

18 грудня 2015 р.

 

 

Молодіжна стратегічна сесія

29 листопада 2015 р.

 

 

Міжнародний природознавчий інтерактивний конкурс «Колосок осінній-2015»

27 листопада 2015 р.

Брали участь 198 учнів нашої школи.

160 з них посіли І та ІІ місце в цьому конкурсі, отримавши «Золотий» та «Срібний» сертифікати в номінаціях: «Теплота ф температура», «Тіло людини», «Хімія в картинках».

 

 

 

ІІ районна конкурсно-ігрова програма «Леді-лідер»

27 листопада 2015 р.

 

 

Районний фестиваль краси та етнокультури України «Найкраща дівчиночка – чарівна україночка»

27 листопада 2015 р.

 

 

Районний конкурс «Півгодинки на цікавинки»

16 листопада 2015 р.

 

 

Дитячий творчий конкурс «Дмитро Яворницький – видатна людина нашого краю та країни»

(номінація «Комп’ютерна презентація»)

12 листопада 2015 р.

 

 

 

 

 

2014-2015 н.р.

 

Підсумки Національного етапу VІІІ Міжнародного еколого-оздоровчого конкурсу «Веломанія» (м. Вроцлав, Польща)

 

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національною екологічною благодійною організацією Зелений Хрест України підведено підсумки Національного етапу VІІІ Міжнародного еколого-оздоровчого конкурсу та обрано роботи переможців, що рекомендовані до участі в Міжнародному етапі.

VІІІ Міжнародний еколого-оздоровчий конкурс «Веломанія» проводиться за підтримки управління освіти уряду м. Вроцлава (Польща) та за сприяння Вроцлавського Природничого університету, під гаслом «Велосипед – це корисно, красиво та цікаво».

На Національний етап конкурсу було надіслано 1317 робіт, з-поміж яких багато учнів нашої школи посіли призові  місця, а саме:

 

№ з/п

Прізвище та ім’я учасника

Клас

Номінація

Місце

Керівник

  1.  

Компанець Максим

5-Б

Звіт «Велосипед -   Довкілля – Людина»

І

Антонова Євгенія Миколаївна

  1.  

Ярличенко Дарина

4-А

Художня робота «Історія велосипеда в малюнках»

І

Рудь Неля Іванівна

  1.  

Гречан Марія

2-А

Гра «Велопробіг»

І

Балабанова Тетяна Іванівна

  1.  

Клейменов Леонід

8-В

Звіт «Велосипед -   Довкілля – Людина»

ІІ

Науменко Олена Олексіївна

  1.  

Мосолов Максим

6-А

Звіт «Велосипед -   Довкілля – Людина»

ІІ

Балан Світлана Андріївна

  1.  

Кашпарова Єлизавета

10-Б

Художня робота «Історія велосипеда в малюнках»

ІІ

Кульбач Тетяна Анатоліївна

  1.  

Лимаренко Олександр

7-Б

Художня робота «Історія велосипеда в малюнках»

ІІ

Купріянова Людмила Василівна

  1.  

Дев’ятка Валерія

10-Б

Художня робота «Історія велосипеда в малюнках»

ІІІ

Кульбач Тетяна Анатоліївна

  1.  

Ярличенко Дарина

4-А

Художня робота «Історія велосипеда в малюнках»

ІІІ

Рудь Неля Іванівна

  1.  

Некротюк Ярослава

1-А

Художня робота «Велосипедна екскурсія»

ІІІ

Донцова Світлана Володимирівна

  1.  

Татарчук Нікіта

1-А

Художня робота «Велосипедна екскурсія»

ІІІ

Донцова Світлана Володимирівна

  1.  

Коваль Анастасія

3-А

Художня робота «Велосипед майбутнього»

ІІ

Манжула Лариса Василівна

  1.  

Лангова Поліна

1-А

Художня робота «Велосипед майбутнього»

ІІІ

Донцова Світлана Володимирівна

  1.  

Плахотнік Вероніка

1-А

Художня робота «Велосипед майбутнього»

ІІІ

Донцова Світлана Володимирівна

  1.  

Гончар Слав’яна

8-В

Художня робота «Велосипед майбутнього»

ІІ

Науменко Олена Олексіївна

  1.  

Панич Даріна

4-А

Художня робота «Велосипед майбутнього»

ІІ

Рудь Неля Іванівна

  1.  

Ярличенко Дарина

4-А

Художня робота «Велосипед майбутнього»

ІІІ

Рудь Неля Іванівна

  1.  

Донцова Анна

3-Б

Гра «Велопробіг»

ІІ

Дьоміна Інна Геннадіївна

  1.  

Лазаренко Сергій

3-А

Гра «Велопробіг»

ІІ

Манжула Лариса Василівна

  1.  

Віхляєва Діана

1-А

Гра «Велопробіг»

ІІІ

Донцова Світлана Володимирівна

  1.  

Денисенко Анастасія

8-А

Гра «Велопробіг»

ІІ

Владимирська Наталія Миколаївна

  1.  

Донцов Ілля

4-В

Гра «Велопробіг»

ІІ

Бойко Вікторія Вікторівна

 

Два переможці визначила Польща, а саме:

Гречан Марія, 3-А кл. та Ярличенко Дарина, 5-А кл.

Які будуть нагороджені подарунками з Польщі на Лінійці успіху.

 

 

 

 

Визначні досягнення з футболу

сезону 2014/2015 н. р.

 

 

Конкурс-гра «Лідер року-2015»

20 травня 2015 р.

 

 

Міжнародний конкурс наукових робіт студентів та аспірантів, присвячений 100-рі́ччу нобелівського лауреата з економіки Артура Льюїса

15 травня 2015 р.

 

 

Відкритий турнір з міні-футболу

«Кубок Жовтневої районної молодіжної у м. Дніпропетровську ради – 2015»

13 травня 2015 р.

 

 

Відкритий молодіжний конкурс фотографії «Дніпропетровськ європейське місто». Номінація «Дніпропетровськ – моя мала батьківщина»

10 травня  2015 р.

 

 

Районний фестиваль патріотичної пісні «Дорогами війни»

травень 2015 р.

 

 

Міський конкурс фестиваль «Зоряне коло»

14 квітня 2015 р.

 

 

Районний спортивно-масовий захід «Веселі старти» серед учнів  загальноосвітніх  навчальних  закладів  2002 р.н. та молодше

26 березня 2015 р.

 

 

Районні змаганнях зі спортивної аеробіки серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району

19 березня 2015 р.

 

 

Міська природоохоронна трудова акція 

«Годівничка»

 

 

Міський конкурс

«На кращого юного майстра народних ремесел»

Номінація «Народна вишивка»

17 грудня 2014 р.

 

 

Районний відбірковий етап

Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів

«Врятувати від забуття»

 

 

Районний конкурс "Пол часа на чудеса"

14 листопада учні 3-А класу прийняли участь у районному конкурсі "Пол часа на чудеса"

 

 

Районний конкурс "Як козаки"

14 жовтня учні 5-А класу приймали участь у районному конкурсі "Як козаки…"

 

 

 

Обласний бліц-конкурс фотолюбителів «Щаслива мить-2014»

10 жовтня 2014 р.

 

 

Українська толока «Витоки»

участь у «Родинном конкурсі вареників»

 

 

2013-2014 н.р.

 

Районний конкурс «Відкрий для себе Україну»

 

 

Районний конкурс «Серце на долоні»

 

 

 

 

 

 

 

 

Минулі нагородження

 


1
2
3